Davis College Of Business- Jacksonville University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč JU Davis College of Business?

Ať už doufáte, že nastartujete svou kariéru, rozrostete se ve své organizaci, nebo se jen chcete v podnikání dostat výše, nyní je čas objevit, jak můžete růst. Davis College of Business na Jacksonville University vás připraví na vyšší postavení a postup na vrchol!

JU Davis College of Business je jedinou AACSB akreditovanou soukromou obchodní školou na celé severní Floridě a jižní Georgii. Tento region zahrnuje nejdynamičtější a ekonomicky nejrůznější průmyslová odvětví v jihovýchodních Spojených státech. V této oblasti působí významné mezinárodní přístavy, logistické a přepravní společnosti, globální společnosti poskytující finanční služby, organizace spotřebního zboží a služeb, informační technologie a organizace zdravotní péče na světové úrovni a poskytují bohaté příležitosti pro stáže a pracovní příležitosti.

Jacksonville University a Davis jsou uznávanými partnery v růstu všech těchto průmyslových odvětví a součástí kulturního a sociálního charakteru komunity. JU Davis má hrdou tradici trénovat špičkové manažery na úrovni C v řadě průmyslových odvětví a má kořeny v rozsáhlé síti absolventů a podnikových partnerství. Naše role a místo v komunitě Jacksonville je takové, jaké jsme si vydělali prostřednictvím vysoce kvalitních, mimořádně relevantních a poutavých programů.

Místa

Jacksonville

Adresa, 1. řádek
University Oaks Drive
32211 Jacksonville, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium