Citrus College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Oslava přes 90 let služby, Citrus College se nachází v Glendora v podhůří pohoří San Gabriel, asi dvacet-pětmil severovýchodně od metropolitní Los Angeles. Vysoká škola má vyznamenání za bytí nejstarší komunita vysoká škola v Los Angeles County a pátý nejstarší ve státě.

Citrus vysoká škola byla založena v roce 1915 pod vedením Dr. Floyd S. Hayden, Který pomohl přinést hnutí Community College v Kalifornii. Od 1915-1961, vysoká škola byla provozována Citrus Union High School District.

V červenci 1961, College District Citrus Společenství byla vytvořena, aby zahrnoval Azusa a Glendora jednotný školní čtvrti. V roce 1967, okres rozšířen o Claremont, Duarte a Monrovia školní čtvrti.

V současné době, Citrus College sídlí v 104-akr kampusu. Vysoká škola je v současné době zažívá velký zařízení, expanzní projekt, který změní vzhled areálu. Vysoká škola se zapsal 27 studentů v roce 1915 a v současné době škola nabízí více než 11.000 studentů.

Třídy jsou nabízeny na 16-týdenní kalendář (podzimní a jarní semestr), Stejně jako v různých netradičních možností plánování - šestitýdenní zimní intersession, večery, pozdní začátek a brzký konec, letní sezení, a volitelné formáty třídy, jako je například distančního vzdělávání pro on-line kurzů a distančního vzdělávání integrovaných třídách.

Poslání

Citrus College poskytuje vysoce kvalitní výuku, který dává studentům konkurovat v globálním měřítku a přispívat k hospodářskému růstu dnešní společnosti.

Naším cílem je podporovat různorodé vzdělávací společenské a kulturní vzdělávací prostředí, které podporuje úspěch studentů v snaze o akademické kvality, ekonomických příležitostí a osobní úspěch.

Akreditace

Citrus College je akreditována Západní sdružení škol a vysokých škol (WASC), Jeho mnoho profesionálních členství zahrnují Americká asociace Společenství škol (OPUS) a Community College League of California (CCLC).

Místa

Los Angeles

Adresa, 1. řádek
1000 West Foothill Boulevard
Glendora

91740 Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké