Ellis Online College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The Ellis Rozdíl: On-line vzdělávání v celé své kráse Rozdělení prestižní newyorské Institute of Technology (NYIT), Ellis vysoká škola byla vytvořena s cílem poskytovat práci dospělé s věrohodným způsobem rozvíjet svou kariéru využívající všechny výhody on-line vzdělávání. Jeden z prvních vysokých školách realizovat hodnotu on-line vzdělávání, NYIT je 50 let akademické instituce s více než 70.000 absolventů, tři New York oblast kampusů a rostoucí počet míst po celém světě. Proč Ellis vysoká škola NYIT? Ellis College poskytuje vynikající vzdělání s kdykoliv a kdekoliv pohodlí na internetu. Poskytuje vysoce interaktivní, obec-orientované prostředí, které umožňuje on-line učení obohacující a příjemný zážitek.

Ellis vstříc nabitý kalendář tím, že umožňuje, aby jednu třídu v době, a nabízí data zahájení každé tři týdny. Krátký kurs podmínky umožňují dokončit rychle! Ellis poskytuje mnoho výhod tradiční off-line školy, včetně rozsáhlé virtuální kampus, který umožňuje studentům a profesorům k interakci, sdílet nápady a společné zájmy a budovat cenné přátelství a profesních sítí, které jsou tak důležité v dnešní ekonomice. Ellis vás vtáhne do reálných pracovních situací, což vám umožní "učit se praxí" a získat znalosti a dovednosti, které můžete okamžitě aplikovat. Ellis 'unikátní, interaktivní webová on-line vzdělávací platforma přináší obohacující a příjemný zážitek prostřednictvím dynamických Flash cvičení, videa a demonstrací. Ellis nabízí prestiž a stabilitu díky své spolupráci s New York Institute of Technology, bez potíží dojíždění do az areálu. Ellis 'on-line MBA program nabízí kurzy vyvinuté ve spolupráci s předními světovými obchodní školy, včetně Columbia University Business School, Stanford University a University of Chicago Graduate School of Business. Ellis je jedním z uznávaných lídrů v on-line vzdělávání pro profesní rozvoj, výuku zaměstnanců z největších zaměstnavatelů, včetně General Motors.

Získat vaše kolej školství Online od zkušených fakulty Ellis College instruktoři jsou pravdivé mistři svého řemesla. Kromě jeho plný úvazek fakulty, Ellis využívá impozantní řadu významných podnikatelů a odborníků, aby dodávat své vysokoškolské vzdělání online, přidávání zkušený, real-svět perspektivu, která jde ruku v ruce s naší kariéry-založený učební plán. Každý Ellis instruktor je držitelem Ph.D. nebo magisterské studium v ​​jejich předmětu, se téměř polovina všech pedagogické fakultě drží doktorát nebo jiných terminálových titul. Ellis aktivně vyhledává vedoucí pedagogové, kteří mohou efektivně dodávat vysokoškolské vzdělání on-line, což je důvod, proč většina nových instruktorů Ellis mít předchozí zkušenosti s výukou. Ellis také zajišťuje, že každý instruktor dokončil intenzivní tréninkový program v on-line výuky. Kromě toho nové instruktory dostávají koučování v průběhu jejich počáteční kurzy, a všechny fakulty jsou vyzývány k účasti na pravidelné vzdělávací webovém vysílání o nejnovějších on-line výukových postupů. Tím, že nabízí kvalifikované, kvalifikovaná výuka v tandemu s nejnovějšími online výukové platformy, Ellis nabízí obohacující a hodnotné pracovní podmínky pro obdržení Vaší vysokoškolské vzdělání online. Nejvyšších standardů vzdělávání Ellis neustále sleduje své instruktory, aby byla zajištěna jejich efektivity výuky. Student zpětná vazba je zpracována také poskytnout další pohled do praktik instruktora. Kromě toho jsou všechny instruktoři jsou každoročně přezkoumají přes intenzivní kurz audit prováděný jiný člen fakulty Ellis, zajišťují, že každý instruktor stále váženým a efektivní pedagog po celou dobu jejich funkčního období. Ellis instruktoři jsou vázány deseti hlavních zásad, aby zajistily, že každý kurz nabízí poutavé, zážitek pro každého studenta:

Spusťte kurz včas a poutavý způsobem. Jasně sdělit vaše očekávání studentů a diskutovat jejich očekávání z vás. Oslovit méně zapojeny a ohrožené studenty. Vždy zachovat pozitivní, povzbuzující tón se svými studenty. Být přítomen a zapojen do všech diskuse ve třídě. Prokázat solidní zvládnutí obsahu kurzu a vždy chovat v profesionálním způsobem. Udržujte vysokou úroveň služeb požadovaných Ellis College, včetně 48-hodinová obrat o stupňovaných úkoly a dostupnosti šest dní v týdnu. Poskytnout smysluplnou, žalovatelné zpětnou vazbu pro všechny tříděných úkoly. Poskytovat vhodné pokyny týkající se politiky a postupů. Kompletní finální kurz činnost včas, přesným způsobem.

Fakulta Dostupnost když ji potřebujete Ellis College zajišťuje, že všichni jeho instruktoři jsou k dispozici-a přístupně-uvnitř i vně třídy. Každý instruktor je nutné se přihlásit nejméně šest dní v týdnu odpovídat na otázky a podílet se na studentských diskusí. Navíc, mnoho instruktorů pořádat pravidelné, v reálném čase chatu v rámci kurzu platformu, kde mohou odpovídat na otázky a trenér studenty na nadcházející úkoly. Studenti také mohou ovlivňovat soukromě s instruktorem pomocí fakulty 1 až 1 funkce dostupná ve všech kurzech. Tento rozsáhlý dostupnost zajišťuje, že dostávat žádné osobní pozornost a pomoc, které můžete potřebovat a zároveň sledují vaši Ellis College vzdělání online

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
1855 Broadway
New York, NY 10023
US

1002 New York, New York, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: