Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Silberman vysoká škola podnikání

Silberman College of Business je jednou z nejlepších národních obchodních škol, které nabízejí vysokoškolské, kombinované a postgraduální studium, včetně MBA, MBA pro vedoucí pracovníky; Master of Science v řízení dodavatelského řetězce, účetnictví, daně a digitálního marketingu (on-line); a certifikáty absolventů.

Stupeň získané od Silberman College of Business v New Jersey vás připraví na to, abyste se stali lídrem v oblasti podnikání a řízení - někdo, kdo přinese etické perspektivy do jakéhokoli profesionálního prostředí. Stačí se zeptat těch, kteří přišli před vámi a stát se významnými vedoucími pracovníky ve světě podnikání. Vaše obchodní studium vám poskytne zkušenosti z praxe s podnikovou komunitou a poskytne vám osvědčené metody finanční a strategické analýzy, obecné obchodní plánování a implementaci.

Můžete získat vysokoškolské vzdělání od Silberman College of Business tím, že navštěvujete jeden z našich tří kampusů, nebo se přihlásíte do našeho Online magisterského studijního programu Digital Marketing.

V New Jersey

 • Florham Campus v Madisonu, NJ
 • Metropolitní kampus v Teaneck, NJ

V Kanadě

 • Vancouver Campus, ve Vancouveru, Kanada

FDU Vancouver Campus, umístěný v centru Vancouveru, Kanada, nabízí bakalářské studijní programy v oblasti řízení podniku a informačních technologií.


Prohlášení o poslání

Posláním Silbermanovy vysoké školy podnikání na univerzitě v Fairleigh Dickinsonu musí být centrum vzdělávání, které se dnes věnuje vzdělávání budoucích vůdců, připravit naše studenty, aby uspěly v globálním prostředí a pokročily v chápání podnikání.


Vidění

Silbermanova vysoká škola bude uznána globálně, zainteresovanými stranami a vysokoškolskými studenty, za vynikající výuku, intelektuální příspěvky a programy, které rozšiřují znalosti o podporu řízení obchodní činnosti. Jsme referenčním programem pro špičkovou kvalitu výuky a stipendií v oblasti podnikání a pro to, aby naši studenti mohli efektivně fungovat v náročném a dynamickém multikulturním pracovním prostředí.


Sdílené hodnoty

V souladu s posláním Fairleigh Dickinson University Silberman College pomáhá studentům dosáhnout nad rámec sebe sama a směrem k zaměstnání na dynamickém globálním trhu.

 • Jsme odhodláni k vysoce efektivnímu učení a zapojování studentů jako partnerů v učení.
 • Snažíme se o osobní a profesionální integritu a vysoké standardy etického chování.
 • Jsme odhodláni zavést správné vedoucí povinnosti, včetně sociálních, ekonomických a environmentálních.
 • Jsme zaměřeni na výsledky a oddaní individuálnímu a organizačnímu úspěchu našich studentů.
 • Oceňujeme rozmanitost, otevřenost a vzájemnou úctu a věříme, že jsou rozhodující pro úspěch našich programů.
 • Podporujeme a povzbuzujeme své studenty, fakulty a zaměstnance, aby se zapojili do občanských snah, dosahu komunity a většího globálního pochopení.
 • Oceňujeme neustálé zlepšování a naši absolventi jsou celoživotní a angažovaní studenti.
 • Stále reagujeme na měnící se potřeby globálního, multikulturního podnikatelského prostředí.
 • Považujeme naše absolventy za důležité partnery a vážíme si zapojení různých účastníků do našeho učebního prostředí.
 • Jsme specializovaná komunita učitelů a hodnotíme roli stipendia při posílení role výuky.
 • Věříme, že podnikatelské vzdělávání integruje dosah, ekonomické, sociální a environmentální odpovědnosti.
 • Oceňujeme ocenění jiných kultur a názorů.
 • Domníváme se, že aktivní a společné učení jsou důležitým nástrojem pro to, aby učební zkušenost byla relevantnější, zajímavější a užitečnější.


Silberman - jedna z nejlepších 5% obchodních škol ve světě s akreditací AACSB

Silbermanova vysoká škola je akreditována AACSB International - světovým předním akreditačním orgánem pro vysoké školy podnikání. Méně než 5% obchodních škol po celém světě získává akreditaci AACSB.

Silberman je předním poskytovatelem vysoce kvalitního, inovativního vedení podnikatelského vedení prostřednictvím aplikovaného výzkumu a odborné činnosti fakulty a nyní s rozšířeným dosahem studentům po celém světě prostřednictvím svých on-line studijních programů.


