Přečtěte si oficiální popis

College of Business, Illinois State University O The College Vítejte na College of Business na ! Illinois státní To je příhodný čas, aby prozkoumala svět podnikání - Revoluční technologie, na globálním trhu, a odvážný duch podnikání jsou náročné a vzrušující příležitosti, pokud se chystáte být budoucí obchodní vůdce. A Illinois State je tím pravým místem k životu. Jaký je rozdíl v podnikání tady? Naši studenti a absolventi nám říkají, rozdíl je:

Osobní spojení s talentovaným a nadšeným fakulty a zaměstnance.

Smysluplné reálného světa projekty a stáže přípravu studentů na aktuální výzvy v oblasti obchodu a průmyslu.

Příležitosti ke spolupráci a sítě s úspěšnými absolventy a prověřených obchodních lídrů.

Komplexní vzdělávací programy poskytující silný příprava pro týmovou spolupráci, technologie, analýzu a dalších klíčových dovedností, které budete potřebovat k úspěchu v obchodním světě.

Nový high-tech prostředí k učení - V 21. století verzi modelu Oxford College, budovy je čtyři příběhy ovinout kolem pod širým nebem na nádvoří. Zařízení spojuje malý College Campus prostředí s firemní přítomnosti a state-of-the-art technologií.

S pokračující podporu absolventů, podnikatelů, a přátelé, jsme využití dopad vysoké školy na světě byznysu a na osobním i profesním životě našich studentů. Podívejte se blíže na všech dimenzí našich obchodních programů. Zjistíte, že stát Illinois je opravdu velmi zvláštní místo pro motivované a nadané studenty! Illinois State University College of Business je jedním z nejlepších možností pro vydělávat MBA, podle 2012 vydání The Best 294 obchodních škol, publikoval Princeton Review. Zařazení do Best 294 Obchodní školy vyzdvihují kvalitu programu Illinois státní MBA a proč je to nejlepší volba pro studenty k účasti. Kromě toho Aspen Institute také zařadí Illinois State University MBA program 32. Mezi Beyond Grey Pinstripes Global 100 programů pro přípravu studentů na sociální, etické a environmentální správcovství v podnikání.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí: