Criswell College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Criswell je Christian College v Dallasu, Texas, nabízet tituly na úrovni bakalářské a magisterské. Od svého založení v roce 1970, vysoká škola hraje jedinečnou a důležitou roli v Křtitele a církevního života. Za to vděčný odkazu, budeme i nadále budovat instituce vyššího vzdělání, s pestrou společenství křesťanských, evangelických věřících, která je věnována vynikající akademické kvality a duchovní vitality.

Criswell udržuje pověřené a zkušený fakulty, kteří se věnují službě a do kostela. Vysoká škola je relativně malá velikost umožňuje profesory nejen poučit, ale i rádcem, poskytují studentům možnost prozkoumat teologických otázek jak bezpečně a hluboce, a získat dovednosti potřebné ovlivňovat společnost.

Vysoká škola je věnován rozvoji studentů, hledám utvářet charakter a znalosti studenta v mnoha ohledech. Zároveň se formovat naši studenti naši komunitu s jejich přítomnost, protože testovat své nápady a výzvu a učit se od svých vrstevníků a mentorů. Proto jsme si vybrat naše studenty pečlivě, neboť jsme investovali do své akademické a duchovní rozvoj a příspěvky, které budou nabízet pro společnost.

Campus

Criswell College se nachází ve staré východní Dallasu, živou a rostoucí komunitou přilehlý k centrální Dallas.

Studenti

75% procent studentů Criswell jsou male; 25% procent jsou ženy. 38% jsou Američan Afričana, Asijec, hispánský / Latino, nebo domorodý Američan.

Fakulta

95% Criswell je na plný úvazek fakulty držet Ph.D. nebo jiný terminál stupeň ve svém oboru, rovněž představuje rozmanitost oborů.

Student-Přírodovědecká Ratio

Se studentem fakulty poměru 12 ku 1, Criswell je místo, kde profesoři osobně znát a starat se o své studenty.

Studijní programy

S rozšiřující se osnov, Criswell vysokoškolských studentů vybírat z různých studijních programů. Studenti se zájmem o všeobecném vzdělávání zakotvené v silné biblických a teologických základů mohou sledovat spolupracovník umění. Studenti na úrovni bakalářského může sledovat Bachelor of Arts v biblických studií, zakládání sborů a Revitalizace, ministerstvo, psychologie, nebo filozofii, politika a ekonomika (PPE) a Bachelor of Science ve vzdělávání.

Postgraduální studenti si mohou vybrat Master of Arts v programu ministerstva, poradenství, nebo biblických a teologických studií. Master of Divinity je k dispozici také pro ty, kteří sledují ordinované služby, nebo pro ty, kteří touží po více komplexní ministerské vzdělání.

Student Life

Studentský život na Criswell je vzrušující a mnohostranný. Mezi ministerstva příležitostí, společenských aktivit, studijních skupin a speciální události, studenti nikdy chybí něco, co dělat a učit se během svého působení na vysoké škole.

Výuky a pomoc

V roce 2014-2015, na plný úvazek začíná vysokoškolských studentů platil $ 7.870 ve výuce a poplatky. 55% z těchto studentů obdržel balíčky finanční pomoci.

Akreditace

Criswell College je akreditována jižního sdružení vysokých škol a škol Komise na vysoké školy o přiznání přidruženého, ​​bakalářské a magisterské tituly.

Místa

Dallas

Adresa, 1. řádek
4010 Gaston Avenue

Dallas, Texas, Spojené státy americké