Harrisburg University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Harrisburg University of Science and Technology: Discovery začíná zde

Díky inovacím se svět obrací a Harrisburg University vědy a technologie obrací kolo. Zde se fantazie a věda spojují, aby inkubovaly nápady a formulovaly průlomy měnící život.

Profesoři a studenti HU využívají své vášně k objevování. Jejich recept na úspěch spojuje přísný výzkum, akademickou moudrost a know-how ze skutečného světa. Společně vyvíjejí ohromující technologie, vyhledávají komerční produkty, efektivní procesy a cenné duševní vlastnosti.

people, girls, women

Proč studovat na Harrisburg University ?

Inovativní design

Mnoho z nejrychleji rostoucích kariér v ekonomice je technologický sektor az dobrého důvodu: podniky, veřejné organizace a jednotlivci jsou na technologii více než kdy jindy závislí. Harrisburg University of Science and Technology vás připravuje na to, abyste se v tomto neustále se rozvíjejícím oboru naučili prostřednictvím magisterských studijních programů, které vás naučí:

 • Nejnovější teorie a koncepty ve vašem oboru
 • Praktické strategie pro uplatňování těchto konceptů
 • Společné pracovní schopnosti
 • Pokročilé dovednosti kvantitativní analýzy
 • Manažerské rozhodování

________________________________________

Důraz na zkušenosti

Hlavním úkolem mise Harrisburg University je propojit naše vzdělávací programy s konkrétními potřebami profesionálního světa. Proto se zaměřujeme na poskytování zážitkových studijních programů, které vám pomohou syntetizovat koncepty, které se naučíte napříč učebními osnovami, a uvést je do praxe.

Naši lektoři mají pokročilé tituly a pokročilé profesní zkušenosti v oborech, které učí, takže z jejich ostřílených poznatků budete mít prospěch, i když si vytvoříte svůj vlastní.

________________________________________

Obsah kurzu schválený zaměstnavatelem

Kromě toho víme, že naše studijní programy učí dovednosti a schopnosti, které hlavní zaměstnavatelé v oboru chtějí. Je to proto, že jsme požádali o jejich vstup. Naše rada pro zaměstnavatele zahrnuje společnosti jako IBM a LinkedIn.

Jejich komentář nám pomáhá zdokonalovat zaměření našich kurzů, aby zajistil, že absolvent je připraven vyhovět potřebám dnešních technologických pracovišť.

________________________________________

Výjimečná dostupnost

Kromě pokročilého obsahu kurzu a lepšího propojení se světem práce se Harrisburg University věnuje další míle, aby zajistila, že naši studenti učiní dostupnou investici. Naše vysoce konkurenční ceny školného se srovnávají příznivě s mnoha dalšími soukromými školami.

138934_pexels-photo-3182765.jpeg

Průlomy

se rodí na Harrisburg University , kde výzkum jiskří inovace a pohánějí pokroky v našich studentech, fakultách, komunitě a ve světě.

Máme inspirativní příběhy, které vyprávíme:

 • Zlepšování lidstva prostřednictvím vědy a technologie. Vytváříme průlomový test k detekci demence v raných fázích. Někteří studenti spolupracují s prestižními Národními zdravotnickými ústavy, aby odhalili původ závislosti na videohrách.
 • Zvyšování produkce potravin a zlepšování životního prostředí. Nástup jednoho profesora HU pomocí technologie snímání vody ke zvýšení výnosu plodin přitáhl rizikový kapitál ve výši 2,3 milionu USD. Náš digitální přístrojový panel s údaji o kvalitě vody poskytuje správcům životního prostředí čerstvé informace o informacích, které řídí jejich rozhodnutí.
 • Překonání rasových, genderových a socioekonomických překážek učení. Unikátní mobilní hra vytvořená studenty HU a jejich profesory učí astronomii, i když zkoumá rozdíly, které studenti přinášejí k učení prostřednictvím mobilních zařízení.

To je jen několik z vzrušujících průlomů, které se každý den odehrávají na Harrisburg University .

2019-2020 Akademická hodnocení

 • # 1 STEM University v USA (Corporate Livewire Magazine)
 • # 1 Mezinárodní univerzita roku (časopis US Academic Insights Magazine)
 • # 1 Nejlepší pro týmové učení v projektovém řízení (OnlineMasters.com)
 • # 2 Nejlepší vysoké školy v USA pro studenty z Indie (Higher Education Review)
 • # 8 Nejlepší mistři v projektovém řízení (OnlineMasters.com)
 • # 8 nejdostupnější online magisterský program z oblasti datových věd (DataScienceDegreePrograms.net)
 • # 10 Top globálně akreditovaných programů řízení projektů (PMI: Project Management Institute)
 • # 21 Nejinovativnější regionální univerzita na severu (americké zprávy a světová zpráva)
 • # 25 Nejlepší programy pro vědu o údajích

Příběh Harrisburg University

Harrisburg University of Science and Technology je soukromá, nezisková, plně akreditovaná vzdělávací instituce, která nabízí vysokoškolské a postgraduální studijní programy v oborech STEM. Harrisburg University otevřela své dveře 25. srpna 2001, čímž se stala nejmladší univerzitou v Pensylvánii. Harrisburg přivítal svou první třídu 113 studentů a dnes je domovem více než 6 000 studentů z více než 100 zemí.

Místa

Harrisburg

Adresa, 1. řádek
326 Market St
17101 Harrisburg, Pensylvánie, Spojené státy americké