California State Polytechnic University Pomona College of Environmental

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Environmentální design studuje vztahy, které máme k zastavěnému a přirozenému prostředí, a způsob, jakým lidské interakce ovlivňují okolní prostředí. V každodenním životě se setkáváme s výrazy ekologického designu: budovy, ve kterých bydlíme; zelené plochy, které si užíváme; města a silnice, které procházíme; a formy vizuálního designu, které překládají a dodávají komplexní nápady.

Vysoká škola environmentálního designu (ENV) v Cal Poly Pomona nabízí vysokoškolské a postgraduální tituly z architektury, krajinářské architektury a městského a regionálního plánování; vysokoškolské tituly z dějin umění a designu vizuální komunikace; a vedlejší a postgraduální titul v oboru regenerativních studií. Spravuje také provoz dvou stálých univerzitních galerií umění, Univerzitní umělecké galerie W. Keitha a Janet Kelloggových a Galerie Don B. Huntleye.

ENV využívá bohatou kreativní ekonomiku a kulturní kapitál jižní Kalifornie - a její geografickou výhodu jako globální bránu pro obchod a nápady - k přípravě studentů na úspěšnou kariéru. Vychováváme a školíme budoucí designéry, aby řešili problémy, kteří jsou společensky uvědomělí a vědomi životního prostředí, zajímají se o řemeslo a spravedlnost a jsou technicky a technologicky vyspělí. Síla našich programů se soustavně odráží v národních žebříčcích.

Místa

Pomona

Adresa, 1. řádek
West Temple Avenue,3801
91768 Pomona, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium