Florida State University Panama City

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Florida State University Panama City nabízí život měnící vzdělávací a sociální příležitosti, které připravují studenty, učitele a členy komunity k dosažení jejich cílů, rozvoji bohatší kultury rozmanitosti a podpoře ducha celoživotního učení. Ve spolupráci s oblastními vojenskými zařízeními, vedoucími průmyslovými odvětvími a dalšími katedrami a vysokými školami na Floridské státní univerzitě přizpůsobujeme vzdělávací zkušenosti tak, aby bylo vysokoškolské vzdělání přístupnější pro obyvatele severozápadní Floridy.

Florida State University je jednou z elitních národních výzkumných univerzit a FSU Panama City zesiluje úsilí univerzity o uchování, rozšiřování a šíření znalostí ve vědách, technologii, umění, humanitních a profesních oborech.

Náš kampus Bayside je domovem komunity inovativních myslitelů, kteří vytvářejí programy, které podporují a předjímají sofistikované potřeby podnikání a průmyslu na severní Floridě a připravují studenty připravené na pracovní sílu, aby uspokojili ekonomickou poptávku regionu.

Místa

Tallahassee

Adresa, 1. řádek
W College Ave,600
32306 Tallahassee, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium