California State University, East Bay

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Rychlý přehled

Pro více než 60 let, Cal State East Bay sloužil San Francisco Bay Area jako součást systému Kalifornie státní univerzity, největší systém veřejného vysokoškolského vzdělávání ve Spojených státech. CSUEB je znám pro oceňované programy, odborné instrukce, malé třídy a vysoce personalizované vzdělávací prostředí. Univerzita se nachází v krásné a kulturně rozmanité San Francisco Bay Area, kde naši studenti těžit z profesionálního rozvoje a pracovních příležitostí v Silicon Valley a severní Kalifornii.

CSUEB je národně uznávaný jako jeden z nejrozmanitějších univerzit v USA, s mezinárodními studenty z více než 60 zemí, kteří představují více než 8% celkového počtu studentů. Škola nabízí vysokoškolské tituly ve 49 oborech a postgraduální studium ve 30 oblastech.

Bydlení na areálu je bezpečné, pohodlné a pohodlné, v prostorných plně zařízených apartmánech. Parkovací areál v Hayward Hills s výhledem na záliv San Francisco se nachází v rezidenční čtvrti a poskytuje komfort a bezpečnost rodiny.

Studenti si mohou vybrat z více než 120 akademických, atletických, čestných, náboženských, rekreačních a kulturních klubů a organizací, stejně jako se účastnit sportu NCAA divize II, studentské vlády a komunitních služeb.

110395_110248_StudentsalongRAWwalkway_UCom.jpg

Vysoké školy

  • Vysoká škola podnikání a ekonomiky
  • Vysoká škola vzdělání a spojeneckých studií
  • Vysoká škola dopisů, umění a společenských věd
  • Vysoká škola vědy

Studijní programy

Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Fine Arts, bakalářské studium online, bakalářské studium, magisterské studium, magisterské studium, magisterské studium, Master of Business Administration (MBA), magistr veřejné správy, magisterské studium Práce, pověřovací programy, příprava jediného předmětu a certifikační programy, doktorát ve vzdělávání

49 bakalářských titulů, 51 nezletilých, 34 magisterských titulů, 24 osvědčení a certifikátů, 1 doktorský titul

Nejoblíbenější vysokoškoláci

Obchodní administrativa, Informatika, Zdravotnictví, Průmyslové inženýrství, Kineziologie, Trestní soudnictví, Biologie, Biologie, Sociologie, Pre-ošetřovatelství, Lidský rozvoj.

Nejoblíbenější postgraduální programy

Business Administration, Business Analytics, Informatika, Stavební řízení, Inženýrský management, Administrativa zdravotnictví, Sociální práce, Statistika, Veřejná správa, Patologie řeči a jazyka, Poradenství a poradenství, Vzdělávací vedení.

Non-Degree programy

On-campus americký jazyk program nabízí intenzivní studium angličtiny jako příprava na vysokoškolské studium. Široká škála certifikátů a programů brány - včetně podmíněného přijetí pro studenty, programu pre-MBA a diplomu International Business - nabízí vynikající možnosti pro profesionální a akademický pokrok. Prostřednictvím Studentského programu návštěvníků mohou zahraniční studenti volit studium v zahraničí v Kalifornii na léto, semestr nebo rok.

110393_110249_IMG_2699-21.jpg

Významná fakulta

Cal State East Bay získal národní uznání za vynikající kvalitu své fakulty a naši profesoři se věnují vašemu úspěchu - v učebně i mimo ni. Naše umístění uprostřed pulzující oblasti San Francisco Bay Area nám umožňuje přilákat zasvěcené členy fakulty, kteří jsou nejen uznávanými odborníky ve svých oborech, ale jsou často světově proslulí ve svých oborech, včetně oblastí podnikání, technologií, veřejných služeb, umění a vzdělávání. To nám umožňuje nabídnout vám silný akademický studijní program a osnovy v reálném světě, které vás připraví na celoživotní osobní úspěch a kariérní úspěch.

Praktické možnosti přípravy pro zahraniční studenty

Na California State University, East Bay je naším cílem připravit studenty na budoucí kariéru. Umístění státu East Bay v kopcích s výhledem na záliv San Francisco poskytuje více než jen skvělý výhled; to také dává našim studentům ideální místo pro rozvoj kariéry jen 30-40 minut jízdy od San Francisca a Silicon Valley, kde každý rok stovky našich studentů získat praktický výcvik v začínajících, tech giganty, místní organizace a mezinárodní společnosti se sídlem v Bay Area. CSUEB nabízí jak vysokoškolské, tak postgraduální programy ve 24 schválených oborech STEM, včetně Business Analytics, informatiky, průmyslového inženýrství, inženýrského managementu, multimediálního / interakčního designu a statistiky. Absolventi těchto programů mohou být způsobilí žádat o dvouleté prodloužení programu STEM OPT.

110391_110250_Studentlife_CBE_lawn2_copy.jpg

Univerzitní historie

Cal State East Bay prošla dlouhou cestou za posledních 60 let - bylo to pět prezidentů, prošlo pět různých jmen a vytvořilo tisíce absolventů, kteří vstoupili do pracovní síly regionu.

Univerzita byla původně jmenována Státní vysoká škola pro Alameda County, když byla oficiálně založena Kalifornským státním shromážděním v roce 1957. Průkopnické ceremonie pro současný Hayward Campus se konaly v únoru 1961 a vysoká škola se přestěhovala do své trvalé lokality na podzim 1963. Průkopnické duchovně propuštěný areál v idealistických měsících předtím, než byl prezident John F. Kennedy zavražděn v listopadu 1963, který se narodil z identifikace s novými hraničními programy Kennedyho. Studentské tělo se proto rozhodlo označit za průkopníky a první maskot Pioneer byl astronautem z vesmírného programu Pioneer NASA.

Rozšíření školního areálu v šedesátých letech 20. století se uskutečnilo na počátku 70. let, kdy se objevily nové budovy, včetně budov knihovny a administrativy, Univerzitního divadla a Robinsonovy haly v roce 1971 a Studentského zdravotního střediska v roce 1973. Pioneer Heights, vlastnil student bydlení na akademické půdě, otevřel své dveře v roce 1987. Uchovávat 400 studentů, Pioneer Heights by zpochybnil pověst univerzity jako "dojíždějící škola" a poskytnout nové jádro studentského života v areálu.

Univerzita rozšířila svůj dosah na oblast Contra Costa v roce 1992, otevřela satelitní areál v Concordu a poté změnila svůj název na California State University, East Bay v roce 2005, aby odrážel nové regionální umístění. Tři areály univerzity - jmenované kampusem Hayward, areál Concord a centrum Oaklandu - posílily regionální vliv univerzity.

V polovině roku 2000 se na Haywardském areálu rozkvétala nová stavba s výstavbou Business a technologické budovy v údolí a rekreačním a wellness centrem. Vzhledem k seizmické zranitelnosti byl Warren Hall, který byl univerzitní budova podpisu po celá desetiletí, zničen 17. srpna 2013 a následně byl nahrazen novou Studentskou administrativou a studentem

Vzhledem k tomu, že univerzita nadále roste, je známa zejména její rozmanitost. Od roku 2015 do roku 2017, kalendář almanachu vysokoškolského vzdělání označil studentské tělo Cal State East Bay za nejrůznější v kontinentálním Spojených státech.

* Informace o historii univerzity byly poskytnuty z výstavy 60. výročí knihovny

Prohlášení o poslání

Cal State East Bay vítá a podporuje rozmanité studentské instituce s akademicky bohatými, kulturně relevantními vzdělávacími zkušenostmi, které připravují studenty k tomu, aby využili své vzdělání pro smysluplné životní práce a aby byli společensky odpovědnými přispěvateli ke společnosti. Prostřednictvím svých vzdělávacích programů a činností usiluje univerzita o uspokojení vzdělávacích potřeb a přispívá k životaschopnosti Východního zálivu, státu, národa a globálních společenství.

110392_110247__MG_6552.jpg

Místa

Hayward

Adresa, 1. řádek
Carlos Bee Boulevard,25800
94542 Hayward, Kalifornie, Spojené státy americké