Přečtěte si oficiální popis

Mnoho příležitostí, z nichž jedna zaměření - studenti, kteří dělají rozdíl

College of Saint Rose je progresivní komunita vědců zaměřených na získávání znalostí a uplatňovat to, co se naučili, aby se svět kolem nich lépe. Nachází se v samém srdci Albany, kapitál státu New York, Saint Rose nabízí vlastní, nezávislý, koedukované školy zkušenosti v živé městského prostředí.

S přibližně 4500 na plný a částečný úvazek studentů, Saint Rose má různorodou nabídku bakalářských, magisterských a certifikačních programů zaměřených k oběma tradičním studenty a pracující profesionály. Spojíme pečlivé studium ve svobodných umění a vědy s neomezené možnosti pro stáže, vysokoškoláka výzkum a studium v ​​zahraničí, jakož i příležitostí pro studenty, aby se zapojily do smysluplného obecně prospěšných prací.

Společnost byla založena v roce 1920 sester svatého Josefa z Carondelet, Saint Rose zůstal věrný svému poslání nejen přípravě studentů na jejich kariéry, ale také připravit je na život.

Poslání

The College of Saint Rose obec zapojuje vysoce motivované vysokoškoláka a postgraduální studenty v přísných vzdělávacích zkušenostech. V postupném tradici zakládajících sester sv Joseph Carondelet, vítáme muži a ženy ze všech náboženských a kulturních prostředí. Kromě rozvíjení jejich intelektuální schopnosti, mají studenti možnost kultivovat své tvůrčí a duchovní dary v různorodé učící se komunity, která podporuje bezúhonnost, vzájemnou závislost a vzájemný respekt.

Vysoká škola přináší výrazné a komplexní svobodná umění a profesionální programy, které inspirují naše absolventy, aby byl produktivní dospělí, kritické myslitelé a motivovaní, pečování občany. Naše spolupráce s městským prostředím rozšiřuje nastavení pro vzdělávacím příležitostem a podporuje energetickou zapojení Saint Rose komunity a efektivní vedení ve společnosti.

S kampusu v samém srdci historického Albany-hlavním městě státu New York-Saint Rose je známý pro svou přísnou stipendia a pulzující areálu komunity.

Akademici. 43 programy vysokoškoláka, 29 magisterských studijních programů a 19 pokročilých certifikáty k dispozici nové studenty. Zařazen jako nejlepší severní University US News & World Report. Fakulty. 93% našich plný úvazek instruktážní členy fakulty držet nejvyšší stupeň ve svém oboru. Osobní pozornost. Poměr student-fakulta je 14: 1, a Saint Rose zaměstnává nula asistenty, takže budete pracovat přímo a často se svými profesory. Studentů. Téměř 4500 studentů (včetně 2.800 studentů) z 36 států a více než 55 zemí. 48% vysokoškoláků bydlí na koleji. Finanční pomoc. 99% studentů prvního ročníku získat určitou finanční pomoc, s průměrným balíčkem na $ 26.891. Co dělat.

Na akademické půdě: vzít v utkání NCAA divize II, vybrat z 40 studentských klubů a bavit se v coed intramurálním sportovním všechno od cheerleading do konečného Frisbee.

Mimo akademickou půdu: viz top-jmen kapel koncert, navštěvovat výrobách, procházet ulice trhy, strávit odpoledne v parku ...

Absolvent stupňů s cílem

Pohánět svou kariéru. Obohaťte sebe. Získejte Saint Rose absolvent titul.

Jednotlivci, kteří získali Saint Rose absolventské hodnosti jsou síly pro pozitivní změnu. Vedou školy, ovlivňovat veřejnou politiku, psát romány, hlásit zprávy, vytvářet IT systémy, chování průkopnický výzkum, běh korporace, a začít své vlastní firmy.

Jak se tam dostat? Tím, vydělávat postgraduální studium na College of Saint Rose. Dostali osobní pozornost od fakulty s předními pověření a nadšené pohledy. Oni si užili malé velikosti tříd, flexibilní večer, on-line a den tříd a přísné oborů.

Je nějaký rozdíl v nich, aby mohli něco změnit - a stát se tím, kým opravdu chtěl být.

Vydělávat absolvent titul je silný kariérním postupu. V průměru lidé s magisterský vydělávají o 23 procent více než lidé s bakalářským titulem.

Bakalářské a magisterské studijní programy

Čtyři školy Arts & humanitní vědy, obchod, vzdělávání a Matematika a věda 43 programy bakalářského titulu 6 Bakalářské programy certifikátu 29 Studijní programy magisterské 19 Advanced Certificate programy 11 Zrychlené / dvojí titul Programy udělení bakalářského a magisterského titulu z College of Saint Rose v pěti letech BA nebo BS od Saint Rose a navíc BS Engineering ve spolupráci s Rensselaer Polytechnic Institute BS plus MS v klinických laboratorních věd ve spolupráci s Albany College of Pharmacy BS Plus Certified Lékařské technolog ve spolupráci Rochester General Hospital či New York Methodist Hospital BA / BS a JD ve spolupráci Albany School of Law, Pace University Law School, nebo Western New England University School of Law MBA a JD ve spolupráci Albany School of Law

Studentský život

  • 80% prváci žít on-kampusu; 45% vysokoškoláků bydlet na koleji - Alana plný úvazek vysokoškoláky: 20% - 33% mužů; 67% žen na plný úvazek vysokoškoláci - státy zastoupené v studentském sboru: 32 - Země reprezentované ve studentském těla: 50 - Kluby asociace Student: 35
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

College of Saint Rose

S magisterskými znalostmi v oblasti informačních technologií získáte dovednosti v oblasti technické komunikace a týmové práce, které jsou velmi žádané mezi zaměstnavateli ... [+]

S magisterskými znalostmi v oblasti informačních technologií získáte dovednosti v oblasti technické komunikace a týmové práce, které jsou velmi žádané mezi zaměstnavateli, stejně jako pokročilé znalosti o datových strukturách, architektuře počítačů, databázových systémech, datové komunikaci, návrhu uživatelského rozhraní a softwarové inženýrství. Hlubší pochopení informačních systémů může pouze posílit vaše kariérní vyhlídky.

V Saint Rose jsi člověk, ne jen číslo. Náš program informačních technologií nabízí studentům malou třídu typicky 20 studentů - vše v počítačových laboratořích - a přístup k fakultě jeden na jednoho. Je flexibilní pro tradiční i netradiční studenty, což umožňuje kandidátům získat titul, který bere pouze večerní a online kurzy. Velké možnosti stáže jsou dostupné.... [-]

Spojené státy americké Albany
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
College of Saint Rose

Máte pálící ​​zvědavost, abyste zjistili, jak to funguje, a máte velkou spokojenost při řešení problémů? Chcete kreativní řešení kreativních řešení nejnaléhavějších otáze ... [+]

Máte pálící ​​zvědavost, abyste zjistili, jak to funguje, a máte velkou spokojenost při řešení problémů? Chcete kreativní řešení kreativních řešení nejnaléhavějších otázek společnosti?

Profesionisté z oblasti počítačové vědy mění svět - chrání osobní údaje spotřebitelů, pomáhají komunitám obnovit se před katastrofami, zlepšovat poskytování zdravotní péče, krmit svět - v každém průmyslu a každé organizaci, a přeměňovat abstraktní myšlenky na konkrétní nástroje, které pomáhají ostatním.

Předpokládá se, že například vědečtí pracovníci a softwaroví inženýři zůstanou v nejbližších letech někteří pracovníci s nejvyšší poptávkou, kteří budou mít roční plat na úrovni 100 000 USD. Pokud se vám líbí analytické myšlení, konceptualizace velkých myšlenek, plánování řešení problémů a detailní zpracování, je MS v oblasti výpočetní techniky v Saint Rose pro vás.... [-]

Spojené státy americké Albany
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

College of Saint Rose

Máte-li usilovat motivovat děti ve vaší třídě, aby výuka více vzrušující, výzkum výukových metod, nebo hodnotí programy a lekce, program Saint Rose v pedagogické psycholo ... [+]

Máte-li usilovat motivovat děti ve vaší třídě, aby výuka více vzrušující, výzkum výukových metod, nebo hodnotí programy a lekce, program Saint Rose v pedagogické psychologie může otevřít tyto příležitosti pro vás.

Absolventi opustit tento program se schopností kritizují nějaké instruktážní na situaci výuku matematických pojmů v typické třídě, která vede dospělých dílny pro odboru školství státu, vedení rodičovských tříd, udělit psaní, hodnocení programu, a jiní-a pak vyvinout strategie, které pomohou vytvořit optimální prostředí pro výuku. Studenti si vybrat jeden ze čtyř režimů, které vedou k získání titulu:

... [-]
Spojené státy americké Albany
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
College of Saint Rose

Proč si vybrat službu Saint Rose pro obchodní analýzy? Je to všechno o číslech v téměř každém odvětví. Ale musíte vědět, co s nimi dělat. Program Business Analytics v Sai ... [+]

Proč si vybrat službu Saint Rose pro obchodní analýzy?

Je to všechno o číslech v téměř každém odvětví. Ale musíte vědět, co s nimi dělat. Program Business Analytics v Saint Rose je intenzivní, aplikované vzdělání navržené tak, aby vám pomohlo vytvořit značku v "velkých datech".

Náš specializovaný program přesahuje rámec tradičních datových analýz a řeší, jak se tato analýza aplikuje na rozhodování v reálném podnikovém prostředí. Hlavní práce zahrnuje teorii, matematiku a informatiku. Pokud nepocházíte z poznatků o počítačových vědách, poskytneme vám nástroje, které potřebujete pro tento program. Pak si vyberete určitou stopu: Marketing, pomocí dat pro sledování a předpovídání chování spotřebitelů a nákupních vzorů; nebo managementu, a to prakticky v rámci organizace pro prodej nebo stále častěji pro HR účely.... [-]

Spojené státy americké Albany
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

The College of Saint Rose

International Student Testimonial: Adil Siddique