Golden Gate University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Washington Monthly se po druhý rok pořadí řadí do školy č. 1 pro studenty dospělých v Golden Gate University Spojených státech.

VZDĚLÁVÁNÍ PROFESIONÁLŮ OD ROKU 1901

Více než 110 let nezisková Golden Gate University (GGU) pomáhá studentům dosáhnout svých profesních cílů tím, že poskytuje vysokoškolské a postgraduální vzdělání v oblasti účetnictví, práva, daní, obchodu a souvisejících oblastí.

GGU je čtvrtá nejstarší soukromá soukromá nezisková univerzita v Kalifornii, která zapsává 3 000 studentů a představuje více než 68 000 absolventů. Univerzitní kampus se nachází v centru San Franciska. Vedle večerních a víkendových kurzů je většina kurzů a titulů nabízena zcela online.

MISE

Golden Gate University připravuje jednotlivce, aby vedly a sloužily poskytováním vysoce kvalitních vzdělávacích programů založených na praxi v oblasti účetnictví, práva, daní, podnikání a příbuzných profesí - jako nezisková instituce - v inovativním a náročném učebním prostředí, které zahrnuje profesní etiku a rozmanitosti.

DĚJINY

Golden Gate University počítá s počátkem večerní přednáškové série, kterou zahájila San Francisco YMCA během kalifornského zlata v počátku padesátých let minulého století. Dokonce i přednášky se zaměřily na praktické otázky dne, jako je zkoušení zlata a angličtina. První univerzitní program univerzity odstartoval v roce 1901, kdy byla založena první kalifornská právnická škola. Nabídnutím tříd v noci provedla společnost Golden Gate právnické studie pro běžnou osobu. Čtyři studenti zahrnovali první třídu právnické školy. Dnes je Golden Gate University jako průkopník vzdělávání dospělých v oblasti obchodu a řízení, účetnictví, daní a práva. Jako vždy, GGU zdůrazňuje praktické učení, které učí odborníci v oboru.

Místa

San Francisco

Golden Gate University

Adresa, 1. řádek
536 Mission Street
San Francisco, CA 94105

94105-2968 San Francisco, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 415-442-7800