Graceland University C.H. Sandage School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

CH Sandage School of Business

Děkujeme za váš zájem o CH Sandage School of Business na Graceland University nabízející obory v oblasti účetnictví, zemědělství, správy podniků, ekonomiky, marketingu sociálních médií a správy sportu. Budou vás učit pečující, oddaní členové fakulty, pro které je výuka více než jen práce - je to vášeň.

Na Graceland University se studenti učí prostřednictvím zkušeností - prostřednictvím reflexe o tom, co dělají. Tato forma učení se nazývá zážitkové učení a pomáhá studentům lépe porozumět práci v kurzu, mají výhodu oproti studentům v jiných institucích a získávají lepší pracovní místa. Příležitosti zahrnují: Principal Voice of the Young Consumer Business Challenge pořádané Principal Financial Group, prodejní a marketingové soutěže s basketbalovým týmem Iowa Wolves D-League, práce na konferencích a národních sportovních akcích pořádaných atletickou konferencí Heart of America a národní asociací of Intercollegiate Athletics (NAIA), tour manufacturing facilities at Vermeer Corporation's ústředí a skladovací zařízení ve společnosti Casey's General Stores Inc., and řadu špičkových hostujících řečníků. Stáže jsou další důležitou složkou pro rozšíření zážitkového učení studentů a jsou podporovány v následujících studijních oblastech během školního roku a v létě: účetnictví, zemědělské podnikání, obchodní administrativa, podnikání, finance, mezinárodní obchod, management, marketing, lidské zdroje management, marketing sociálních médií a management sportu.

Jako součást CH Sandage School of Business, Sandage Center for the Study of Free Enterprise and Entrepreneurship umožňuje Graceland University udržovat ducha volného podnikání u studentů, učitelů a komunity. Pokud se rozhodnete stát se členem našeho oceňovaného týmu Enactus, zažijete podnikatelského ducha na vlastní kůži účastí v místních a mezinárodních projektech, které zlepšují komunity a planetu. Jako student CH Sandage School of Business ve společnosti Graceland budete mít také příležitost účastnit se a vést takové organizace jako Ag Business Club, Club Development Club, Investment Club a další.

Místa

Lamoni

Adresa, 1. řádek
University Place,1
50140 Lamoni, Iowa, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: