Eastern Virginia Medical School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

EVMS připravuje studenty na kariéru jako kompetentní a soucitu lékaře, zdravotníky a vědci. Naši studenti těžit ze široké škály výuky poskytované naší plný úvazek fakulty, kteří pracují ve shodě s odborníky ve zdravotnictví v celém Společenství.

Vzdělávání na EVMS opravňuje studenty, obyvatele a chlapy, aby dopad na lidi, kterým slouží. Nabízíme jedinečný, hands-na přístupech k učení, jako jsou:

Společenství na služby založené na aktivity pro zaostalých zemích. Účast v institucionálních zvyšování kvality a advokacie úsilí. Partnerství s regionálními nebo světovými zdravotnických organizací.

EVMS je jedním z mála škol medicíny a zdravotnických profesí v národě založené komunitou, pro společenství. Zaměřujeme se nejen na přípravu příští generace poskytovatelů zdravotní péče, ale také na překládání objev do lepší zdravotní péče pro lidi z Hampton Roads. Naší vizí je stát se nejvíce komunitní orientované lékařské fakulty a zdravotnických profesí ve Spojených státech.

Zatímco přínosy objevů na EVMS jsou pociťovány po celém světě, naše výzkum, vzdělání a péči o pacienta úsilí roste z potřeb lidí v naší jihovýchodní Virginie komunity:

EVMS fakulta poskytuje zdravotní výchovu a vedení pro novou generaci špičkových lékařů, zdravotnických pracovníků a výzkumných pracovníků. EVMS Medical Group lékaři péči o více než 1000 pacientů denně. EVMS "Výzkum se snaží zaměřit na nejpalčivější zdravotních otázek v regionu. EVMS disky roční 824.000.000 $ v místní hospodářské činnosti.

EVMS Stipendia

Na EVMS, množství stipendií na základě zásluh, finanční potřeby, různorodost, oblastmi zájmu a rodném městě jsou k dispozici.

Místa

Norfolk

Eastern Virginia Medical School

Adresa, 1. řádek
Eastern Virginia Medical School
714 Woodis Avenue
Norfolk,

23510 Norfolk, Virginie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 757-446-5600