Campbellsville University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Campbellsville univerzitní mise

Campbellsville University je komplexní křesťanská instituce, která nabízí předprofesní, vysokoškolské a postgraduální programy. Univerzita se věnuje akademické dokonalosti pevně zakotvené v liberálním umění, které podporuje osobní růst, integritu a profesionální přípravu v pečlivém prostředí. Univerzita připravuje studenty jako křesťanské služební lídry pro celoživotní učení, pokračující stipendium a aktivní účast v rozmanité, globální společnosti.

Základní hodnoty

  • Podporovat akademickou excelenci pomocí předprofesních certifikátů, spolupracovníků, maturitních a postgraduálních programů prostřednictvím tradičních, technických a on-line systémů.
  • Poskytnout prostředí, které napomáhá úspěchu studenta.
  • Hodnotit různorodé perspektivy v komunitě zaměřené na Krista.
  • Modelovat vedení služebnictva a efektivní správcovství.

Akreditace

Campbellsville University je akreditována jižním sdružením vysokých škol a vysokých škol (SACSCOC), které uděluje certifikáty, spolupracovníky, bakaláře a magisterské tituly.

Hudební program Campbellsville je akreditován Národním svazem hudebních škol (NASM). Program přípravy učitelů schvaluje Rada pro profesní standardy vzdělávání (EPSB) pro vzdělávání a certifikaci učitelů a je akreditována Národní radou pro akreditaci pro vzdělávání učitelů (NCATE). Interstate smlouva NASDTEC poskytuje příležitost absolventům získat výukové osvědčení v jiných státech, i když mohou existovat příslušné podmínky. Programy sociální maturity a magisterské sociální práce jsou akreditovány Radou pro vzdělávání v sociální práci (CSWE). Masters of Marriage and Family Therapy je akreditována Komisí pro akademiky pro vzdělávání v oblasti manželství a rodinné terapie (COAMFTE). RN na BSN ošetřovatelský program je akreditován Akreditační komisí pro vzdělávání v ošetřovatelství (ACEN).

Žebříčky a cvičení

Kromě toho, že se řadí k jednomu z nejlepších amerických křesťanských vysokých škol a vrcholu Kentucky a jižní instituce v akreditovaných národních i světových žebříčcích, jako je US News

Studovat v zahraničí

Centrum pro mezinárodní vzdělávání na Campbellsville University nabízí širokou škálu výměn a programů pro studenty. Máme úzké vazby se školami na Ukrajině, Belize, Brazílii, Číně, Japonsku, Tchaj-wanu, Jižní Koreji a ve Španělsku. CIE nabízí také programy v 49 různých zemích po celém světě. Mohli byste studovat arabštinu v Ammánu, Jordánsku, mít stáž v Austrálii nebo se účastnit výuky služeb v Ho Či Minově městě ve Vietnamu. Svět je u nás a příležitosti jsou nekonečné!

Místa

Campbellsville

Adresa, 1. řádek
1 University Drive
Campbellsville, KY 42718

42718 Campbellsville, Kentucky, Spojené státy americké

Louisville

Adresa, 1. řádek
CU Louisville Center
2300 Greene Way
Louisville, KY 40220

40220 Louisville, Kentucky, Spojené státy americké

USA online

Adresa, 1. řádek
USA online, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium