Duquesne University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jeden z největších katolických univerzitách v USA, Duquesne University poskytuje ucelené vzdělání, které bude výzvou, abyste akademicky a zároveň vyživuje své duchovní a etický vývoj v ekumenickém prostředí otevřené rozmanitosti. Společnost byla založena před více než 135 roky Kongregace Svatého Ducha, Duquesne University je jen Spiritan instituce vyššího vzdělání ve Spojených státech.

Jako student, budete dosáhnout prvotřídní terciárního vzdělávání, budování úzkých vztahů s profesory a spolužáky, stejně jako účast na zajímavých výzkumných projektech. Budete mít přístup ke zdrojům, jako je bydlení a pracovních příležitostí pro absolventy a odborné studentů. Pokud jste absolvent, budete připojit k více než 86.000 absolventů, kteří pracují v každé oblasti, po celé zemi a na celém světě.

Top-Notch Akademici s osobním přístupem

Na Duquesne University, se dozvíte z učitelů-badatelů, kteří poskytují vynikající zážitek ve třídě a také produkují některé z nejdůležitějších výzkumu v jejich oblastech. Ve skutečnosti, Kronika vysokoškolského vzdělávání nás zařadil číslo 16 mezi 61 malých výzkumných univerzit, které byly hodnoceny v souladu k měření indexu produktivity fakulty. Budete těžit z 15:1 studenta-na-fakulty poměru a akademické zkušenosti puncem osobní pozornosti od zadání-vítězný fakulty. Ve skutečnosti, téměř polovina všech tříd mají 20 nebo méně studentů, což znamená, že budete mít spoustu příležitostí k přímé interakci se svými profesory.

Perfect Fit

Jak víte, jestli budete se sem vešel na Duquesne? Nejšťastnější a nejúspěšnější Duquesne studenti jsou ti, kteří chtějí víc než jisté míry. Naši studenti chtějí rozšířit své odborné znalosti a dovednosti a zároveň se dozvědět více o sobě a dělat rozdíl ve společnosti a ve světě kolem nás.

Místa

Pittsburgh

Adresa, 1. řádek
Duquesne University
600 Forbes Avenue

Pittsburgh, Pensylvánie, Spojené státy americké