Eastern Michigan University - College of Business

Úvod

Read the Official Description

Charakteristickým Curriculum pro zítřejší Business Leaders

Eastern Michigan University College of Business (COB) nabízí inovativní, špičkové vzdělávací program, který vybavuje dnešních studentů na zítřejší globální obchodní prostředí. COB má řadu programů, které spolupracují s podnikatelskou sférou, dát studentům praktické zkušenosti s prací na aktuální obchodní problémy. Mnoho COB programy mají mezinárodním prvkem, odrážející naše globální ekonomiky a mnoho z našich členů fakulty jsou často uznávány pro svou dokonalost výuky na úrovni oddělení, vysoké školy a univerzity.

Zveme vás na prohlídku zajímavých příležitostí, které vás čekají v rámci College of Business, jmenoval jeden z nejlepších v zemi za desátý rok po sobě u Princeton Review.

Poslání

Pro podporu hospodářského rozvoje jihovýchodní Michigan přípravou absolventům efektivně vykonávat v globální obchodní komunity. Vyvíjíme vynikající profesionály Díky přísnému, aplikované vzdělávací zkušenosti.

Vize

Snažíme se být uznány jako jihovýchodní Michiganské lídrem v oblasti aplikovaného podnikového vzdělávání, rozvoj vynikající profesionály s globální vize.

Akreditace

HMU College of Business je i nadále akreditována Sdružení pro Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International). To je přední akreditační agentura pro profesionální podnikového vzdělávání na vysokoškolské úrovni po celém světě. Naše programy vysokoškoláka zpočátku se stal akreditovány v roce 1974 a naše postgraduální programy v roce 1982.

OCENĚNÍ

Princeton Review "Outstanding" Business School

Po dobu deseti po sobě jdoucích let, Princeton recenze jmenoval HMU College of Business za "vynikající" Business School. Společnost nabízí služby v oblasti vzdělávání Eastern ve vydání jeho knihy 2013 "The Best 296 obchodních škol." Princeton Review sestavuje seznam na základě svých průzkumů 19.000 studentů, kteří navštěvuje 296 obchodní školy v knize, stejně jako na školní-oznamovaných údajů. Studenti byli požádáni o jejich školních akademických pracovníků, studentů a akademický život, stejně jako o sobě a svých kariérních plánů.

Pokud žijete v ne-anglicky mluvící zemi, Eastern Michigan University - College of Business vyžaduje, abyste z angličtiny dokonalé úrovně testu. Zajistěte si místo na příštím TOEFL testu ve Vaší oblasti. Nezapomeňte, že počet míst je limitován a vstup nejsou akceptovány. Zaregistrujte se již dnes.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Vidět MSc - OnlineStudies » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Informačním Systému (MSIs)

Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Ypsilanti

MSIs Program na Eastern Michigan University je zaměřen na přípravu studentů v koncepty, teorie, a postupy pro navrhování, výstavbu a údržbu informačních systémů, které podporují podnikové procesy [+]

Master of Science v informačních systémech

Program na Eastern Michigan University MSIS je zaměřen na přípravu studentů na koncepty, teorie a postupy pro navrhování, výstavbu, údržbu a informační systémy, které podporují podnikové procesy. Rozvoj znalosti a praktické podnikových aplikací zkušenosti, které studenti získají během jejich EMU MSIs studie je připravit na odborné a akademické postup. Získané zkušenosti v programu MSIs vystavit studenty na výzvy ve rozvíjí vedoucí informačních edge systémů s důkladné pochopení toho, jak by měla informační technologie integrovat strategické přístupy k řízení podniku.

Požadavky na přijetí... [-]


Magistr V Oblasti Daní (MST)

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Ypsilanti

Záměrem Master of Science v Zdanění je rozvíjet daňové odborníky, kteří jsou připraveni sloužit ve veřejném i soukromém sektoru s širokým pochopení souladu. [+]

Master of Science v oblasti daní (MST) Nový program, efektivní Fall 2014

Záměrem Master of Science v Zdanění je rozvíjet daňové odborníky, kteří jsou připraveni sloužit ve veřejném i soukromém sektoru s širokým pochopení shody, plánování a politiky prvky daňové praxi, kteří jsou vysoce kvalifikovaní v technologický pokrok v daňové prostředí, a kteří jsou přesvědčeni o etických a právních norem, které upravují praxi daně.

Poradce informace:

Magisterské programy Office 306 Gary M. Owens Building Eastern Michigan University Ypsilanti, MI 48197

Titul Vstupné:

Kompletní a předložit úřadu Přijímací řízení všechny požadované dokumenty a materiály. Domácí žadatelé musí nařídit oficiální výpisu ze všech institucí navštěvoval (bakalářské a magisterské), který bude odeslán přímo do EMU. Mezinárodní žadatelé musí mít zápisy vyhodnocoval vzdělávací výhledu.... [-]


Magistr V účetnictví (MSA)

Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Ypsilanti

Program absolventa Eastern Michigan University v účetnictví poskytuje hloubkovou pochopení teoretických a praktických konceptů účetnictví. [+]

Master of Science v účetnictví (MSA)

Program MSA poskytuje vyvážený široké vzdělání a in-hluboké porozumění teoretické i praktické koncepty účetnictví. Existuje několik oblastí koncentrace k dispozici a studenti mají možnost se týkají účetních tématech jiných oborů, protože rozvíjet širokou základnu znalostí potřebných k vytvoření, použití a audit účetní informační systémy. Program MSA splňuje American Institute of CPAs doporučení "a Michiganská státní radu požadavků účetnictví, pokud jsou vybrány vhodné volitelných.

Titul Vstupné

Kompletní a předložit úřadu Přijímací řízení všechny požadované dokumenty a materiály. Domácí žadatelé musí nařídit oficiální výpisu ze všech institucí navštěvoval (bakalářské a magisterské), který bude odeslán přímo do EMU. Mezinárodní žadatelé musí mít zápisy vyhodnocoval vzdělávací výhledu.... [-]


Masters Of Science V Oblasti Lidských Zdrojů A Organizační Rozvoj

Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Ypsilanti

EMU je lídrem v oblasti lidských zdrojů, vzdělávání v jihovýchodní Michigan. Provádíme veškeré SHRM (Society of Human Resource Management), odborného vzdělávání a certifikace [+]

Masters of Science v oblasti lidských zdrojů a organizační rozvoj

Na národní úrovni, se očekává, že poroste rychleji, než je průměr u všech profesí zaměstnávání odborníků v oblasti lidských zdrojů a organizačního rozvoje. Ti, kteří absolvovali tento magisterský program, našli uspokojující kariéru v oblasti rozvoje lidských zdrojů, pracovněprávní vztahy a zaměstnanost.

Cíle programu

Připravujeme profesionálové, kteří:

identifikovat, plánovat, realizovat a řídit změnu jako zaměstnanci pracovníků nebo manažerů nebo externími konzultanty odpovídaly potřebám organizační a lidských zdrojů a provádění systémů týkající se struktury, proces, a co je nejdůležitější, lidem v organizacích propojit řízení lidských zdrojů a organizační rozvoj prostřednictvím implementaci procesů s cílem zlepšit efektivitu organizace. ... [-]

Videos

Eastern Michigan University Taking Care of Business

Kerri's Konsciousness: College of Business