Columbia College Hollywood

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Columbia College Hollywood je postaven na základě praktického vyučování a učení. Věříme, že nejlepším způsobem, jak vás připravit na příležitosti, které stojí před námi, je podporovat kulturní kampus, který odráží skutečný svět. To je důvod, proč naše programy podporují tvůrčí spolupráci mezi disciplínami.

Od prvního dne budete vyzkoušet více úkolů a vyzkoušet nové role a neznámé technologie, které se podílejí na vytváření kreativního mediálního obsahu. Naše schopnost zkušených, oceňovaných filmových tvůrců, techniků, umělců a mentorů využívá jejich odborných znalostí k tomu, abyste se zapojili do inovativních metod výuky v interaktivních prostředí v učebnách.

Proč nás vybrat?

Pro filmaře

Columbia College Hollywood je škola pro filmaře, kde se dozvíte všechny aspekty filmové tvorby. Naše studijní programy vás ponoří do celé řady kreativních, technických a obchodních dovedností, které jsou nezbytné pro orientaci neomezených podnikatelských příležitostí v konkurenčním průmyslu. Poskytujeme vám přístup k jádru filmového průmyslu s praxí, pracovními příležitostmi, profesionálním vybavením a zkušenostmi v reálném světě.

S tvůrci filmu

Budete spolupracovat s profesionálními tvůrci, kteří sdílejí vášeň a spojují vás z první ruky s řemeslnou a podnikovou činností filmového průmyslu. Kurzy jsou navrženy tak, aby vyvážily praktické praktické instrukce se zásadou a teorií, takže budete mít dovednosti a znalosti pro realizaci vašeho osobního vize.

Průmyslový přístup

Budete studovat film v Los Angeles, centru zábavního průmyslu. Budete mít přístup k představitelům průmyslu, od svých instruktorů ve třídě až po profesionální profesionální hosty. Stáže vám poskytnou zkušenosti v reálném světě, které můžete absolvovat po skončení studia.

Vybavení a vybavení

Budete mít přístup k profesionálnímu vybavení a zařízením, mezi které patří permanentní střelnice, samostatné filmové a televizní ozvučení, apartmá pro digitální střih a divadlo s vysokým rozlišením prostorového zvuku, abyste mohli prezentovat svou práci. Náš soupis filmů a digitálních fotoaparátů je neustále aktualizován tak, aby zahrnoval profesionální vybavení, které v současné době používají profesionální profesionálové.

Prohlášení o poslání

Columbia College Hollywood vzdělává studenty umění a vědy o komunikaci a různorodé média současného vyprávění v rámci zkoumání liberálního umění. Náš přísný kurz studia a praxe připravuje absolventy na to, aby byli analytickými myslitelkami a efektivními komunikátory, kteří jsou tvůrčími, znalostními a zodpovědnými přispěvateli k rozvoji zvědavé, zamyšlené a soucitné globální komunity.

Filozofie

Columbia College Hollywood je odhodlána podporovat vzdělávací komunitu, která propaguje kreativitu, inovace a růst prostřednictvím vzdělávání, spolupráce a společné lásky k zábavnímu umění. Snažíme se poskytnout náročné zkušenosti z oblasti liberálních umění, které připravují studenty na získání občanství v globální komunitě tím, že poskytují:
  • Učební osnovy obohacené praktickými zkušenostmi z učení, které odrážejí skutečný svět zábavního průmyslu.
  • Projektová výuka vyžaduje, aby studenti pracovali v týmech, aby se naučili všechny aspekty procesu tvorby filmu.
  • Inspirující fakulta profesionálů zábavního průmyslu se zkušenostmi, které studentům pomohou uvolnit jejich tvůrčí potenciál.
  • Intimní vzdělávací prostředí, které povzbuzuje každého studenta k tomu, aby přijal rizika nezbytná pro rozvoj jedinečné umělecké vize a hlasu.
  • Příležitosti pro profesionální přístup a další vzdělávání prostřednictvím vztahů se zábavním průmyslem, které pomáhají absolventům vybudovat základ pro kreativní a profesionální úspěch.

Dějiny

Více než 65 let, Columbia College Hollywood poskytuje praktické vzdělání v umění

Columbia College Hollywood byla původně založena v roce 1952 v MacArthur Park sousedství Los Angeles jako školní areál pobočky Columbia vysoké školy v Chicagu. Učební plán byl navržen tak, aby se zaměřil na rozvíjející se televizní a rozhlasový průmysl a představoval fakultu tvořenou pracovními televizními a rozhlasovými profesionály. V roce 1959, Columbia College Hollywood oddělil se od Chicago instituce operovat jako nezávislá, soukromá, nezisková vysoká škola.

V roce 1997, Columbia College Hollywood založila jeho aktuální školní areál v historickém, bývalém světovém ředitelství Panavision, přední designér, a výrobce nejlepších kamer a čoček pro film a televizní průmysly. Vysoká škola je nyní centrálně umístěný v srdci San Fernando údolí, poskytovat studentům a přístup fakulty ke všem hlavním filmovým a televizním studiím v Los Angeles oblast.

Studentský život

Ať už snít o vytváření obsahu pro velkou obrazovku, malou obrazovku, herní konzolu nebo scénu, prezentaci vaší tvůrčí vize v reálném světě nebo virtuálním světě nebo založení vašeho místa jako vedoucího průmyslu nebo majitele vašeho řemesla, jsme vytvořila kampusovou kulturu navrženou tak, aby vám umožnila vymýšlet, utvářet, zpracovávat a vylepšovat svou osobní uměleckou značku a připravit vás, abyste našli své vlastní místo v nekonečném, podnikatelském světě vytváření globálních médií.

Místa

Los Angeles

Adresa, 1. řádek
Oxnard Street
18618 Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: