Howard University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Obchodní Howard University je od svého založení v roce 1970 modelem vysokoškolského vzdělávání.

Díky dynamickým akademickým oddělením, průkopnickým centrám excelence, uznávaným fakultám, oceněným programům a více než 8 000 absolventům po celém světě je Howard University škola Howard University nadále zařazována mezi špičkové obchodní programy v zemi.

Studenti a fakulty si vybírají Howard University School of Business, protože poskytují hloubkovou výuku ve třídě, zkušenosti v reálném světě, odborné řečníky z řady zázemí, přístup k vůdcům globálního průmyslu a závazek k výzkumu a publikaci.

Oddělení

Účetnictví

Oddělení účetnictví na Howard University absolvovalo více afrických amerických certifikovaných veřejných účetních než jakákoli jiná vysoká škola nebo univerzita.

Finance, pojišťovnictví a mezinárodní obchod

Katedra financí, pojišťovnictví a mezinárodního obchodu, největší oddělení v Business School, nabízí kurzy ve třech hlavních oborech (Finance, International Business a Insurance).

Informační systémy

Oddělení řízení informačních systémů a dodavatelského řetězce podporuje základní kurikulum Business Administration a nabízí dvoustupňové programy na úrovni vysokoškoláků a absolventů (Computer Information Systems and Supply Chain Management).

Řízení

Vedoucí manažerů se ponoří do učebních osnov zaměřených na rozvoj vedení, rozhodování, řízení lidských zdrojů a podnikatelských dovedností.

Marketing

Oddělení marketingu nabízí učební plán navržený k přípravě vysokoškolských studentů pro vstupní pozice v marketingu a pro absolventy studentů pro střední a vyšší pozici v řízení marketingové funkce v organizaci.

Akademická centra

  • Centrum excelence v kariéře
  • Centrum pro účetní vzdělávání
  • Centrum excelence v řízení dodavatelského řetězce
  • Centrum pro finanční služby
  • Centrum globálních obchodních studií
  • Centrum pro pojišťovnictví
  • Centrum pro kybernetickou bezpečnost

Nejlepší ve třídě

Dvanáctý rok po sobě, The Princeton Review zařadil Business School Howard University School of Business v příležitostech pro studenty menšin

Místa

Washington

Adresa, 1. řádek
2600 6th St NW
20059 Washington, Okres Columbia, Spojené státy americké

Akreditace

AACSB Accredited