Howard University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Obchodní Howard University je od svého založení v roce 1970 modelem vysokoškolského vzdělávání.

Díky dynamickým akademickým oddělením, průkopnickým centrám excelence, uznávaným fakultám, oceněným programům a více než 8 000 absolventům po celém světě je Howard University škola Howard University nadále zařazována mezi špičkové obchodní programy v zemi.

Studenti a fakulty si vybírají Howard University School of Business, protože poskytují hloubkovou výuku ve třídě, zkušenosti v reálném světě, odborné řečníky z řady zázemí, přístup k vůdcům globálního průmyslu a závazek k výzkumu a publikaci.

Oddělení

Účetnictví

Oddělení účetnictví na Howard University absolvovalo více afrických amerických certifikovaných veřejných účetních než jakákoli jiná vysoká škola nebo univerzita.

Finance, pojišťovnictví a mezinárodní obchod

Katedra financí, pojišťovnictví a mezinárodního obchodu, největší oddělení v Business School, nabízí kurzy ve třech hlavních oborech (Finance, International Business a Insurance).

Informační systémy

Oddělení řízení informačních systémů a dodavatelského řetězce podporuje základní kurikulum Business Administration a nabízí dvoustupňové programy na úrovni vysokoškoláků a absolventů (Computer Information Systems and Supply Chain Management).

Řízení

Vedoucí manažerů se ponoří do učebních osnov zaměřených na rozvoj vedení, rozhodování, řízení lidských zdrojů a podnikatelských dovedností.

Marketing

Oddělení marketingu nabízí učební plán navržený k přípravě vysokoškolských studentů pro vstupní pozice v marketingu a pro absolventy studentů pro střední a vyšší pozici v řízení marketingové funkce v organizaci.

Akademická centra

  • Centrum excelence v kariéře
  • Centrum pro účetní vzdělávání
  • Centrum excelence v řízení dodavatelského řetězce
  • Centrum pro finanční služby
  • Centrum globálních obchodních studií
  • Centrum pro pojišťovnictví
  • Centrum pro kybernetickou bezpečnost

Nejlepší ve třídě

Dvanáctý rok po sobě, The Princeton Review zařadil Business School Howard University School of Business v příležitostech pro studenty menšin

Místa

Washington

Adresa, 1. řádek
2600 6th St NW
20059 Washington, Okres Columbia, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

AACSB Accredited