Dakota Wesleyan University Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Online & dospělých studentů

Dakota Wesleyan University byla vždy místem společenství; místo, kde se studenti stanou součástí něčeho většího než jen vysoké školy. Nyní DWU nabízí dospělých studujících jedinečnou příležitost stát se součástí komunity DWU - digitální komunity, která je. Nabízíme čtyři plně on-line studijní programy:

Magistr obchodní administrativy - MBA RN-Bachelor of Science ošetřovatelské stupně Master of Arts ve vzdělávání Bachelor of Arts v organizační vedení

Digitální kampus DWU je místo, kde se student učí dospělé se svými vrstevníky žonglování kariéru, rodinu a osobní závazky, zatímco zbývající specializovaná na výzvu vydělávat míru. asynchronní chování programů "umožňuje studentům účastnit se diskuse ve třídě, předloží kurzu a komunikovat s fakultou a spolužáky kdykoliv během dne nebo v noci. Víc než jen místo jít do třídy on-line, digitální školní areál slouží jako společenství, ve kterém se rozvíjet vztahy s vrstevníky a členy fakulty i mimo třídního prostředí.

Naše zřetelná tradice doručování personalizovaného vzdělávání zakotvené v našich hodnotách učení, vedení, víry a služby budou přítomny v těchto on-line programy. Náš závazek k zapojení diskuse etiky, hodnot a soucitu zůstane v čele těchto nových studijních programů.

Studenti jsou vedeni ke spolupráci smysluplně na reálných problémů s cílem překonat zkušenosti z učebny do každodenního života.

Místa

Mitchell

Adresa, 1. řádek
Dakota Wesleyan University
1200 W. University Ave
Mitchell, SD 57301

Mitchell, Jižní Dakota, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium