Charleston Southern University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Charleston jižní se snaží rozvíjet studenty s dobře obešel vzdělání svobodných umění zakotvené v biblickém pohledu na svět. CSU nabízí 48 majorů a osm postgraduální programy. Kurzy jsou k dispozici ve třídě a on-line. Profesionální tituly jsou k dispozici v Ošetřovatelství, vzdělávání, věda, obchod, technologie, muzikoterapie, Criminal Justice, matematika, grafický design a Pre-Engineering.

Faith Integrace Vize univerzity je třeba Christian University celostátně uznávané pro integraci víru v učení, vedení a servírování. Mise Charleston jižní univerzita je podporovat akademické kvality v křesťanském prostředí. Všichni fakulty, personál a trenéři jsou odhodlána poslání a vize univerzity.

Připravené Absolventi CSU připravuje absolventy s integritou, kteří jsou kritické myslitelé, dovedné komunikátory a účinné spolupracovníci umístěné vykonávat odpovědné role ve společnosti. Absolventi CSU jsou zaměstnáni po celém světě v oblasti vzdělávání, vláda, firemní a neziskové organizace, jako jsou: Bank of America, Bayer, Benefitfocus, Boeing, Bosch, Disney, Dupont, FBI, General Electric, Intel, Johnson & Johnson, MeadWestvaco, SPAWAR, Texas Instruments a Wells Fargo.

NCAA divize já Atletika Charleston jižní univerzita je zakládajícím členem jižní konference Big a sponzoruje 16 sportů na NCAA divize I Úroveň. CSU poskytuje student-sportovcům příležitost pro akademické kvality, atletický úspěch a duchovní růst.

Mise Podpora vynikající akademické kvality v křesťanském prostředí

Vidění Být křesťanem univerzitní celostátně uznávané pro integraci víru v učení, vedení a sloužící učení 2 Korintským 10: 5 "My bourat argumenty a každý předpětí, které nastaví sám proti poznání Boha, a my se zajetí každou myšlenku, aby byla poslušna Kristus. "Přední Koloským 3:17:" A co budete dělat, ať už slovem nebo skutkem, to vše ve jménu Pána Ježíše, díky činíce Bohu a Otci skrze něho. "Podávat Efezanům 2:10" Neboť jsme Boží dílo, stvořeni v Kristu Ježíši dělat dobré skutky, které Bůh předem připravených pro nás dělat. "

Místa

Charleston

Charleston Southern University

Adresa, 1. řádek
Charleston Southern University,
9200 University Boulevard

S.C. 29406 Charleston, Jižní Karolína, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 843-863-7000