CollegeWeekLive

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

CollegeWeekliv e pomáhá studentům s jejich vysokou školu hledání. Jeden ze tří vysokoškolských-svázal studenty, používá místo pomoci orientovat se v procesu vysoké školy přijímací a najít nejlepší vysokoškolský zápas. CollegeWeekLive umožňuje studentům live chat s přijímacím zástupci a studenty ze stovky vysokých škol v USA a sledovat prezentací z odborníků na vzdělávání o tématech, jako je předávání TOEFL, získání studentské vízum, výběru vysokou školu, a další.

Jste překvapený myšlenkou účasti na vysoké škole v zahraničí? Přidejte se k nám ještě dnes pro zahraniční studenty Day, bezplatná on-line akce věnovaná vám pomůže rozhodnout, zda studovat v zahraničí je pro vás to pravé.

Live chat se stovkami vysokých škol, včetně University of Florida, UCLA a Texas Tech Nechte si poradit od odborníků Studium v ​​zahraničí Poslechněte si o zkušenostech ostatních žáků

Stipendium nabídka $ 1,000 - Měsíční stipendium CollegeWeekLive CollegeWeekLive odměňuje studenty zkoumá vysoké školy online. Navštivte jejich stránky na www.collegeweeklive.com a navštívit tři vysoké školy, které vás zajímají, když jste tam. Ty budou automaticky zařazeni do slosování o $ 1,000 k školné. Můžete zadat toto stipendium jednou za měsíc. Studentské ohlasy "Tato webová stránka je vynikajícím zdrojem pro vás, pokud jde o tom, jak vybrat ten správný škole, rozvíjet své budoucí studijní plán, stejně jako naučit se život v USA!" Liu Z., student střední školy "CollegeWeekLive je pohodlný způsob, jak pro zahraniční studenty, aby se dozvěděli o vysokých školách v USA a testy." Mengying W., student na University of California v San Diegu "CollegeWeekLive má úžasnou uživatelské rozhraní, to bylo neuvěřitelně snadné se orientovat mezi různými vysokými školami a byl jsem rád, že to obsahovalo všechny mé top volby. Zkušenosti bylo úžasné a já bych vřele doporučit všem svým přátelům připravuje na vztahovat na různé školy. " A. Ramos., Student střední školy

Místa

Needham

Adresa, 1. řádek
CollegeWeekLive
c/o PlatformQ, LLC
100 Crescent Road

MA 02494 Needham, Massachusetts, Spojené státy americké
Telefonní číslo
Toll-free: 1-888-697-0050

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: