California National University for Advanced Studies

Úvod

Read the Official Description

Kalifornie Národní univerzita byla založena v lednu 1993 v uznání, že je třeba pro pracovní dospělé splnění současných problémů k re-myslet a re-nástroj. Od začátku to bylo CNU záměr poskytovat kvalitní studijní programy v pružném prostředí. Tento cíl bylo dosaženo přijetím inovativní přístup k tradičnímu vzdělávání, kombinující self-studium s přímou osobní kontakt a technologie. Unikátní aspekt k CNU programů je one-on-one výuka studenti obdrží od význačný národní fakulty. Ačkoli univerzita využila pokroku v technologii ke zlepšení výuky, je považován za technologii vylepšení, nikoli náhradou za dobrou výuku a relevantní obsah. Studenti si vzdělávací prostředí, které je typické pro jeden objevil na malé tradiční školní areál. To je možné na dálku prostřednictvím centralizovaného Learning Network, s důrazem spáchal student služby a otevřenou komunikaci. CNU nabízí programy, které poskytují bohaté možnosti pro USA i mimo USA obyvatele, aby odpovídaly jejich přání rozvíjet intelektuálně a profesionálně. &nbsp&nbsp Mise Kalifornie Národní univerzity pro pokročilá studia si klade za cíl uspokojit potřeby dnešních a budoucích obchodních a technických profesí tím, že poskytuje vysokoškolské vzdělání prostřednictvím distančního vzdělávání. Kalifornie Národní univerzita je odhodlána vynikající akademické kvality a na vzdělávací blaho každého ze svých studentů. Jsme student-střed instituce rozděleny do tří vysokých škol, které nabízejí řadu pokročilých studií prostřednictvím distančního vzdělávání. CNU nabízí bakalářské a magisterské studijní programy, osvědčení programu a jednotlivé kurzy prostřednictvím rozšíření. Smyslem vzdělávacích programů CNU a celostátně uznávané fakulty je rozvíjet, mezi různé volební pracovní dospělých, tyto dovednosti a kompetence, které bude podporovat jejich osobní a profesní růst. &nbsp&nbsp Akreditace a schválení Kalifornie Národní univerzity pro pokročilá studia je celonárodně akreditována Akreditační komise distančního vzdělávání a odborná příprava Rady (detc) Akreditační komise detc je uveden v USA Ministerstvo školství jako celostátně uznávané akreditace agentury a jako uznávaný člen Rady vysokých škol Akreditační Kalifornie Národní univerzity pro pokročilá studia je poskytována institucionální Schválení poskytování studijních programů orgánem Kalifornie Úřadu pro soukromé Postsecondary a odborného vzdělávání Kalifornie Národní univerzita pro pokročilá studia, je uveden v americké Radě pro vzdělávání Directory a ve vyšší Vzdělávání Directory Kalifornie Národní univerzita pro pokročilá studia, je uveden v Carnegie klasifikace pro míra-udělovat instituce akreditovaná agentura uznávané americké ministryně školství. Kalifornie Národní univerzity pro pokročilá studia je schválen k účasti na dobrovolné pomoci, vzdělávání, vyučování program řízený aktivní obrany na non-tradiční Podpora vzdělávání (Dantes). Aktivní službě vojenského personálu a záložníci by měli kontaktovat jejich vzdělání kancelář pro více informací.

Zobrazit magisterské programy » Vidět MBA » Vidět Certifikáty »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr řízení Lidských Zdrojů (mhrm)

Online forma Kombinované September 2018 Spojené státy americké Los Angeles

Mistr řízení lidských zdrojů vyžaduje absolvování nejméně 36 jednotek, které se skládají ze směsi řízené výuky a řídit pokyny / Lab formátů. [+]

Tím, že sleduje Mistr řízení lidských zdrojů titulu, dovednosti, které získali v určitém oboru uznán jako předpoklady pro tento pokročilý profesionální titul. Vaše předchozí znalosti a zkušenosti, je obohacen o postgraduální studium, které se zaměřují na své zvolené profesi.

Mistr řízení lidských zdrojů vyžaduje absolvování nejméně 36 jednotek, které se skládají ze směsi řízené výuky a řídit pokyny / Lab formátů. Laboratorní celoroční dokončení praktických obchodních zkušeností. Studenti kompletní profesionální jádra a vyberte odborné zaměření v průběhu studia.

Každý kurz je dokončen v 15 týdnů, vyžaduje kontakt s fakultou, nebo vzájemně schválena a zařídil ekvivalentní. Studenti musí vlastnit nebo mít přístup k počítači. Každý kurz je absolvování obou vývojové a hodnotící úkoly. Dokončení vývoje úkolu musí prokázat závazek k získání znalostí a dovedností v rámci kurzu oblasti, ke spokojenosti fakulty. Dokončení hodnotící zadání musí prokázat zvládnutí všech studijních materiálů ke spokojenosti fakulty, jejichž hodnocení je v zadání závěrečné samozřejmě třídy. Uvedené v přehledu za každý kurz: Vývojové a hodnotící úkoly, s fakultou, řízené výuky a laboratoře a vývojové složky. ... [-]