Přečtěte si oficiální popis

Cornell Tech je revoluční model pro postgraduální vzdělávání, které spojuje technologii s podniky a kreativní myšlení. Cornell Tech sdružuje stejně smýšlející fakulty, vedoucí podniku, tech podnikatele a studenty v katalytického prostředí produkovat vizionářské myšlenky zakotvené ve významných potřeb, které budou objevovat způsob, jakým žijeme.

Joan & Irwin Jacobs Technion-Cornell ústav ztělesňuje akademické partnerství mezi Cornell University a Technion - Israel Institute of Technology na Cornell Tech.

Cornell Tech dočasná kampus byl v provozu v budově společnosti Google Chelsea v New Yorku od roku 2012, s rostoucím world-class fakulty, magisterských a doktorských studentů, a doktorandů, kteří pracují s technicky orientovaných organizací a společností a na jejich vlastních startech.

Stavba je v plném proudu na trvale udržitelný areálu 12-akr Cornell Tech na Rooseveltův ostrov, s první fází, která se otevřít v roce 2017. Po úplném dokončení bude kampus celkem 2 milionů čtverečních stop state-of-the-art budov, více než 2 akrů otevřeného prostoru, a bude domovem pro více než 2.000 postgraduální studenty a téměř 280 fakulty a zaměstnance.

Naše poslání

Cornell Tech se zaměřuje na vytváření průkopnické vůdce a technologií pro digitální věk, prostřednictvím výzkumu, technologického komercializaci a absolventa-úrovni vzdělávání na odborných mistrů, doktorské a postgraduální úrovni.

Náš předpoklad je, že rychlé tempo inovací v digitálním věku vyžaduje nové přístupy ke komercializaci univerzitní technologie, nové úrovně strategické spolupráce mezi firmami a univerzitami a nové osnovy pro postgraduální vzdělávání. Jsme vytváření nových akademických programů, jež spojují technické hloubky, obchodní know-how, návrhářské schopnosti a "stavitel" myšlení.

Náš domov areály

Síť Cornell Tech expanduje mimo New Yorku do dalších institucí, které nám pomáhají prosazovat naše poslání každý den.

Cornell je soukromá, Ivy League univerzita a země-udělit univerzitu pro státě New York. Posláním Cornell je zjistit, uchovat a šířit znalosti; tvůrčí práci; a podporovat kulturu širokou vyšetřování v celé a mimo obec Cornell. Cornell Tech nabízí tituly ve spojení s těmito školami:

  • Cornell College of Engineering
  • Johnson Graduate School of Management
  • Cornell Law School

Když Cornell byl přípravu nabídky pro aplikované vědy soutěži v New Yorku se Technion - Israel Institute of Technology byl logickou volbou pro akademického partnera. S Izraele reputaci jako "StartupNation" a Technionu historii výroby vedoucích tech podnikatelů v zemi, Cornell věděl, že společná vize:

  • Izrael je domovem největší koncentrace high-tech začínajících společností mimo Silicon Valley.
  • Absolventi Technion tvoří většinu izraelských vzdělaných vědců a inženýrů, což představuje více než 70% zakladatelů a manažerů high-tech průmyslu v zemi.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Cornell Tech

Tento první stupeň svého druhu, vyvinutý s využitím technicky řízených společností, jako je Facebook a The New York Times, vás přivádí na křižovatku technologií, lidské p ... [+]

Technion-Cornell Dual Master stupně v Connective Media

STUDIUM: MS INFORMAČNÍ SYSTÉMY (CORNELL)

Digitální zařízení a platformy změnily způsob komunikace se světem a staly se důležitou a stále důležitější součástí toho, jak pracujeme, učíme se, nakupujeme, komunikujeme - dokonce řídíme. Nicméně užitečnost spojovacích médií musí být plně realizována a způsoby, jakými s nimi spolupracujeme, jsou neustále inovovány.

