Přečtěte si oficiální popis

Svět potřebuje vizionáře. Ti, kteří jsou schopni si představit, co je možné a vytyčit kurz se tam dostat.

Téměř před 150 lety Claflin porouchal bariéry v oblasti vysokoškolského vzdělávání, dělat to první South Carolina univerzita otevřená všem bez ohledu na rasu. V současné době Claflin nadále vítá příkladné studenty všech ras a pohlaví, kteří prokáží vášeň ke změně nejen své vlastní podmínky, ale změnit svět stejně.

Věříme, že většina vůdců jsou vyrobeny, nenarodili. Dále se domníváme, že studenti s vášní, integrity a ochotu tvrdě pracovat, mají vrozenou schopnost stát se vizionář vůdci. Jako student Claflin, budete mít za úkol realizovat svůj plný potenciál, takže tady s jedinečným vzdělání, které poslouží vám dobře v postgraduálním studiu, o práci - a v životě.

Visionary Vedení

Vůdci zítřka mají vizi. Vidí dál. Chovají se z globálního hlediska. Visionary představitelé jsou přesvědčeni být inovativní, vytvořit svou vlastní cestu, vést ostatní. Věří, že samy o sobě, protože chápou svůj svět a jsou motivováni, aby bylo lépe. Vidíme vizionářský vůdce ve vás, a vám pomůže realizovat svůj vlastní vizionářské vedení.

Academic Excellence

Dokonalost je všude tady. To může být viděno v kráse našeho areálu, kvalita naší fakulty, a úroveň institucí, které naši absolventi jsou přijaty. Zavázali jsme se k tomu, aby se ujistil, dostanete vše, co potřebujete k dosažení vysoké úrovně dokonalosti, že studenti zde na Claflin očekávají od sebe.

Život u Claflin

Naše komunita je sevřené, takže příležitostí k zapojení není nouze. Najdete kompletní kalendář univerzitních aktivit a akcí, více než 66 studentských organizací, osm bratrství a sororities, dynamický studentské samosprávě, obohacující náboženský život, a další. Jedná se o aktivní, zabývající kampus, kde budete zapojit-brzy a často.

Real-world zkušenosti

Naši studenti se aktivně zapojit do odborných vzdělávacích příležitostí a získat cenné zkušenosti i mimo školní třídu, a v tomto procesu, stavějí velmi působivé obnoví. Z výzkumu na vysoké úrovni, na stážích a družstev, na studentských výměn a studium v ​​zahraničí, tyto praktické zkušenosti jsou k dispozici ve všech čtyřech letech na vzdělání Claflin.

Život po Claflin

Naši absolventi jít daleko. Nechávají ke studiu u národa je přední postgraduální a odborných školách. Jdou k velkému úspěchu jako vizionářských vedoucích do předních firem a organizací po celé zemi a po celém světě. Nechávají se vzdělávání na špičkové úrovni, ten, který vede k úspěšné kariéře-a naplněný život.

Další kroky

Vyvíjíme vizionářské vůdce tím, že napadá naše studenty, aby si představit možnosti pro jejich životy. Nejedná se jen o tě připravuje na kariéru. Je to o přípravě, aby se stal nejlepším "vy" je to možné. Jste připraveni splnit svůj potenciál jako vizionářský vůdce? Přečtěte si více o život mění, svět-měnící vzdělávání zde na Claflin univerzitě.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Claflin University

Máte zájem o práci s renomovanými fakulty vyvinout transgenní rostliny s příslibem pro použití v očkování proti malárii, žloutenky typu C a dalších nemocí? Zveme vás, aby ... [+]

Máte zájem o práci s renomovanými fakulty vyvinout transgenní rostliny s příslibem pro použití v očkování proti malárii, žloutenky typu C a dalších nemocí? Zveme vás, abyste se dozvědět více o biotechnologii na Claflin.

Osnovy

Program vyžaduje dva roky ročníkové práce a výzkumu, kulminovat s výrobu diplomové práce. Podle svých zájmů, pozadí a profesní cíle, studenti mohou vybrat ze tří paralelních tratí. Studenti musí absolvovat 16 hodin úvěru v základních kurzů, 8 hodin úvěru v drážní specifické kurzy, devět hodin úvěru ve fakulty tréninku výzkum a čtyři kreditních hodin v semináře pro celkem 37 kreditních hodin.

Ukázkové kurzy... [-]

Spojené státy americké Orangeburg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Manažerské kurzy

Claflin University

Master of vzdělání v kurikula a výuky na univerzitě Claflin je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám výuky 21. století a učení tím, že nabízí program, který bere v úvahu z ... [+]

Master of vzdělání v kurikula a výuky na univerzitě Claflin je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám výuky 21. století a učení tím, že nabízí program, který bere v úvahu zkušenosti a potřeby současných učitelů a odborných pedagogů.

Osnovy

Magisterský titul v oboru osnov a instrukce výhod certifikované třídními učiteli, stejně jako profesionálové s bakalářských titulů v příbuzných oborech.

Program je v asynchronním on-line formátu. Podzimní a jarní semestr je osm týdnů dlouhé a jsou tam dva šestitýdenní letní zasedání. Program je celkem 36 hodin úvěru.

Základní kurzy (CC) Požadované 6 kurzů - 18 hodin úvěru... [-]

Spojené státy americké Orangeburg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Claflin University

Claflin University 2014 Commencement Convocation Celebration

Promoting S.C. African-American Composers' Classical Music Lecture-Recital Series

Claflin 00 Marquee Video Welcome

Claflin University Imagine the Possibilities