Přečtěte si oficiální popis

Řešení problémů, které jsou důležité

Robinson College of Business je komunita studentů, pedagogů a odborníků, kteří se specializují na objevování poznatků, které řídí chytřejší obchodní rozhodnutí.

S bohatou historií ve městě se Robinson College nachází v centru Atlanty, je lídrem místních a globálních obchodních partnerů a podporuje síť absolventů více než 60 000 lidí, kteří dosahují široko daleko - od malých podniků po globální společnosti . Máme silné spojení po celém světě - a my se ujistíme, že i naši studenti.

Naše programy byly vytvořeny tak, aby posílaly studenty mimo školu a nabízely zkušenosti, které překlenují propast mezi podnikatelským vzděláváním a podnikatelským světem. Naši mezinárodně uznávanou fakultou jsou nejen odborníci ve svém oboru, ale také plodní autoři, významní výzkumníci a ocenění lídři.

Robinsonští studenti vystupují

Naši studenti budou sloužit jako konzultanti pro místní podniky a budou poskytovat obchodní plány, průzkum trhu a hodnocení produktů. Pracují bok po boku s obchodními partnery a řeší skutečné problémy s velkými daty a nabízejí zdravá řešení. Naši studenti cestují po světě, kde se seznamují s podniky, které působí globálně. Soutěží o nejlepší žebříčky v případě soutěží, hackathonů a podnikatelských výzev. Naši absolventi přistávají na nejvyšších pozicích, vydělávají si vzestupy a dělají si jméno pro sebe a pro Robinson College.

Získejte blíže k podnikání

  • Finanční Vedení Symposia .v pololetní finanční Vedení Symposium se skládá z panelů C-vlastním manažery, podnikatele a finanční odborníky, kteří vystavují studenti nejlepších obchodních praktik, nových trendech a budoucnost podnikání .Moderated naší Executive v rezidenci, skupinou C - výkonný ředitel ve dvou společnostech Fortune 500 a v soukromém kapitálovém obratu, minulá témata Symposia zahrnují M
  • Mentor Program. Studenti mohou přijímat výkonné mentor poskytovat kariérní poradenství a obchodní connections.Mentors patří C-manažerů ve firmách, jako jsou Georgia Pacific , Turner Broadcasting , BlueLynx , Churches Chicken , Printpack a Oglethorpe Power .
  • Finanční vedoucí síť. Finanční vedoucí síť (FLN), přidružená k ministerstvu financí, poskytuje studentům přístup k předním firmám v Atlantě, jako je Equifax, Mohawk Industries , Intercontinental Hotel Group , Georgia Pacific , Westrock , Mueller Water Products , PrimeRevenue, a Alvarez
  • Finanční lídr roku (FLY) Awards. Finanční oddělení sponzoruje FLY Awards , každoroční akci, která uznává vynikající lídry ve finanční komunitě a pomáhá propojit studenty s „stěhovateli a šejkry“ v oblasti financí Atlanty.
  • Kurz finančního vedení. Vedení finančního vedení se zaměřuje na rozvoj kariéry a lidského kapitálu prostřednictvím mentorství, testování kariérního hodnocení a interakce s výkonnými mluvčími.

Pokroková Vize 2020

Advancing Vision 2020 je pětiletý strategický plán společnosti Robinson, který vyzývá k investicím do pronájmu fakult, zvyšuje počet pohlcujících a zkušenostních vzdělávacích příležitostí pro studenty, buduje hlubší spolupráci mezi vysokými školami a korporátními partnery, modernizovanými zařízeními a technologiemi. existujících zdrojů a nových příjmů. Plán byl schválen na zasedání fakulty Robinson Fall, které se konalo 18. listopadu 2015.

Vidění

Nikdo se blíží k podnikání než Robinson.

V srdci Atlanty, obklopené společnostmi Fortune 500 a začínajícími podnikatelskými subjekty, podporuje Robinson College of Business hluboké a trvalé obchodní vztahy, které překračují naše výzkumné, výukové a servisní mise, aby usnadnily náš rozvoj příští generace vedoucích pracovníků. . Budeme rozvíjet budoucí talenty prostřednictvím studijních programů a zároveň budeme neustále spojovat studenty s podniky a společností a podporujeme současné vedoucí pracovníky prostřednictvím manažerského vzdělávání, spolupráce a sponzorovaného výzkumu. To nám umožňuje být blíže k podnikání, lépe porozumět výzvám trhu a efektivněji rozvíjet a implementovat řešení s podnikáním.

