Fontbonne University College of Education and Allied Health Professions

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Podívejte se blíže na svou budoucnost

Vysoká škola vzdělání a spojeneckých zdravotnických profesí na univerzitě Fontbonne University, známá místně, regionálně a celostátně pro programy kvality, nabízí studijní programy a další vzdělávání, díky nimž budete mít přehled o nejnovějších výzkumech, informacích a školeních. Vysokoškolské a postgraduální programy zahrnují poruchy komunikace a hluché vzdělávání, vzdělávání a speciální pedagogiku a rodinné a spotřebitelské vědy.

Pokud se plánujete stát učitelem, speciálním pedagogem, terapeutem nebo klinikem, zjistíte, že Vysoká škola pedagogická a spojenecká zdravotnická povolání nabízí komplexní, interdisciplinární přístup ke vzdělávání v poutavém, náročném a podpůrném vzdělávacím prostředí. Fakulta a studenti spolupracují společně - kritická dovednost pro efektivní praxi - a studenti mají přístup k důležitým klinickým a vzdělávacím praktickým příležitostem.

Oddělení

Naše oddělení pro neslyšící vzdělávání, založené v roce 1963, má dlouhou tradici nabízet špičkové technologie a výukové zdroje kombinující vědu s uměním výuky, aby bylo zajištěno, že jste před vstupem do učebny dobře připraveni.

Titulní a vedlejší programy nabízené na vysoké škole zdůrazňují kombinaci vědy, výzkumu a technologie doplněnou o praktickou práci, která poskytuje ucelené vzdělání přizpůsobené vašim potřebám. Centrum pro vzdělávání učitelů a terapeutů a The Eardly Family Clinic pro řeč, jazyk a sluch rozšiřují naši schopnost oslovit komunitu a sloužit jí a zároveň poskytují praktické zkušenosti pro naše studenty.

Místa

Louis

Adresa, 1. řádek
Wydown Boulevard,6800
63105 Louis, Missouri, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium