Harvard University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Harvard University se věnuje excelence ve výuce, učení a výzkumu a rozvoji vůdčích osobností v mnoha oborech, které mají celosvětový rozdíl. Univerzita se sídlem v Cambridge a Bostonu v Massachusetts má zápis více než 20 000 uchazečů o studium, včetně vysokoškoláka, absolventa a profesionálních studentů. Harvard má po celém světě více než 360 000 absolventů.

Harvardská fakulta se zabývá výukou a výzkumem, který posouvá hranice lidských znalostí. Pro studenty, kteří jsou nadšeni vyšetřováním největších problémů 21. století, nabízí Harvard bezkonkurenční studentské zkušenosti a velkorysý program finanční pomoci s více než 160 miliony dolarů uděleným více než 60% našich vysokoškolských studentů. Univerzita má kromě Radcliffe Institute for Advanced Study dvanáct škol poskytujících tituly, které nabízejí skutečně globální vzdělání.

Harvard byla založena v roce 1636 a je nejstarší institucí vysokoškolského vzdělávání ve Spojených státech. Harvard zdraví lidi z celého světa a poskytuje historické a obecné informace o kampusu návštěvníkům, sousedům a veřejnosti.

Místa

Cambridge

Adresa, 1. řádek
Quincy Street,48
02138 Cambridge, Massachusetts, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium