Přečtěte si oficiální popis

Společnost ISDI, založená v roce 2009, přináší dlouhou historii globálního úspěchu v obchodních programech zaměřených na digitální transformaci do Spojených států. Umístění v Silicon Valley je první svého druhu ve Spojených státech a je veden akademickou radou, která se skládá z nejvýkonnějších digitálních manažerů v regionu, a vycvičí další generaci digitálních vůdců.

KDO JSME

Průkopník ve vzdělávání

ISDI Digital University představuje první komplexní magisterský titul v oboru Internet Business (MIB) zaměřený na digitální transformaci jednotlivců.

MISE

Poskytněte znalosti

Podporovat digitalizaci jednotlivců a organizací. Upravte vzdělání a změňte dovednosti potřebné k úspěchu v digitálním světě.

VIDĚNÍ

Přijmout, že budoucnost je digitální.

Prostřednictvím digitalizace rozložíme globální bariéry a posílíme společenské vazby. Budeme vytvářet lepší podniky, silnější ekonomiky a rozvíjet hlubší porozumění jednotlivcům a kulturám. Svět je digitální. Můžeš být taky.

Zkušenost

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

ISDI USA

Páteřní projekt Studenti pracují ve skupinách zaměřených na digitalizaci partnerské společnosti. Během kurzu, studenti začleňují své nové digitální dovednosti do podnika ... [+]

Páteřní projekt Studenti pracují ve skupinách zaměřených na digitalizaci partnerské společnosti. Během kurzu, studenti začleňují své nové digitální dovednosti do podnikatelského projektu. Projekt páteře je důkladně sledován mentory, kteří se setkávají se studentskými skupinami každé tři týdny a řídí se vývojem projektu. Konečný digitální plán je prezentován majitelům firem a panel profesorů na konci magisterského studia.

[-]
Spojené státy americké San Jose
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině