Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University

Úvod

Read the Official Description

Vzhledem k Johnsonově škole ? - Zvažte, jak vás připravíme, abyste dosáhli skutečného dopadu.

Johnson School přístup k absolvování manažerské vzdělávání je zaměřen přímo na výsledky - na to, že vám umožní, aby vaše značka na světě. Jak?

  • Za prvé, náš přístup k předním organizacím nás odlišuje. Rozvíjíme vůdce jako katalyzátory, kteří zde opouštějí schopnost vytvářet, transformovat a udržovat organizace.
  • Za druhé, poskytujeme tři zřetelné výhody: spojení Cornell, intenzivní, společná komunita a výkonné učení. Zjistěte, jak vám to může znamenat rozdíl - nyní i v budoucnu.
  • Za třetí, naše vynikající schopnost a inovativní, flexibilní učební plán vám nabízí vrchol učení. Nabízíme ne jeden, ale čtyři zřetelně odlišné programy MBA, každý přizpůsobený pro splnění specifických potřeb. Vedoucí pracovníci také nacházejí ve škole Johnson vynikající zdroj vzdělávacích programů speciálně určených pro své zaměstnance. V našem Ph.D. program, budete se učit a provádět výzkum s nejlepšími učenci ve více specializovaných oborech. Tady na Johnson School absorbujete teorii od fakulty, která prostřednictvím jejich výzkumu vytváří přední intelektuální kapitál a cvičíte je pomocí manažerů, kteří sdílejí své skutečné zkušenosti ve vaší třídě. Naučíte se vedle - a od - spolužáků, kteří patří mezi nejlepší na světě a pocházejí z celého světa. Mezi nimi - a snad jste jeden - jsou Roy H. Park Leadership Fellows, MBA studenti, kteří prokázali vynikající schopnosti vedení, vybráni k získání plné školné granty a živé stipendium každý rok.
  • Nakonec naše nejlépe hodnocené centrum pro správu kariéry vám pomůže zdokonalit své dovednosti v oblasti profesního rozvoje a přistoupit k pozici, kterou si zasloužíte. Když opustíte Johnson School, připojíte se k řadám Cornellianů, kteří opustí nezmazatelnou známku světa.

Zkušenost Johnson School znamená "Climbing the Hill", jak říkáme zde v Cornell - rozšiřující se učit se od nejlepších světových myslí, úzce spolupracovat s vrstevníky, kteří se stali celoživotními kolegy, a přijímat přísnost a výzvy potřebné k přípravě na život skutečného dopadu.

Zjistěte, jak vám můžeme pomoci připravit se na skutečný dopad. Objevte Johnson School!

Zobrazit magisterské programy » Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

MPS v aplikované ekonomice a řízení

Campus forma Denní studium 1 rok August 2019 Spojené státy americké Ithaca

Cornellův Master of Professional Studies (MPS) v Aplikované ekonomice a řízení (AEM) je jednoroční program navržený tak, aby navazoval na vaše vysokoškolské zkušenosti a zahájil svou kariéru s průmyslovým zaměřením v jedné z pěti specializovaných koncentrací. [+]

Stručný popis

Cornellův Master of Professional Studies (MPS) v Aplikované ekonomice a řízení (AEM) je jednoroční program navržený tak, aby navazoval na vaše vysokoškolské zkušenosti a zahájil svou kariéru s průmyslovým zaměřením v jedné z pěti specializovaných koncentrací.

Formát programu

MPS v aplikované ekonomice a řízení začíná v srpnu. Program je dvousemestrální a 30 kreditních hodin. Studenti v programu vybrat jednu z pěti koncentrací a dokončit jeden projekt pro řešení problémů.

Termíny použití MPS v programu AEM:

Žadatelé musí předložit všechny součásti žádosti o uzávěrku žádosti uvedenou pro každé kolo, aby mohly být v tomto kole zvažovány. Neúplné aplikace nebudou kontrolovány.... [-]


MPS v managementu - účetní specializace

Campus forma Denní studium 1 rok August 2019 Spojené státy americké Ithaca

Johnson MPS v managementu - účetní specializace je zrychlený jednoletý program, který připravuje studenty, aby absolvovali zkoušku CPA a stali se úspěšnými vedoucími a manažery v oblasti účetnictví. [+]

Stručný popis

Johnson MPS v managementu - účetní specializace je zrychlený jednoletý program, který připravuje studenty, aby absolvovali zkoušku CPA a stali se úspěšnými vedoucími a manažery v oblasti účetnictví. Nabízí se prostřednictvím Cornell SC Johnson College of Business, jedné z největších univerzit Ivy League, je program diferencován svou flexibilitou a jedinečným učebním plánem, který sestává z kombinace jádra a volitelných předmětů, což umožňuje studentům doplnit kompletní a důsledné technické účetnictví jádro s hloubkou a rozsahem volitelných absolventů jednoho z nejlepších světových programů MBA.

Formát programu

MPS v programu Management - Accounting Specialization začíná v srpnu. Program je dvousemestrální a 30 kreditních hodin.... [-]


MPS v řízení

Campus forma Denní studium 1 rok August 2019 Spojené státy americké Ithaca

Johnson MPS v Managementu je jednoletý program, který poskytuje studentům, kteří nemají obchodní vysokoškolské vzdělání a obchodní nezletilé nebo jejich ekvivalent, s přísným vzděláním podnikového managementu, které byste očekávali v nejlepším programu MBA. [+]

Stručný popis

Johnson MPS v Managementu je jednoletý program, který poskytuje studentům, kteří nemají obchodní vysokoškolské vzdělání a obchodní nezletilé nebo jejich ekvivalent, s přísným vzděláním podnikového managementu, které byste očekávali v nejlepším programu MBA.

Formát programu

MPS v programu Management - Accounting Specialization začíná v srpnu. Program je dvousemestrální a 30 kreditních hodin.

[-]

Contact
Adresa destinace
Sage Hall
Cornell University Campus

Ithaca, New York, US
Social Media