Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Eastern Washington University College of Business a veřejné správy

Poslání Vize hodnotám a cílům

Vysoká škola je veden jejich stanovené poslání a utrpěl jeho vizí: The College of Business a veřejné správy (CbpA) je jednotka východní Washington University (Ewu), regionální komplexní veřejnou vysokou školou se nachází v Cheney a Spokane, WA, s programy nabídl v celém státě a online.

MISSION CbpA existuje rozvíjet studenty, kteří si myslí, kriticky, jednat eticky a přispívat na měnící se prostředí, veřejného a soukromého sektoru. Tato mise je dosaženo:

Vedení různé studenty v jejich úsilí o vytvoření smysluplné role v jejich povolání a komunit prostřednictvím vzdělávání Podpora výzkumu udržovat zúčastněným a intelektuálně aktuální schopnost věnovaný výuce. Nabízí inkluzivního intelektuální a komunitní závazky k obohacení studentů a společnosti prostřednictvím celoživotního učení. Naše motto je "Zaměření na regionu. - Otevřená světu"

VISION Akademie vizí je, aby své programy v oblasti obchodu, ekonomice, veřejné správě a plánování uznávané pro své vynikající výsledky a být vysoká škola první volby v regionu vychovávat veřejné, soukromé a neziskové vůdců.

HODNOTY

V kontrastu, naše kolej hodnoty jsou podstatně podrobnější:

Vysoká škola obchodní a veřejné správy poskytuje kvalitní vzdělání, které připravuje absolventy být úspěšní profesionálové, aby pokročily ve své zvolené kariéře, nebo pokračovat na doktorské studium. Naše členy fakulty jsou vynikající učitelé, kteří jsou aktuální v jejich disciplínách prostřednictvím výzkumu jak ukázala svých publikacích, a prostřednictvím zapojení do odborné praxe a služby pro jejich povolání a jejich komunit. Naši absolventi jsou eticky citlivými rozhodují dobře vyznají v osvědčených postupech jejich vybraných profesí, a připravený hrát v globálním prostředí. Naši absolventi jsou vynikající komunikátory, zběhlí v použití nejnovější komunikační technologie, a naladěni na kulturní citlivosti; že jsou připraveni pracovat v místním prostředí, jejich regionu a v globálním prostředí. Naše fakulta a studenti cení etického chování a profesionalitu a udržovat nejvyšší akademické standardy. Naši studenti, fakulty a zaměstnanci jsou kulturně rozmanité. Vysoká škola podporuje klima, které buduje pozitivní povědomí myšlenek a perspektiv v souvislosti s kulturní rozmanitostí. strategických cílů

Poskytnout vzdělávací prostředí, které podporuje a vybízí studenty, aby se zapojily do celoživotního vzdělávání. Poskytnout atmosféru, která podporuje vynikající akademické kvality a podporuje schopnost a osazenstva vývoj. Nabídka programů v regionu Greater Spokane, přes státní a on-line, které slouží vzdělávací potřeby současných a budoucích studentů. Zvýšit prostředky na podporu poslání vysoké školy. Rozbalte informační činnosti, které podporují udržitelný hospodářský a komunitní rozvoj.

Dung Chen;

EnTie Komerční banka ve Spokane, WA a absolvent programu EWU MBA.

Zeptali jsme se Dung, proč si vybral, aby získal titul MBA na Ewu. Řekl: "Vzhledem k tomu, nižší náklady na školné bylo cenově dostupné a mám rodinu Spokane". Pokud jde o své zkušenosti MBA, Dung říká: "Užil jsem si učení a příležitosti k aktivnímu vedení a týmové práce aspekt programu. Tyto plány třídy byly také velmi pohodlné. " Když jsme se zeptali Dung o výhodách vydělávat titul MBA. Řekl: "Program MBA mě naučil manažerských dovedností a organizační dovednosti, které mi pomohl v mé současné práci". To je Dung Chen rada pro současné studenty MBA, "Sestavit spojení se spolužáky, protože všichni mají různé zázemí, zkušenosti a dovednosti, které mohou učit od".

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Eastern Washington University

Master of Public Administration Program (MPA) je navržen tak, aby široce rozmanité možnosti vzdělání v oblasti veřejné a ne-pro-ziskové hospodaření. Postgraduální studijn ... [+]

Master of Public Administration Program (MPA) je navržen tak, aby široce rozmanité možnosti vzdělání v oblasti veřejné a ne-pro-ziskové hospodaření. Postgraduální studijní možnosti jsou k dispozici pro ty, kteří v současné době zaměstnán, jakož i pro čerstvé absolventy, kteří hledají kariéru ve veřejné správě. Oba na plný úvazek a částečný úvazek studijní programy jsou k dispozici na stupni a non-studia bázi.

Studenti jsou vedeni k uvědomovat životního prostředí veřejné služby, hodnoty, které řídí veřejnou službu a kritické a analytické dovednosti potřebné formulovat, provádět a vyhodnocovat rozhodnutí veřejné služby.... [-]

Spojené státy americké Spokane
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
18 - 36 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Eastern Washington University

Městské a oblastní plánování je jedním ze společenského prostředky pro řešení těchto problémů tvůrčím, pozitivním způsobem. Plánování je řešení problémů profese, která se ... [+]

Mnoho sociálních, fyzických, ekonomických, technických a politických otázek ve společnosti volají po definici a rozlišení. Mezi ně patří:

Pokles v centrálních městech; Zhoršení čtvrtí; Neefektivní a nespravedlivé zdanění a regulační politiky; Přetížení dopravy a jiné problémy přístupnosti; Dopad růstu a změny; Eroze přírodních zdrojů; a Neefektivní nebo chybějící lidská služby.

Městské a oblastní plánování je jedním ze společenského prostředky pro řešení těchto problémů tvůrčím, pozitivním způsobem. Plánování je řešení problémů profese, která se zabývá silami, které ovlivňují kvalitu života v sousedství, města, kraje, státu, národa a světa. Tak, plánování poskytuje jedinečný profesní cestu pro ty, kteří touží po roli při utváření lepší budoucnosti.... [-]

Spojené státy americké Spokane
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

The Impact of an EWU MBA

Leo

Mary Starkey

MBA Informational Part 1

MBA Informational Part 2