Vynikající pozice Business School

Jsme hrdí na to, že společnost Silberman je špičková obchodní škola, která je nezávisle hodnocena těmito renomovanými zdroji:

 • Princeton Review řadí Silberman College jako jednu z nejlepších obchodních škol v národě.
 • Americké zprávy
 • Eduniversal sazby Silberman College jako "Vynikající obchodní škola"
 • Startovní třída uvádí Silberman za druhou pouze na Rutgers Business School v New Jersey.
 • Silbermanův institut Rothman pro inovace a podnikání ocenil ocenění Excellence in Curriculum Innovation in Entrepreneurship Award od Deshpande Foundation
 • Tax Talent, Inc sazby Silberman jeden z Top 10 Masters v účetnictví MAcc Program by
 • Účetnictví Přezkum míry Silberman jeden z deseti nejlepších vysokoškolských účetních programů v New Jersey


Vedoucí globální udržitelnost a sociální odpovědnost firem prostřednictvím partnerství OSN

Od roku 2009 je Silberman účastníkem pokročilého signatáře v zásadách OSN pro zodpovědné řízení vzdělávání (PRME) - globální síť obchodních škol, která se zavázala k tomu, aby vedla transformaci vzdělávání v oblasti řízení podnikání, výzkumu a vedení myšlení prostřednictvím rozvoje učebních osnov, které začlenit udržitelnost a sociální odpovědnost. Každý rok podáváme zprávy o pokroku.


Online magisterský studijní program

Silberman je Online magisterský v digitálním marketingu nyní otevírá příležitosti pro studenty na celostátní i celosvětové úrovni získat titul z Fairleigh Dickinson University.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Silberman College je uznávaným střediskem excelence pro účetní a daňové vzdělávání s dlouholetou historií poskytování inovačních vzdělávacích programů, které splňují potř ... [+]

Master of Science v účetnictví

Silberman College je uznávaným střediskem excelence pro účetní a daňové vzdělávání s dlouholetou historií poskytování inovačních vzdělávacích programů, které splňují potřeby účetní profese a jejích odborníků.

Program MS in Accounting obsahuje dvě stopy. Absolvování jedné nebo druhé skladby bude akademicky kvalifikovat studenty ke zkoušce CPA a splnění licenčních požadavků.

První písemná část, která je součástí 150hodinového účetního programu akademie, je určena pro studenty, kteří mají vysokoškolské vzdělání nebo soustředění v účetnictví. Tato skladba byla uznána s prestižní cenou Innovation in Accounting Education American Accounting Association. Druhá trať je přizpůsobena studentům, kteří nemají vysokoškolské vzdělání v oboru účetnictví, ale chtějí se zaměřit v této oblasti na úrovni absolventů.... [-]

Spojené státy americké Madison Teaneck
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Za pouhých 16 měsíců získáte diplom MS v oboru řízení dodavatelského řetězce od společnosti Silberman College of Business, který vám poskytne technické a manažerské doved ... [+]

Připojte se ke svým kolegům v nadcházející kohortě

Za pouhých 16 měsíců, MS titul v řízení dodavatelského řetězce od Silberman College of Business vám vybaví technické a manažerské dovednosti, které pomohou zlepšit efektivitu a efektivitu obchodních operací.

Proč řízení dodavatelského řetězce?

Efektivní řízení jejich dodavatelského řetězce a operací je klíčem k vytváření hodnot pro mnoho organizací, zejména v dnešním rychle se rozvíjejícím a vysoce globálním podnikatelském prostředí. Zaměstnavatelé stále více hledají kandidáty se schopnostmi, které jim umožní lépe řídit své dodavatelské řetězce a operace. Profese řízení dodavatelského řetězce (SCM) proto byla svědkem významného růstu pracovních míst spolu se stále rostoucími mzdami. Ať už začínáte ve své kariéře nebo se snažíte o přechod do kariéry v rámci SCM, pokročilý stupeň, jako je například MS v SCM, vás bude trénovat v kritických aspektech SCM a umožní vám využít rostoucí příležitosti v oboru. . Tento program je certifikován STEM.... [-]

Spojené státy americké Madison
Září 2019
Angličtina
Denní studium
16 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

FDU Silberman College: Greih Wilson McClain, Accelerated 4+1

FDU Silberman College: Marcela Alzate Gomez, Traditional MBA

Adresa, 1. řádek
Florham Campus 285 Madison Avenue
07940 Madison, New Jersey, Spojené státy americké
Website
Adresa, 1. řádek
Metropolitan Campus 1000 River Road
07666 Teaneck, New Jersey, Spojené státy americké