Carnegie Mellon University Dietrich College of Humanities and Social Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Dietrich College je domovem fakulty a studentů, kteří často překračují obory, aby vyřešili problémy v reálném světě a přispěli tradičními způsoby.

Mezi naši špičkovou fakultu patří šest členů Americké akademie umění a věd, čtyři členové Národní akademie věd, dva členové Národní akademie medicíny a dva členové Národní akademie vzdělávání. Dělají základní a hluboký disciplinární výzkum, spolupracují, řeší problémy, které jsou dnes pro svět důležité, a sdílejí vášeň pro inovace ve výzkumu i ve výuce.

Naši studenti pocházejí ze všech koutů světa a nadále dosahují nemožného. Publikují poezii, analyzují mozkové skeny a zkoumají, jak různé vztahy ovlivňují zdraví. Učí žáky základních škol mluvit španělsky a vytvářejí počítačové lektory, kteří vyučují algebru. Studují, jak filmy formují naši kulturu, a dozvěděli se o dopadu znečištění na historii amerických měst.

A jsou vyškoleni v široké škále disciplinárních přístupů a zapojují se do výzkumu brzy a často. Vycházejí ze svých zkušeností na CMU schopných komunikovat, myslet, učit se a rozumět světu způsoby, které jim budou sloužit po zbytek jejich života.

Místa

Pittsburgh

Adresa, 1. řádek
Forbes Avenue,5000
15213 Pittsburgh, Pensylvánie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium