Gordon College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vzdělání je transformace. U Gordona to bereme osobně. Je naším výsadou, nejen naší odpovědností, vytvořit jedinečné akademické, společné a relační milníky v životě našich studentů.

Gordonova zkušenost vytváří kontext pro získané poznatky, poskytuje příležitosti uplatnit to, co se naučil a rafinuje širší účel - povolání nebo volání - v životě každého studenta.

Gordon College usiluje o absolvování mužů a žen, kteří se vyznačují intelektuální zralostí a křesťanským charakterem, oddaní životu služeb a připravenému na vedení po celém světě.

Naše poslání: Nadčasové a včasné

Jako záměrná křesťanská komunita slouží Gordon studentům ze širokého spektra zázemí, kteří objímají všeobecně evangelickou identitu akademie a touží po zkušenosti, která kombinuje výjimečné vzdělání liberálního umění s informovanou křesťanskou vírou. Zachováme si závazek integrovat víru a učení, toto dědictví bylo jednou přijato mnoha institucemi, jako je náš soused v Bostonu, Harvardská univerzita - první instituce vyššího vzdělání ve Spojených státech.

Gordon se i nadále zasazuje o sílu liberálního uměleckého vzdělávání, aby vylepšoval kvality, které nejvíce hledají zaměstnavatelé - schopnost uvažovat holisticky, rozumně analyzovat, přesvědčivě komunikovat a dokonce ještě důležitěji jednat morálně.

Naším hlavním úkolem je připravit studenty na dlouhou trasu, zpřístupnit je duchovně, intelektuálně, relativně a profesionálně připraveni na celý život - od první práce mimo vysokou školu a za hranicemi, do oblastí, které dosud neexistují. V době, kdy jednotlivci pravděpodobně přecházejí povolání (nejen zaměstnavatelé) v průběhu kariéry, silné vzdělání liberálního umění nabízí flexibilitu a obratnost.

Naše poslání je základem všeho, co děláme, když inspirováme novou generaci k věrnému vedení pro společné dobro.

Gordon College je jednou z předních křesťanských vysokých škol a nachází se severně od Bostonu. Nabízíme studentům mimořádný přístup k špičkovým příležitostem pro intelektuální, profesní a vedoucí rozvoj s cílem řešit stále složitější výzvy globální společnosti. Gordon se od ostatních vynikajících institucí v Nové Anglii odděluje kombinací výjimečného vzdělání s informovanou křesťanskou vírou.

Akreditace

Gordon College byla akreditována těmito organizacemi jako uznání excelence našich programů po důkladném přezkumu:

 • NEASC: Asociace škol a vysokých škol New England
 • NASM: Národní asociace hudebních škol
 • CSWE: Rada pro vzdělávání v sociální práci
 • Ministerstvo školství Massachusetts

Affiliations

 • CCCU: Rada křesťanských vysokých škol a univerzit
 • CCC: Křesťanské sdružení
 • Skupina Annapolis
 • CIC: Rada nezávislých vysokých škol
 • NAICU: Národní sdružení nezávislých vysokých škol a univerzit
 • AICUM: Asociace nezávislých vysokých škol a univerzit v Massachusetts
 • NECCUM: Severovýchodní konsorcium vysokých škol a univerzity Massachusetts
 • Národní sbírková atletická asociace (divize III)

Studentský život

Srdcem Gordona je naše silná komunita studentů - žijící, učící, sloužící a rostoucí vedle sebe. Dbáme na to, abyste se ujistili, že prospíváte všem aspektům vašeho Gordonova zkušenosti a že to děláte ve společnosti dobrých přátel a pečujících zaměstnanců. Zde máte příležitost vést své spolužáky, dělat rozdíl na místní a globální úrovni, prohloubit víru a rozšiřovat své obzory.

Místa

Wenham

Adresa, 1. řádek
Gordon College, 255 Grapevine Road,
01984 Wenham, Massachusetts, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium