Colorado Mesa University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Colorado Mesa University byla založena v roce 1925 a je komplexní regionální veřejnou vysokoškolskou institucí nabízející svobodná umění, odborné a technické programy na magisterských, bakalářských, přidružených a certifikačních úrovních.

V Colorado Mesa jsme hrdí na poskytování vzdělávacích příležitostí a nástrojů, které pomáhají studentům uspět v dnešním složitém a propojeném světě. Zaměřujeme se na poskytování kvalitních akademických programů postavených na silném jádru svobodných umění, které podporuje zájmy studentů a potřeby regionálního zaměstnání, jakož i na technické programy, které reagují na požadavky odborné pracovní síly.

Colorado Mesa je akreditováno komisí pro vyšší učení.

Naši studenti

Colorado Mesa University je zapsáno téměř 11 000 studentů, přičemž 14% studentů univerzity pochází ze zemí mimo Colorado. Populace studentů je 46% mužů, 54% žen a 29% z tradičně nedostatečně zastoupených skupin. Drtivá většina studentů jsou studenti tradičního věku a jsou zapsáni do prezenčního studia. Mnoho studentů navštěvuje vysokou školu a zároveň pracuje a stará se o rodiny. Colorado Mesa je hrdá na to, že nabízí kurzy večerního, online a distančního vzdělávání, které netradičním a pracujícím studentům nabízejí příležitost k dalšímu dosaženému vzdělání a pokroku ve svých profesích.

Naše fakulta

Jádrem univerzity je našich 323 členů akademické a technické fakulty na plný úvazek ze 13 kateder. Tým 345 pečlivě vybraných vědců a odborníků slouží jako instruktoři na částečný úvazek. Naše fakulta vytváří prostředí určené k podpoře dynamické výměny nápadů. Kromě výuky slouží profesoři jako akademičtí poradci a každý rok spolupracují se stovkami studentů na náročných vysokoškolských výzkumných programech - zkušenost se často vyskytuje pouze v postgraduálních programech.

Naše kampusy

Hlavní kampus Colorado Mesa zahrnuje 141 akrů v srdci Grand Junction v Coloradu. Uhnízděný mezi horami a vysoko pouštními kaňony, oblast je domovem některé z nejlepších venkovních rekreací v zemi a těší se více než 300 slunečních dní za rok.

Tilman M. Bishop Campus je výsledkem partnerství univerzity, školního okresu Mesa County Valley 51 a oblastních podniků a je hlavním místem dvouleté divize společnosti Colorado Mesa: Western Colorado Community College. Programy v areálu Bishop Campus slouží potřebám technického vzdělávání jak studentů vysokých škol, tak středoškoláků v dané oblasti.

Montrose Campus v Coloradu Mesa, který se nachází na úpatí krásných hor San Juan, poskytuje přístup k různým přidruženým a bakalářským studijním programům v malebném prostředí menšího komunitního kampusu.

Atletika

Colorado Mesa University má silnou vítěznou tradici jako člen divize NCAA divize II a atletické konference Rocky Mountain. Mavericks mají více než 90 konferenčních a regionálních titulů. V současné době 28 týmů Colorado Mesa soutěží v meziuniverzitních univerzitních sportech. CMU nabízí více než 700 studentům-sportovcům příležitost získat titul při soutěžení na špičkové instituci divize II.

CMU se může pochlubit některými z nejlepších zařízení na konferenci ve svých nedávno zrekonstruovaných atletických kancelářích, polních domech, cvičných polích a zcela novém Natatoriu El Pomar.

Místa

Grand Junction

Adresa, 1. řádek
North Avenue,1100
81501 Grand Junction, Colorado, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium