IPSL Institute for Global Learning

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

IPSL Institute for Global Learning znovu definuje vysokoškolské vzdělávání v 21. století - využívání mezinárodních partnerství, které odstraňují hranice mezi akademií a společností a úmyslně naladit zkušenosti studentů z výuky na výzvy a příležitosti dnešního světa. Naše jedinečné vzdělávací prostředí je charakterizováno intelektuální přísností, otevřeností, reciprocitou, kreativitou a schopnostmi a odhodláním posílit postavení.

Původně známý jako "Mezinárodní partnerství pro služby učení a vedení" - IPSL, založená v roce 1982, je vzdělávací organizace sloužící studentům, vysokým školám, neziskovým organizacím a dalším servisním agenturám po celém světě podporou programů, které propojují dobrovolnou službu komunitní a akademické studium.

V souladu s naší tradicí jako vzdělávacími průkopníky, IPSL nedávno zahájila naši nejnovější iniciativu v roce 2017 ... Organizace Společenství a sociální aktivismus nebo jednoduše "COSA".

Co motivuje IPSL?

IPSL usiluje o to, aby se mezinárodní angažovanost stala etičtější, přístupnější a udržitelnější, a to usnadněním vztahů a učení mezi studenty a agenty sociálních změn po celém světě. Na rozdíl od stáží, IPSL neumí studenty, ale spíše nabízí studentům příležitost spojit se s našimi organizacemi sociální změny (našimi partnery) ve čtyřech zemích.

Dnes, IPSL, nabízí plně akreditované postgraduální programy a úvěrové, vysokoškolské programy pro studium služeb ve státech po celém světě - programy, kterých se zúčastnilo přes 4 000 studentů z více než 400 univerzit nebo vysokých škol v USA a 25 dalších národů. IPSL investuje více než 83% svých výnosů z programu přímo zpět do komunit, kterým slouží.

Místa

Portland

Adresa, 1. řádek
4110 SE HAWTHORNE BLVD., #200
97214 Portland, Oregon, Spojené státy americké

Cusco

Adresa, 1. řádek
Cusco, Cusco, Peru

Medellín

Adresa, 1. řádek
Medellín, Antioquia, Kolumbie

Hanoi

Adresa, 1. řádek
Hanoi, Hanoi, Vietnam

Soluň

Adresa, 1. řádek
Soluň, Soluň, Řecko

Cartagena

Adresa, 1. řádek
Cartagena, Bolivar, Kolumbie

San Lucas Tolimán

Adresa, 1. řádek
San Lucas Tolimán, Oddělení Sololá, Guatemala

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium