Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Columbia Video Network má již vede na poli on-line vzdělávání od jeho založení v roce 1986, což umožňuje tisíce profesionály a vzdáleně umístěné studentů těžit z distančního vzdělávání, a usilovat o jejich tituly bez jakýchkoli požadavků pobytem na akademické půdě v New York. Fu Nadace Škola inženýrství a aplikovaných věd (SEAS) nabízí výuku široce založenou v rámci hlavní výzkumné univerzity, a je ideální pro vzdělávat zítřejší inženýrství vůdce a podporovat technickou gramotnost. Naše inženýrské a aplikované vědy programy, které patří mezi národ je nejstarší a nejvlivnějších, objetí nových technologií a interdisciplinárních možností.

Naším cílem je umožnit našim studentům, aby se stal vůdci technologie budoucnosti. K tomto konci, jsme se podporovat vysokou kvalitu výuky a podílet se na výzkumu na světové úrovni s cílem podporovat preeminence na špici. Vítáme vás k nám na této vzrušující cestu do budoucnosti.

Existuje mnoho postgraduální akademické příležitostí vám k dispozici on-line z Columbia Video Network. CVN studenti těžit z vlastních rukou spojené s malými vysokých škol, stejně jako z rozsáhlých akademických zdroji, které jako hlavní výzkumné instituce. Jako Columbia student, budete mít přístup k světově proslulý profesorů, kteří jsou vůdci a inovátoři ve svých oborech.

Postgraduální on-line inženýrství studenti Columbia nabízí širokou škálu studijních programů na výběr, včetně operačního výzkumu, metod ve financích, Industrial & Systems Engineering, biomedicínského inženýrství, chemické inženýrství, Aplikovaná matematika, Aplikovaná fyzika, informatika, elektrotechnika, strojírenství, stavebnictví, stavitelství a Správa Systémy, Materials Science.

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
Columbia Video Network,
500 W. 120th Street,
540 Mudd, MC 4719

NY 10027 New York, New York, Spojené státy americké