Concordia University Ann Arbor Haab School of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

NAŠE MISE

Concordia University Ann Arbor je luteránská vysokoškolská komunita, která se zavázala pomáhat studentům rozvíjet se v mysli, těle a duchu pro službu Kristu v církvi a ve světě.

Vášeň pro celé já

Na Concordia University Ann Arbor bude vaše víra a vaše znalosti vzkvétat, protože jsme komunitou, která se stará o celé vaše já - vaši mysl, tělo a ducha - a zavázala se vám pomoci naplno využít váš potenciál.

Náš cíl

Základní hodnoty a prohlášení o poslání univerzity Concordia vyjadřují trvalý účel a identitu univerzity; je to samotný důvod existence jako místa luteránského vysokoškolského vzdělávání. Sdílená věrnost tomuto ústřednímu účelu vede akademické školy, programy a iniciativy společnosti Concordia.

Mise

Concordia University Ann Arbor je luteránská vysokoškolská komunita, která se zavázala pomáhat studentům rozvíjet se v mysli, těle a duchu pro službu Kristu v církvi a ve světě.

Hodnoty

Svázaní biblickým a zpovědním učením Lutheran Church - Missouri Synod, členové správní rady a správní rady univerzity Concordia, prezident a zaměstnanci univerzity budou jednat v souladu s níže uvedenými základními hodnotami.

  • Zaměřeno na Krista: Concordians mají víru ve vykupitelské dílo Ježíše Krista.
  • Pravda a integrita: Concordians mluví pravdu a projevují integritu ve všech našich vztazích.
  • Dokonalost: Concordians očekávají dokonalost ve všech našich snahách o podporu poslání univerzity.
  • Služba: Concordians slouží ostatním starostlivým, vstřícným, uctivým a znalým způsobem.

Vidění

Fakulta, vedení, zaměstnanci, studenti a absolventi provádějí misi Concordie každý den, když sledují pulzující cestu do budoucnosti.

Vizí společnosti Concordia je být dobře známá na národní i mezinárodní úrovni jako přední luteránská, křesťanská univerzita, široce uznávaná pro smysluplnou integraci víry a učení. Absolventi převezmou významné vedoucí úkoly v církvi a komunitách po celé zemi a po celém světě.

Místa

Ann Arbor

Adresa, 1. řádek
Geddes Road,4090
48105 Ann Arbor, Michigan, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: