Přečtěte si oficiální popis

Začněte s kvalitou

Úspěch začíná s pevným základem. Pro více než 100 let, Hesston škola připravuje studenty pro úspěšný život a kariéru.

Hesston College je dvouletý soukromých, bytových, vysoká škola svobodných umění v Hesston, Kansas. Zde najdete podporu a povzbuzení, jak si vyzkoušet život a mají příležitosti, které těží svou budoucnost. Hesston byl jmenován číslo 2 dvouletá vysoká škola ve Spojených státech pro úspěch studenta podle Washington časopisu Monthly v roce 2010. Takové vysoké uznání ukazuje, že naši studenti jsou prezentovány s přísné akademické problémy a jsou uvedeny pomoc ke splnění těchto úkolů.

Hesson College je jinak spjata s firmou Mennonite kostel USA, jejichž hodnoty jsou zakořeněny v křesťanských principech.

Budete mít příležitost rozvíjet ve všech oblastech svého života - duševní, sociální a náboženské. Vítáme všechny zázemí, protože když začnete v Hesston, můžete vstoupit do komunity, která si cení každého člověka.

Začněte s úspěchem

Na Hesston, úspěch začíná s podporou. Hesston studenti zkoumat nápady a příležitosti, s podporou a povzbuzením instruktorů a tak jsou k dispozici odpovědět na otázky, diskutovat ročníkovou práci nebo jen mluvit o životě. Studium v ​​novém kulturním kontextu má pracovat. Nabízíme angličtinu jako druhý jazyk tříd a dalších mezinárodních studentských služeb, které vám pomohou přizpůsobit se životu v Hesston College komunity. Díky malé velikosti tříd a studentů-na-instruktor poměru 11 ku jedné fakulty tě znám a vybavit si znalosti a dovednosti, které potřebujete k dosažení vašich cílů.

Akademické programy jsou navrženy tak, aby splňovaly řadu možností. Hesston uděluje přidruženého titul, takže pokud máte konkrétní profesní zájmy, svůj dvouletý stupeň může vést přímo k zaměstnání, nebo může být základem pro další studium. Většina Hesston absolventů dokončit své vzdělání na čtyři roky vysoké školy nebo univerzity. Naše svobodná umění učební plán vám nabízí širokou škálu vzdělávacích přípravy, a budeme s vámi spolupracovat, aby se přenos vaše kredity jednoduché.

Začněte s právními předpisy Společenství

Hesston College se rychle stává domovem daleko od domova na 450 studentů, kteří zde odváží z asi 27 amerických státech a 14 zemích. Protože naši studenti pocházejí z celého světa, se setkáte jedinečné zkušenosti a názory. Budete mít možnost se učit mimo školu by kampusu činnosti a organizace, dobrovolnické práce a účast na našich sborů, hudebních skupin a atletické týmy.

Zde, obec začíná v kolejích. Více než 75 procent populace studentů bydlí na koleji. Máme podporovat společenský, žije a pracuje společně prostřednictvím areálu aktivit, mod bydlení a duchovního rozvoje. Koleje jsou organizovány tak, že dva studenti sdílejí pokoj, který je také součástí mod. Mody jsou jednotky pěti nebo osmi pokojích, které jsou vedené student druhého ročníku s názvem asistent bydliště nebo RA. Váš RA je k dispozici odpovědět na vaše otázky, jak si přechod k nové kultuře.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina