Contemporary Technology University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Investování do vás!

Contech do vás investuje nabídkou studijních programů, dovedností a pracovních příležitostí pro kariéru softwarové ekonomiky zítřka.

Pokrok ve vaší kariéře

Úspěšně teď a zaplaťte později

V Contech jsme transparentní. Chceme do vás investovat a odhalit tu nejlepší verzi. Začněte svou kariéru malým poplatkem předem a vyplácte školné, když přistoupíte k vysoce placenému zaměstnání - pokud nemáte, nemusíte platit. Je to tak jednoduché. Takto podporujeme naše studenty.

Staňte se digitálním nomádem

Společnost Contech slibuje svým studentům, že budou využívat pákovou technologii, aby mohli pracovat odkudkoli na světě, prožívat různé kultury, vybaveni základními osobními schopnostmi nejen pro vaše studium, ale pro váš osobní a profesní život.

4 obří tech města

Studenti Contech Nomad využívají bydlení a učení ve čtyřech různých světových městech, San Francisco, New York, Berlín

Projektové učení

Jsme proti pasivním lekcím, kde čekáte na informace nalité do hlavy. S náročnými projekty přinesete své nejlepší části svých předchozích zkušeností a propojíte je s vaším projektem, abyste se stali těmi inspirujícími a jedinečnými.

122273_pexels-photo-1438081.jpegBuro Millennial / Pexels

Výzva tradičního vzdělávacího systému

Naším přístupem je představit vám inspirativní výzvy, které vzbudí vaši fantazii, a zároveň vám ukáže, co potřebujete k splnění těchto úkolů.

Rozvoj dovedností

Student Contech, který má vynikající dovednosti a hluboké znalosti ve svém oboru, a také se snaží prozkoumat dosud neznámé možnosti digitální transformace, kterou naše společnost zažívá.

Digitální učení

Náš přístup trhá pravidla tím, že identifikuje ty, které reprodukují fakta ke zkoušce, není to, co je potřeba v dnešní rychle se rozvíjející ekonomice. Místo toho nabízíme 360stupňový zážitek z digitálního učení - vkládání znalostí a porozumění do praktického prostředí.

Hackatony

Učení rote vás neudrží v tempu s technologickým vývojem. Praktické workshopy vás učí v komunitě - poskakování nápadů od ostatních studentů a organické učení.

Mentoring

Naši učitelé nepovažují samy sebe za ty, kteří mají cenné znalosti, které ti chtějí jednoduše předat. Místo toho se zaměřují na to, aby vám umožnily smysluplné zkušenosti z první ruky - zmocňují vás k zvládnutí náročných projektů se schopností kreativního myšlení, spolupráce a efektivního komunikace.

122272_people-coffee-notes-tea.jpgStartup Fotografie / Pexels

Rozvoj kvalifikované pracovní síly

Zakládající tým, který stojí za Contechem, je v oboru vzdělávání a rozvoje talentů od roku 2005 a poskytuje přístup ke vzdělání více než 45 000 studentů po celém světě. Do roku 2014 byla mezera v oblasti technologií tak velká, že veškerá síť našich zaměstnavatelů hledala talenty v nově založených oborech byla zklamána, že akademické prostředí se místo toho zaměřovalo na neměnné základní principy informatiky. nových zajímavých možností internetu a jeho příležitostí.

Dnešní složitá globální ekonomika vyžaduje kvalifikovanou pracovní sílu, která může využít technologie k podpoře úspěchu. Robustní sada programů společnosti Contech zahrnuje všechny základní pilíře inovací, které jednotlivcům a týmům dávají několik možností pro růst a rozvoj. Nabízíme programy v oblasti umělé inteligence, datové vědy, digitálního marketingu a cloud computingu, hlubokého učení, správy produktů, digitálního designu a vývoje softwaru, programů, které dnes podporují naši digitální ekonomiku. Studenti si mohou vybrat z celé řady formátů a modalit, které jim pomohou co nejlépe dosáhnout jejich cílů, včetně denního, částečného, na akademické půdě a online.

Vytváření rozsáhlé globální sítě

Máme 4 kampusy v nejlepších technologických centrech na světě, v roce 2020 budou k dispozici další 2 kampusy. Neustále rozšiřujeme síť zaměstnavatelů, která se skládá z 32 technologických partnerů. Globální přítomnost, technologická síť a najímající partneři společnosti Contech jsou tři z našich největších aktiv. Kromě programů určených výhradně k uspokojení potřeb zaměstnavatelů podporujeme také řadu profesionálů z oboru, kteří slouží jako instruktoři, mentoři a kouči. Tato prosperující profesionální síť pomáhá našim nedávným absolventům najít práci a navázat spojení, nastavit je pro úspěch v práci i v životě.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

Přizpůsobíme se trhu

Dynamická pole, jako je věda o datech a umělá inteligence, se vyvíjejí v reálném čase, a my průběžně pilotujeme, spouštěním a ukončováním programů reagujeme na poptávku trhu a vývoj nástrojů a technik. Náš tým prvotřídních instruktážních designérů, odborníků na předměty a produktových manažerů neustále obnovuje náš obsah, aby zajistil relevanci. Využitím dat, zpětné vazby a poznatků z našich proprietárních hodnocení vytváříme kursy, jejichž výsledkem je maximální dopad na práci. Hluboké vztahy se zaměstnavateli byly vždy podstatnou součástí DNA společnosti Contech. Zhruba polovina našich studentů je financována zaměstnavateli, kteří chtějí, aby jejich zaměstnanci byli vyškoleni našimi odborníky, a naše osnovy se řídí potřebami průmyslu. Pomohli jsme desítkám společností z žebříčku Fortune 100 - a stovkám dalších podniků na celém světě - posoudit a vyškolit jejich talent, na místě, online nebo v našich areálech.

Licencování

Contemporary Technology University je v procesu získání úplného institucionálního souhlasu, aby mohla působit jako soukromá instituce poskytující titul kalifornským úřadem pro soukromé postsekundární vzdělávání. Úplné institucionální schválení je nejvyšší status udělovaný státem Kalifornie. Takové schválení znamená soulad s minimálními státními normami a neznamená žádné potvrzení nebo doporučení ze strany státu nebo předsednictva.

S podporou akademické obce

Naše akademická rada nám poskytuje nejnovější poznatky o výzkumu v našem oboru, silnou vazbu na vědeckou komunitu a desetiletí zkušeností s vytvářením smysluplných učebních prostředí. Pomáhají nám identifikovat ty profesory, výzkumníky a lektory, kteří sdílejí naši snahu o dokonalost, naše společné poslání a podporují náš vzdělávací přístup.

Místa

Palo Alto

Adresa, 1. řádek
2100 Geng Road, Suite 210
94303 Palo Alto, Kalifornie, Spojené státy americké