Diplomové tituly Technion-Cornell Dual Master v Connective Media, nabízené prostřednictvím Institutu Jacobs Technion-Cornell v Cornell Tech , vás připraví na to, abyste se dařili v této dynamické křižovatce lidského i technického.... [-]

Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Cornell Tech

Rozvíjet technologii zítřka. Cornell Tech elektrický ... [+]

Mistr v elektrotechnice a počítačovém inženýrství

Rozvíjet technologii zítřka. Cornell Tech elektrický

Mistr inženýrství v elektrotechnice

Vzrušující vývoj ve strojovém učení, technologii snímačů a zpracování signálů a obrazů vytváří nové příležitosti pro inženýry a vědce v oblasti výpočetní techniky s pokročilými technickými dovednostmi a podnikatelským postojem, aby se tento vývoj změnil na nové výrobky a služby. Cornell Tech je magistr v elektrotechnice

Zjistěte, jaké dovednosti mají špičkové dovednosti v kultuře spouštění

Nejúspěšnější nové technologie a začínající podniky se vyvíjejí, když spolupracují technologové, projektanti a podnikatelé. Cornell Tech využila tohoto modelu spolupráce při vývoji produktů a aplikovala je na naše studijní programy. Vaše kurzy založené na učebnách, které vyučuje odborná fakulta s hlubokými zkušenostmi z oboru, doplňují zkušenosti založené na projektech, které vám pomohou pracovat v týmech se studenty z dalších technických studijních programů Cornell Tech a našich programů LLM a MBA. Vyvinete vlastní podnikání v programu Startup Studio a vytvoříte inovativní řešení pro reálné podnikové klienty jako součást Product Studio. V tomto procesu budete rozvíjet obchodní dovednosti, komunikační dovednosti a výjimečnou technickou zdatnost, kterou potřebujete přitáhnout pozornost od nejinovativnějších společností na světě a ambiciózních startupů.... [-]

Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cornell Tech

Oblasti technologie jsou stále rychlejší a podnikatelské a nejúspěšnější vývojáři a programátoři jsou ti, kteří chápou, jak se technologie stává produktem. Naše CS magist ... [+]

Mistr v informatice

Technologie existuje tak, aby vyhovovala lidským potřebám a řešila lidské problémy. A dnešní technologicky založené start-up potřebují inženýry a vědce v oblasti výpočetní techniky, kteří také chápou obchodní stránku přinášení inovativních řešení na trh.

Magister Cornell Tech v oboru informatiky poskytne studentům technické dovednosti potřebné k vývoji nejmodernějších řešení, přičemž je vystavuje podnikání a řízení produktů.

Učit se prostřednictvím interdisciplinární spolupráce

Bez ohledu na to, kde uplatňujete své znalosti o počítačových vědách a technických dovednostech, budete s největší pravděpodobností pracovat ve spolupráci s produktovými a projektovými manažery, manažery prodeje a marketingu, dokonce i právníky. Váš úspěch bude záviset na vaší schopnost mluvit jazykem, vidět, jak se vaše technologická odbornost hodí do celé společnosti a získávat inspiraci z každé části podnikání.... [-]

Spojené státy americké New York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cornell Tech

Jakákoli činnost v jakémkoli odvětví získává konkurenční výhodu, pokud mohou využívat údaje k informování o strategických rozhodnutích. Naši ORIE Masters vám poskytnou ma ... [+]

Mistr v operačním výzkumu a informačním inženýrství

Podniky všech typů a velikostí jsou zaplaveny daty a jsou hladové pro zkušené analytiky a vědce v oblasti informací, kteří mohou tato data využívat k tomu, aby poskytli věrohodné obchodní rozhodnutí v reálném čase. Mistr Cornell Tech v operačním výzkumu a informačním inženýrství (ORIE) vám poskytne dovednosti matematického modelování a analýzy dat, které potřebujete k řízení rozhodnutí, která zlepšují spokojenost zákazníků a efektivitu provozu.

Zjistěte, kde se Rigor setkává s inovací

Cornell Tech je ORIE Masters kombinuje akademickou přísnost Cornell University s energií a příležitostí, které přicházejí se studiem v srdci newyorské tech start-up komunity.... [-]

Spojené státy americké New York
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
2 W Loop Rd, New York, NY
10044 New York, New York, Spojené státy americké
Telefonní číslo
false