FinTech School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

FinTech formuje budoucnost financí a globálního bankovnictví technologií. Finanční instituce se chtějí vyvíjet, ale potřebují pomoc s integrací firmy FinTech do svého obchodního modelu. Technologičtí pracovníci chtějí pomoci finančním institucím připravit se na finance 2.0, ale často jim chybí odpovídající obchodní kontext. Podnikatelé se snaží narušit stávající obchodní modely, ale potřebují pomoc při přeměně svých nápadů na životaschopné produkty a / nebo řešení.

To je místo, kam přijdeme.

rawpixel / Unsplash

Kurzy a programy pro různé potřeby

FinTech School poskytuje praktické školení o nejnovějších oblastech společnosti FinTech, podnikání a vývoji produktů jednotlivcům, institucím a podnikatelům na celém světě. Lidé, kteří chtějí zůstat obeznámeni s průmyslovými trendy, naleznou naše kurzy užitečné. Ti, kteří chtějí inovovat v tomto prostoru, najdou vhodnější naše komplexní programy nebo naši školení podobnou boot-camp.

Praktické školení praktických podnikatelů

Není to akademická instituce. FinTech School byla založena firmami FinTech a odborníky na finanční služby, kteří tam byli a udělali to. Mají desetiletí zkušeností z finančního průmyslu, které zahrnují tradiční firmy jako Goldman Sachs a BlackRock. Náš tým také založil společnosti FinTech, které absolvovaly špičkové programy jako je Y-combinator a zahájily produkty, které nyní řídí rizikoví kapitalisté.

John Schnobrich / Unsplash

Podpora ekosystémů

Jsme součástí většího inovačního ekosystému FinTech, FinTech Portfolio, který rozšiřuje naše vzdělávání o výzkum, technické zdroje a podporu mentoringu (inkubátor a urychlovač). To umožňuje podnikatelům, jednotlivcům a institucím přejít od „znalostí“ k „exekuci“.

Místa

San Francisco

Adresa, 1. řádek
California Street,101
94111 San Francisco, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: