Přečtěte si oficiální popis

Chcete rozšířit své znalosti, aktualizovat své dovednosti a dosáhnout další úrovně ve své kariéře? Naše magisterské programy jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky trhu. Vezmeme nový, osobní, praktický přístup. S talentovanými profesory a studenty se budete aktivně zapojovat jak do teorie, tak do praxe. Budete se těšit na pohodlí večerních tříd nebo dokončit svůj titul zcela online. Nejvíce se budete připravovat na novou důvěru v život profesionálního vedení.

Naučit se vést ve světě spolupráce

Vítejte v programech další generace, které vám pomohou dosáhnout další úrovně. Ať už chcete zkvalitnit svou kariéru nebo provést kariérní přechod, Elmhurst College nabízí programy. Získejte technické schopnosti, které potřebujete k dosažení cílů a potenciálu. Vypracujte nové řešení reálných výzev prostřednictvím projektového učení. Naši programoví ředitelé jsou pro vás - pomáhají vám vyjednat vše od výběru tříd až po kariérní směřování. Naše inovativní a flexibilní programy jsou navrženy tak, aby optimalizovaly vaše kariérní cíle a připravily vás na práci v mnoha vysoce rozvíjejících se průmyslových odvětvích. Jsme neúnavně oddaní vzdělání, které vás udrží před křivkou.

Magisterské tituly

  • Počítačové informační systémy
  • Data Science
  • Geografické informační systémy
  • MBA - částečný úvazek (on-line nebo on-campus) pro pracující profesionály
  • Řízení dodavatelského řetězce

Elmhurst College - správná volba

  • Získejte důvěru k úspěchu: naši programoví ředitelé nejsou jen odborníci ve svých oborech: jsou zaměřeni na rozšiřování svého dosahu, šíření poradenství a dovedností lidí, které každý vůdce potřebuje.
  • Flexibilita při práci: naše studijní programy jsou navrženy tak, aby se vešly do vašeho rušného plánu. Programy jsou nabízeny v nejrůznějších formátech a poskytují tak maximální pohodlí.
  • Výhodná volba: Elmhurst College opakovaně řadí do kategorie Nejlepší hodnota pro akademickou kvalitu a cenu.
  • Pohodlné umístění: náš krásný areál je pouhých 15 kilometrů západně od centra Chicaga a je snadno dostupný autem nebo vlakem.

Vezměte další krok

Jakmile zvážíte své možnosti, doporučujeme navštívit areál Elmhurst. Dozvíte se o našem přijímacím procesu, prohlédněte si školní areál a uvidíte, co Elmhurst College je všechno. Požadované informace: Chcete-li požádat o informace o vašem programu, který vás zajímá, vyplňte náš online formulář. Chatujte živě s poradcem pro přijímání. Chatujte dnes online. Přihlaste se nyní!

Žebříčky

Elmhurst se řadí mezi 10 nejlepších regionálních univerzit na Středozápadě

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Elmhurst College

Když rozumíte podnikání z jednoho konce do druhého, uděláte to bezpodmínečně - ve městě, které je jedním z největších dopravních a logistických center světa. ... [+]

Program určený STEM.

Připojení světa

Když rozumíte podnikání z jednoho konce do druhého, uděláte to bezpodmínečně - ve městě, které je jedním z největších dopravních a logistických center světa.

Jako profesionální navigace v komplexním a globálním podnikovém prostředí potřebujete stupeň, který přidává hodnotu. Díky společnosti Elmhurst MSCM budete nabídnout organizacím velmi vyhledávané know-how při navrhování, plánování a provozu dobře zásobovaných dodavatelských řetězců.

Budete se orientovat v rolích, které každá funkční oblast podniku hraje v dodavatelském řetězci a strategií spolupráce mezi různými funkcemi, které jsou potřebné pro provozování dodavatelských řetězců. Ale bude to hloubka vašich Elmhurstově získaných analytických dovedností, které vám poskytnou vaše pravé svalové síly.... [-]

Spojené státy americké Elmhurst
February 2020
Denní studium
Kombinované
22 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

Elmhurst College

Se zaměřením na řízení projektů se naučíte oslovit různé disciplíny a funkce, které mluví jazykem každého, abyste koordinovali tým. Naučíme vám nástroje a techniky, které ... [+]

Buď ten, kdo to udělá

Koordinujte plánování, lidi, proces a produkt.

Každá organizace potřebuje spolehlivé manažery, kteří mohou převzít odpovědnost za úspěch projektu. Proto na společnosti Elmhurst vám pomůžeme rozvíjet soubor klíčových kompetencí, abyste mohli dodávat projekty včas, rozpočtem a specifikací - v široké škále oborů a povolání.

Naučit se vést ve spolupracujícím světě

Se zaměřením na řízení projektů se naučíte oslovit různé disciplíny a funkce, které mluví jazykem každého, abyste koordinovali tým. Naučíme vám nástroje a techniky, které potřebujete k dohledu nad projektem: rozpočtování a monitoring, komunikace a budování týmu, řízení rizik a rozhodování.... [-]

Spojené státy americké Elmhurst
August 2019
Kombinované
2 let
Campus forma
Online forma
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Graduate Studies at Elmhurst College

Adresa destinace
School for Professional Studies
Elmhurst College
190 Prospect Avenue
Elmhurst, Illinois 60126-3296

Elmhurst, Illinois, US
Sociální média