Columbia University Graduate School of Architecture, Planning and Preservation (GSAPP)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jedna z nejstarších a nejvýznamnějších postgraduálních škol ve Spojených státech, Graduate School of Arts and Sciences spravuje vzdělávání postgraduálních studentů v humanitních, přírodních a společenských vědách a uděluje doktorát pro všechny divize Columbia University.

Některé magisterské programy GSAS nabízejí úvod na vysoké úrovni ke studiu v tradičních akademických oborech, zatímco jiné umožňují studentům pokračovat v nových oborech zkoumání prostřednictvím interdisciplinárního studia nebo pěstovat nebo zlepšovat profesionální dovednosti.

Studium v doktorských programech GSAS začíná několikaletým pečlivým průběhem kurzu a vrcholí napsáním disertační práce, podstatným dílem nezávislého výzkumu (nebo v případě studentů DMA původními skladbami). Doktorský titul lze sledovat v tradičních oborech i v mezioborových výzkumných oblastech.

Partnerství s výzkumnými a kulturními institucemi v New Yorku rozšiřují vzdělávací nabídky společnosti Columbia, zatímco obrovské množství průmyslových odvětví soustředěných ve městě poskytuje řadu příležitostí pro profesionální rozvoj.

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
Amsterdam Avenue,1172
10027 New York, New York, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium