College of Saint Rose

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mnoho příležitostí, z nichž jedna zaměření - studenti, kteří dělají rozdíl

College of Saint Rose je progresivní komunita vědců zaměřených na získávání znalostí a uplatňovat to, co se naučili, aby se svět kolem nich lépe. Nachází se v samém srdci Albany, kapitál státu New York, Saint Rose nabízí vlastní, nezávislý, koedukované školy zkušenosti v živé městského prostředí.

S přibližně 4500 na plný a částečný úvazek studentů, Saint Rose má různorodou nabídku bakalářských, magisterských a certifikačních programů zaměřených k oběma tradičním studenty a pracující profesionály. Spojíme pečlivé studium ve svobodných umění a vědy s neomezené možnosti pro stáže, vysokoškoláka výzkum a studium v ​​zahraničí, jakož i příležitostí pro studenty, aby se zapojily do smysluplného obecně prospěšných prací.

Společnost byla založena v roce 1920 sester svatého Josefa z Carondelet, Saint Rose zůstal věrný svému poslání nejen přípravě studentů na jejich kariéry, ale také připravit je na život.

Poslání

The College of Saint Rose obec zapojuje vysoce motivované vysokoškoláka a postgraduální studenty v přísných vzdělávacích zkušenostech. V postupném tradici zakládajících sester sv Joseph Carondelet, vítáme muži a ženy ze všech náboženských a kulturních prostředí. Kromě rozvíjení jejich intelektuální schopnosti, mají studenti možnost kultivovat své tvůrčí a duchovní dary v různorodé učící se komunity, která podporuje bezúhonnost, vzájemnou závislost a vzájemný respekt.

Vysoká škola přináší výrazné a komplexní svobodná umění a profesionální programy, které inspirují naše absolventy, aby byl produktivní dospělí, kritické myslitelé a motivovaní, pečování občany. Naše spolupráce s městským prostředím rozšiřuje nastavení pro vzdělávacím příležitostem a podporuje energetickou zapojení Saint Rose komunity a efektivní vedení ve společnosti.

S kampusu v samém srdci historického Albany-hlavním městě státu New York-Saint Rose je známý pro svou přísnou stipendia a pulzující areálu komunity.

Akademici. 43 programy vysokoškoláka, 29 magisterských studijních programů a 19 pokročilých certifikáty k dispozici nové studenty. Zařazen jako nejlepší severní University US News & World Report. Fakulty. 93% našich plný úvazek instruktážní členy fakulty držet nejvyšší stupeň ve svém oboru. Osobní pozornost. Poměr student-fakulta je 14: 1, a Saint Rose zaměstnává nula asistenty, takže budete pracovat přímo a často se svými profesory. Studentů. Téměř 4500 studentů (včetně 2.800 studentů) z 36 států a více než 55 zemí. 48% vysokoškoláků bydlí na koleji. Finanční pomoc. 99% studentů prvního ročníku získat určitou finanční pomoc, s průměrným balíčkem na $ 26.891. Co dělat.

Na akademické půdě: vzít v utkání NCAA divize II, vybrat z 40 studentských klubů a bavit se v coed intramurálním sportovním všechno od cheerleading do konečného Frisbee.

Mimo akademickou půdu: viz top-jmen kapel koncert, navštěvovat výrobách, procházet ulice trhy, strávit odpoledne v parku ...

Absolvent stupňů s cílem

Pohánět svou kariéru. Obohaťte sebe. Získejte Saint Rose absolvent titul.

Jednotlivci, kteří získali Saint Rose absolventské hodnosti jsou síly pro pozitivní změnu. Vedou školy, ovlivňovat veřejnou politiku, psát romány, hlásit zprávy, vytvářet IT systémy, chování průkopnický výzkum, běh korporace, a začít své vlastní firmy.

Jak se tam dostat? Tím, vydělávat postgraduální studium na College of Saint Rose. Dostali osobní pozornost od fakulty s předními pověření a nadšené pohledy. Oni si užili malé velikosti tříd, flexibilní večer, on-line a den tříd a přísné oborů.

Je nějaký rozdíl v nich, aby mohli něco změnit - a stát se tím, kým opravdu chtěl být.

Vydělávat absolvent titul je silný kariérním postupu. V průměru lidé s magisterský vydělávají o 23 procent více než lidé s bakalářským titulem.

Bakalářské a magisterské studijní programy

Čtyři školy Arts & humanitní vědy, obchod, vzdělávání a Matematika a věda 43 programy bakalářského titulu 6 Bakalářské programy certifikátu 29 Studijní programy magisterské 19 Advanced Certificate programy 11 Zrychlené / dvojí titul Programy udělení bakalářského a magisterského titulu z College of Saint Rose v pěti letech BA nebo BS od Saint Rose a navíc BS Engineering ve spolupráci s Rensselaer Polytechnic Institute BS plus MS v klinických laboratorních věd ve spolupráci s Albany College of Pharmacy BS Plus Certified Lékařské technolog ve spolupráci Rochester General Hospital či New York Methodist Hospital BA / BS a JD ve spolupráci Albany School of Law, Pace University Law School, nebo Western New England University School of Law MBA a JD ve spolupráci Albany School of Law

Studentský život

  • 80% prváci žít on-kampusu; 45% vysokoškoláků bydlet na koleji - Alana plný úvazek vysokoškoláky: 20% - 33% mužů; 67% žen na plný úvazek vysokoškoláci - státy zastoupené v studentském sboru: 32 - Země reprezentované ve studentském těla: 50 - Kluby asociace Student: 35

Místa

Albany

The College of Saint Rose

Adresa, 1. řádek
The College of Saint Rose 432 Western Avenue, Albany
Albany, New York, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 518-454-5143