The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

CCAS

Kdo jsme

Na Columbian College of Arts and Sciences společnosti GW se daří výzkumu, kritické myšlení je endemické, spolupráce je stálá a školení v reálném světě jde ruku v ruce s učením. Vzhledem k záviděníhodným umístěním školy v srdci hlavního města země začíná aktivní angažmá ve třídě a pokračuje v halách vlády, galerií muzeí, laboratořích NIH, NASA a DOE, velvyslanectví mezinárodních diplomatů a zákulisí Smithsonian a dalších ctihodných institucí.

Vysoká škola je intelektuálním a tvůrčím páteřem univerzity, místem, kde se spojují umění, humanitní vědy, společenské vědy a přírodní vědy, aby vytvořily spleť myšlenek a příležitostí. Jako vůdce mezi národními institucemi liberálního umění z důvodu inovativního kurikula, které zdůrazňuje perspektivy, analýzy a komunikaci, jsou vysokoškolští studenti vybaveni kompetencemi potřebnými k tomu, aby byli efektivní a odpovědní občané 21. století. Na profesionální a doktorské úrovni se postgraduální studenti spojují s fakultou vědců, mezi něž patří Fulbrightov příjemci, oceňovaní choreografové, publikovaní vědci a kriticky uznávaní autoři, aby pokročili v řadě výzkumných témat od řízení emisí skleníkových plynů až po ponoření do autismu. příčiny, prevalence a léčba.

Úspěch našeho úsilí napříč 42 akademickými odděleními a 27 výzkumnými středisky vysoké školy se nejlépe odráží prostřednictvím úspěchů našich absolventů, včetně amerického senátora a bývalého guvernéra Virginie Johna Warnera, mezinárodní filmové herečky Kerry Washingtonové a generálního ředitele a prezidenta Tufts Medical Center Ellen Zane. Naši lidé, náš rozsah a naše umístění činí z Columbian College „go-to“ místo pro učení a objevování ve Washingtonu, DC a na celém světě. CCAS

Vítejte v Columbian College Graduate Studies

Konkurenční. Připojeno. Obsáhlý.

  • 3 300 postgraduálních studentů
  • 55 magisterských titulů
  • 26 doktorských titulů
  • 18 Osvědčení o absolvování

Postgraduální programy na Columbian College of Arts and Science v GW jsou magnetem pro špičkové učence a katalyzátorem učení a objevování v širokém spektru oborů umění, humanitních věd a sociálních a tvrdých vědních oborů. Naše tituly a certifikáty integrují nejvyšší úroveň vzdělání, od našich světově uznávaných programů v předmětech jako Historie, Politologie a Veřejná politika, až po naši průkopnickou práci v Arteterapii, Forenzní vědy a LGBT Health Policy and Practice. Pokročilý titul z jednoho z 82 umění GW

Nejsme jen krok z nejvlivnějších institucí ve Washingtonu, DC, ale naše fakultní a absoloventské sítě zahrnují mimořádnou škálu mezinárodně uznávaných vůdců. Na Columbian College dostanete nástroje k intelektuální i profesní prosperitě.

Co víte o George Washingtonovi? od GW Arts

Místa

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium