Charleston Southern University

Úvod

Read the Official Description

Charleston jižní se snaží rozvíjet studenty s dobře obešel vzdělání svobodných umění zakotvené v biblickém pohledu na svět. CSU nabízí 48 majorů a osm postgraduální programy. Kurzy jsou k dispozici ve třídě a on-line. Profesionální tituly jsou k dispozici v Ošetřovatelství, vzdělávání, věda, obchod, technologie, muzikoterapie, Criminal Justice, matematika, grafický design a Pre-Engineering.

Faith Integrace Vize univerzity je třeba Christian University celostátně uznávané pro integraci víru v učení, vedení a servírování. Mise Charleston jižní univerzita je podporovat akademické kvality v křesťanském prostředí. Všichni fakulty, personál a trenéři jsou odhodlána poslání a vize univerzity.

Připravené Absolventi CSU připravuje absolventy s integritou, kteří jsou kritické myslitelé, dovedné komunikátory a účinné spolupracovníci umístěné vykonávat odpovědné role ve společnosti. Absolventi CSU jsou zaměstnáni po celém světě v oblasti vzdělávání, vláda, firemní a neziskové organizace, jako jsou: Bank of America, Bayer, Benefitfocus, Boeing, Bosch, Disney, Dupont, FBI, General Electric, Intel, Johnson & Johnson, MeadWestvaco, SPAWAR, Texas Instruments a Wells Fargo.

NCAA divize já Atletika Charleston jižní univerzita je zakládajícím členem jižní konference Big a sponzoruje 16 sportů na NCAA divize I Úroveň. CSU poskytuje student-sportovcům příležitost pro akademické kvality, atletický úspěch a duchovní růst.

Mise Podpora vynikající akademické kvality v křesťanském prostředí

Vidění Být křesťanem univerzitní celostátně uznávané pro integraci víru v učení, vedení a sloužící učení 2 Korintským 10: 5 "My bourat argumenty a každý předpětí, které nastaví sám proti poznání Boha, a my se zajetí každou myšlenku, aby byla poslušna Kristus. "Přední Koloským 3:17:" A co budete dělat, ať už slovem nebo skutkem, to vše ve jménu Pána Ježíše, díky činíce Bohu a Otci skrze něho. "Podávat Efezanům 2:10" Neboť jsme Boží dílo, stvořeni v Kristu Ježíši dělat dobré skutky, které Bůh předem připravených pro nás dělat. "

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Informatice

Online & Campus forma Denní studium Kombinované 2 let September 2017 Spojené státy americké Charleston + 1 více

Master of Science v informatice je navržen tak, aby připravit studenty, aby se na roli řízení ve svém oboru, nebo se připravit na další studium PhD v informatice. Náš program nabízí dobře zaoblené osnovy, což studentům solidní základ v široké škále témat, bez ohledu na jejich zaměření ... [+]

Master of Science v informatice Master of Science v informatice je navržen tak, aby připravit studenty, aby se na roli řízení ve svém oboru, nebo se připravit na další studium PhD v informatice. Náš program nabízí dobře zaoblené osnovy, což studentům pevné základy v širokém rozsahu témat, bez ohledu na jejich zaměření. Malý nastavení v CSU třída nabízí studentům možnost učit se a budovat vztahy s fakultou a spolužáky, a kurzy jsou k dispozici v on-line nebo hybridní formátu, takže je snadné pro každého, kdo dokončit své vzdělání, bez ohledu na jejich plán. Cybersecurity Důraz Důraz Cybersecurity poskytuje studentům technické dovednosti a znalosti potřebné k úspěšné ochraně organizačních dat, vyšetřovat narušení dat, a rozvíjet strategie, aby se zabránilo dat ze budou kompromitována. Software Engineering Důraz Software Engineering Důraz připravuje studenty pro softwarové inženýrství pozicích, které vyžadují znalosti v konkrétních oblastech softwaredevelopment životního cyklu: Požadavky na shromažďování / definice, zajišťování kvality softwaru a testování softwaru a údržbu. výzkum MS v programu Computer Science také nabízí studentům magisterské úrovni možnost sledovat výzkumné projekty. Základní kurzy (18 hodin) Pokročilé počítačové sítě Distribuované databázové systémy Architektury počítačů Pokročilé operační systémy Pokročilé algoritmy Software Engineering Testování a údržba Nonthesis Oprion (15 hodin) Vyberte 5 Volitelné Advanced Network Security Témata Open Source Software Engineering Data mining Síť Penetrační, testování a etické Hacking Etika, právo a politika v kyberprostoru Aplikovaná kryptografie Human-Computer Interaction Překladače Práce Option (15 hodin), zvolte 3 Volitelné předměty + 2 chody dizertační práce Výzkum I Výzkum II Cybersecurity Důraz Volitelné předměty (vyberte 3... [-]

Videos

International Student-Athletes

Charleston Southern University: First Look