Five Towns College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Váš let na vysoké škole by měla být "život-měnící se" ty.

Věříme, že bude v pět měst.

Ať už plánujete studovat hudbu, film / video, divadelní umění, audio, vzdělání, podnikání, obchod hudby, nebo masové komunikace, ocitnete se každý den pracovat s inspiroval a specializované fakulty a nadané studenty.

Co dělá Five Towns College výrazný?

Myslíme si, že to je naše oddanost k tvořivosti, bez ohledu na to pole, které sledují. Pokud uvažujete o pět měst, ujistěte se, že vidět jeden z našich divadelních představení nebo koncertů a soudce pro sebe úroveň našich znalostí a jedinečnosti. Prohlédněte si naše zařízení a vidět MIDI, Mac a PC laboratoří, film / video a televizní studia, nebo tři zvukové studia, kde hudební nahrávky, filmy a další umělecké práci konat.

Mezinárodní stipendia

Zahraniční studenti přijaté do Five Towns College mají nárok na mezinárodní stipendium v ​​rozmezí od $ 1,000 10,000 dolar USD za rok. Tato stipendia jsou založeny na talentu a / nebo zásluh a jsou renumerable na základě kritérií stipendií uvedených v ocenění dopise. Tato stipendia se udělují jak na bakalářské a magisterské úrovni.

Naše poslání

Pět Towns College podílí na celoživotní snahu o vzdělávání, která podporuje závazek k etické, intelektuální a sociální hodnoty. Věnováno k dokonalosti v učení, učení a vzdělanosti, vysoká škola slaví světy hudby, média, obchod, vzdělávání, umění předvádění, a zábavním průmyslu. Díky integraci pečlivý akademický dotaz, výzkum a praktické zkušenosti, vysoká škola připravuje absolventy být artikulovat a nápadité účastníci v naší demokratické společnosti.

Pět Města College vyživuje do svých studentů globálního pohledu přes výrazný vzdělávacích programů, které kombinují obsahu zkušenosti s obecným vzdělávacího programu. Tím, že studenti a schopnost společně kreativní komunity, College usnadňuje prostředí, které respektuje i individualitu a rozmanitost, a zároveň náročné studentům rozšířit své jedinečné nadání naplno.

Místa

New York

Five Towns College

Adresa, 1. řádek
305 N Service Rd, Dix Hills, NY, United States
New York, New York, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 (631) 656-2110

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium