Goizueta Business School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše zkušenosti nás dělají skvěle. Představte si, co pro vás může udělat.

Téměř 100 let excelence znamená, že víme, jak vytvořit trvalý a smysluplný dopad na podnikání.

Goizueta za hranice: Předvídání budoucnosti podnikání

Podnikání je vozidlo schopné přinést smysluplný a trvalý dopad na společnost. Přijetí tohoto pohledu odmítá naši kolektivní schopnost inovovat nejdůležitějšími způsoby na nejnaléhavějších tématech. Již téměř 100 let byla Goizueta Business School tréninkem pro vedoucí představitele a laboratoří pro silné poznatky. Naše historie zahrnuje ethos etického podnikání a umožňuje všem usilovat o celoživotní pokrok. Navigováním komplexní vzájemné závislosti podnikání a společnosti usilujeme o svolání nejjasnějších mozků, abychom vyřešili největší problémy s integritou, vynalézavostí a zrnitostí. Toto je Goizueta Beyond.

Historie utváření budoucnosti.

Prostřednictvím úsilí, vytrvalosti a smělých nápadů, našeho jmenovce, Roberto Goizueta dokázal stoupat na manažerském žebříčku na nejvyšší pozici v The Coca-Cola Company a vést ho k nebývalé prosperitě. Pod jeho vedením se tržní hodnota akcie Coca-Cola zvýšila z 4 miliard dolarů v roce 1981 na 145 miliard dolarů v roce 1997.

Roberto C. Goizueta

Náš jmenovec byl jedním z velkých obchodních vůdců 20. století. Během svého 16letého působení v The Coca-Cola Company, Roberto Goizueta zvýšil svou hodnotu z 4 miliard dolarů na 145 miliard dolarů, čímž získal své místo mezi "nejobdivovanějšími americkými společnostmi", jak uvádí Fortune. Během budování podniku také Goizueta významně přispěla k pokroku společnosti Emory a obchodní školy.

Během svého života byl Goizueta poháněn zvědavostí, intelektuální odvahou a bezúhonností. Máme pocit, že se podělíme s jeho jménem a žijeme jeho hodnotami, které jsou základním kamenem našeho vzdělávacího přístupu a jsou základem našeho poslání vychovávat to nejlepší ze zítřejších vůdců.

Goizueta je dopad na Goizueta Business School

Roberto C. Goizueta hovoří o významu podnikání s důstojností, čestností a hrdosti. Jeho syn sdílí oblíbený citát, který zdůrazňuje, co dělá dobrý vůdce.

Místa

Atlanta

Adresa, 1. řádek
Clifton Road,1300
30322 Atlanta, Gruzie, Spojené státy americké