K dosažení této vize do roku 2020 jsou nezbytné tři cíle:

  1. Umožnit studentům chopit se příležitostí technologické revoluce
  2. Podporovat výzkumné prostředí nezbytné k výrobě Insightful Business Leaders
  3. Vést účelné společenství

Mise

Zajistěte, aby se připravilo různorodé studentské tělo připravené přinést hodnotu v obchodních, vládních a neziskových organizacích.

Toho dosáhneme zapojením učenců a praktiků, kteří zvyšují naše chápání toho, jak jednotlivci, organizace a trhy nejefektivněji zvyšují sociální pohodu. Tyto znalosti sdílíme s našimi kolegy a současnými i budoucími podnikatelskými představiteli, abychom maximalizovali jeho potenciál ovlivnit jednotlivce, rodiny, komunity a globální společnost.

Základní hodnoty

Čtyři hodnoty nás definují a řídí naše výsledky.

115806_Openness.jpg

115807_Rigor.jpg

115808_Collaboration.jpg

115809_PowerofMarkets.jpg

Otevřenost

Rigor a význam.

Spolupráce.

Síla trhů.

Jsme otevřeně odhodláni hledat kreativní nápady a způsoby, jak dosáhnout toho, co jiní tvrdí, že nemusí být možné. Zastupujeme současné i budoucí vůdce ze všech prostředí.

Vyrábíme důkladný a relevantní výzkum, který stimuluje akademický svět a umožňuje nám poskytovat vzdělávací zkušenosti, které inspirují současné i budoucí podnikatele k prosazování, inovacím a transformaci obchodní praxe.

Vytváříme a hodnotíme spolupráci, která nám umožňuje převádět akademické znalosti, techniky a metody do lepší obchodní praxe. Obchodní problémy, které nemají osvědčené přístupy, vytvářejí odvozenou poptávku po novém akademickém výzkumu a možnostech koprodukce hodnoty. Kultivace vztahů spolupráce je klíčem k vytvoření tohoto efektivního kruhu.

Věříme, že tržně orientovaný systém nejlépe podporuje a podporuje růst individuální důstojnosti, svobody a osobní odpovědnosti a je nejúčinnějším prostředkem k obohacení života lidí. Ceníme si toho, že současní i budoucí organizátoři se eticky a odpovědně angažují jak na trhu, tak i ve společenském kontextu, ve kterém působí, aby vytvořili dlouhodobou hodnotu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Georgia State University - J. Mack Robinson College of Business

MS v oblasti financí na Robinson College of Business na Gruzínské státní univerzitě! Náš inovativní program s certifikací STEM, který se řadí na 15. a 6. místo mezi veřej ... [+]

MS v oblasti financí na Robinson College of Business na Gruzínské státní univerzitě! Náš inovativní program s certifikací STEM , který se řadí na 15. a 6. místo mezi veřejnými vysokými školami v žebříčku TFE Times z roku 2019 Nejlepší magisterský program financí, nabízí vynikající výuku, praktické školení a zkušenosti s podpisem, aby posílil váš lidský kapitál a učinil z vás vysoce atraktivní a obchodovatelný uchazeč o zaměstnání pro zaměstnavatele v tomto odvětví.

Hlavní body programu

Mezi hlavní body našeho programu patří:

Špičkový učební plán. Naše programové vybavení certifikované podle standardu STEM se zaměřuje na technologické inovace a kvantitativní dovednosti, které vyžaduje stále se rozvíjející finanční sektor. Kromě vynikající základ ve finanční ekonomii, naši studenti jsou vyškoleni v programování a použití state-of-art software pro analýzu dat. Studenti budou mít praktické zkušenosti s vývojem aplikací pro analýzu dat pro analýzu reálných finančních problémů.Flexibilní studijní program. Nabízíme vysoce flexibilní studijní program, který umožňuje studentům vybrat si z celé řady volitelných předmětů, aby vyhovovaly jejich kariérním cílům. Nabízíme specializace v oblasti finanční analýzy, Fintech, podnikového financování a investičního bankovnictví, správy majetku a majetku a investic a private equity a rizikového kapitalismu.Jedinečný přístup do světa podnikání. Velké, rozmanité a kosmopolitní město, které je sídlem mnoha společností z žebříčku Fortune 500, má Atlanta aktivní ekosystém podnikání a rychle se stává hlavním městem FinTech. Naši studenti jsou vyškoleni ve finančním vedení dvounásobným finančním ředitelem Fortune 500 a mají také přímý přístup k vedoucím finančním institucím prostřednictvím našeho poradenského programu, vedoucích sympozií, rady finančního ředitele, případových soutěží, stáží a dalších... [-]
Spojené státy americké Atlanta
Srpen 2020
Angličtina
Kombinované
16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Graduating The State Way