Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Obchodní Howard University je od svého založení v roce 1970 modelem vysokoškolského vzdělávání.

Díky dynamickým akademickým oddělením, průkopnickým centrám excelence, uznávaným fakultám, oceněným programům a více než 8 000 absolventům po celém světě je Howard University škola Howard University nadále zařazována mezi špičkové obchodní programy v zemi.

Studenti a fakulty si vybírají Howard University School of Business, protože poskytují hloubkovou výuku ve třídě, zkušenosti v reálném světě, odborné řečníky z řady zázemí, přístup k vůdcům globálního průmyslu a závazek k výzkumu a publikaci.

Oddělení

Účetnictví

Oddělení účetnictví na Howard University absolvovalo více afrických amerických certifikovaných veřejných účetních než jakákoli jiná vysoká škola nebo univerzita.

Finance, pojišťovnictví a mezinárodní obchod

Katedra financí, pojišťovnictví a mezinárodního obchodu, největší oddělení v Business School, nabízí kurzy ve třech hlavních oborech (Finance, International Business a Insurance).

Informační systémy

Oddělení řízení informačních systémů a dodavatelského řetězce podporuje základní kurikulum Business Administration a nabízí dvoustupňové programy na úrovni vysokoškoláků a absolventů (Computer Information Systems and Supply Chain Management).

Řízení

Vedoucí manažerů se ponoří do učebních osnov zaměřených na rozvoj vedení, rozhodování, řízení lidských zdrojů a podnikatelských dovedností.

Marketing

Oddělení marketingu nabízí učební plán navržený k přípravě vysokoškolských studentů pro vstupní pozice v marketingu a pro absolventy studentů pro střední a vyšší pozici v řízení marketingové funkce v organizaci.

Akademická centra

  • Centrum excelence v kariéře
  • Centrum pro účetní vzdělávání
  • Centrum excelence v řízení dodavatelského řetězce
  • Centrum pro finanční služby
  • Centrum globálních obchodních studií
  • Centrum pro pojišťovnictví
  • Centrum pro kybernetickou bezpečnost

Nejlepší ve třídě

Dvanáctý rok po sobě, The Princeton Review zařadil Business School Howard University School of Business v příležitostech pro studenty menšin

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Howard University

Master of Science v Finance [MSF] Studijní program bude vybavit studenty znalosti a dovednosti nezbytné k úspěchu v podnikání a pokroku v kariéře v oblasti financí. ... [+]

Master of Science v Finance [MSF] Studijní program bude vybavit studenty znalosti a dovednosti nezbytné k úspěchu v podnikání a pokroku v kariéře v oblasti financí. V tomto intenzivním programu absolventů se studenti naučí analyzovat a řešit složité finanční a investiční problémy a praktické otázky v oblastech firemních financí, finančního trhu a institucí, řízení investic a portfolia, finančního inženýrství a finanční strategie.

Dále bude tento program velkou pomocí pro studenty a praktiky, kteří se připravují na profesní označení, jako je CFA (Chartered Financial Analyst) nebo CFP (Certified Financial Planner) .

Požadavky na přijetíŽádost o přijetí s 75% nevratným poplatkem za přihláškuOficiální přepis, který zobrazuje udělení bakalářského tituluDva doporučující dopisyEsejTestovací skóre GMATIdeální žadatel má 1-3 roky zkušenostíUpřednostňované vysokoškolské specializace zahrnují finance, ekonomiku a účetnictví.Požadavek GPA je 3,0 nebo vyšší... [-]
Spojené státy americké Washington
Červenec 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Howard University

Program Howard University Master of Accountancy je specializovaným obchodním programem pro pokročilé absolventy zaměřený na přípravu absolventů na úspěšnou kariéru v obla ... [+]

Program Howard University Master of Accountancy je specializovaným pokročilým obchodním programem postgraduálního studia zaměřeným na přípravu absolventů na úspěšnou kariéru v oblasti účetnictví, vládního účetnictví, neziskového účetnictví, auditu a poradenských a konzultačních služeb.

Kurikulum připravuje studenty významným způsobem pro zkoušku Certifikované veřejné účetnictví (CPA) prostřednictvím intenzivní a náročné práce během 30-hodinového programu. Státy požadují 150 hodin, obvykle pátého ročníku účetního vzdělávání, aby se zúčastnili zkoušky. Náš program poskytuje požadované dodatečné kurzy a zároveň umožňuje studentům souběžně získat prestižní titul MAcc.... [-]

Spojené státy americké Washington
Červenec 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině