California Lutheran University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

VÍTEJTE NA CAL Lutheran

Náš specializovaný a zkušený fakulty pracuje s malými třídami vysokoškoláka a postgraduální studenty, kteří mají otevřenou mysl - o myšlenkách, o lidech a o víře - a hledají růst jako jednotlivci, zatímco oni sledují své vášně a objevovat svůj účel.

Společnost byla založena v roce 1959, Kalifornie Lutheran univerzita je domovem více než 2892 vysokoškoláka a 1,282 postgraduálních studentů, kteří pocházejí z více než 61 zemí a reprezentují širokou škálu vyznání.

Náš specializovaný, dokonalý fakulty pracuje s malými třídami studentů, kteří jsou otevřeni jiným názorům, o nápady, o lidech a o víře, a usiluje o další růst jako jednotlivci.

Jak ve třídě i mimo ni, všichni na Cal Lutheran je pomáhat každý student sledovat své vášně objevovat svůj účel, a sledovat tento účel transformovat jejich komunitu-i celý svět.

University

California Lutheran University je selektivní, komplexní instituce nabízející bakalářské a magisterské tituly v oblasti svobodných umění a věd a profesních oblastech. Zakořeněné v Lutheran tradici, Cal Lutheran povzbuzuje kritické vyšetřování ve věcech víry a rozumu. Mentored specializované a dosažených členy fakulty, studenti sledují jejich vášeň a objevit svůj účel, protože se snaží růst jako jednotlivci. California Lutheran vysoká škola byla založena v roce 1959 na ranči darované Richard Pederson, syn norských přistěhovalců. Vysoká škola otevřela své dveře do 330 studentů v září 1961 a držel jeho první zahájení v květnu 1964.

Mise

Posláním univerzity je vychovávat vůdce pro globální společnosti, kteří jsou silní charakter a úsudek, věří ve své identitě a poslání, a usiluje o službě a spravedlnosti.

Zápis

  • Celkem: 4174
  • Pregraduální: 2892
  • Graduate: 1282

Cal Lutheran studenti pocházejí z 38 států a 35 zemí a představují rozmanitost vyznání a kultur. Univerzita udržuje svou sídelní důraz se 53 procent tradičních vysokoškolských studentů, kteří žijí na akademické půdě. Průměrný počet žáků ve třídě pro všechny programy je 15.

Umístění

Kampus 225 akrů leží na půli cesty mezi Los Angeles a Santa Barbara, pouhých 20 mil do vnitrozemí od Tichého oceánu zasazené proti kopců v Thousand Oaks. Off-site střediska se nacházejí v Woodland Hills, Westlake Village, Oxnard a Santa Maria. Pacific Lutheran teologický seminář se nachází ve městě Berkeley.

Vztahy a akreditace

Cal Lutheran je akreditována Akreditační komise pro vysoké školy a univerzity senior západní Sdružení škol a vysokých škol. Graduate School of školství je akreditována Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů, a univerzita je oprávněn Kalifornie komise pro Credentialing předmětů nabídnout pověření. Pacific Lutheran teologický seminář je akreditován Komisí o akreditačním Asociace teologických škol. Cal Lutheran je členem Národní asociace nezávislých škol a univerzit, Asociace nezávislých Kalifornie vysokých škol a univerzit a Rady nezávislých škol. Jeho program finančního plánování byla registrována u certifikované finanční plánovač rady standardů Inc. Cal Lutheran je jedním z 26 vysokých škol a univerzit s firmou evangelické luteránské církve v Americe. meziuniverzitní atletická Programy univerzity soutěží v atletická konference Jižní Kalifornie meziuniverzitní, NCAA divize III.

Luteránská vzdělání Praxe

California Lutheran University ztělesňuje zásadní a dlouhodobé vzdělávací tradici.

V rámci tohoto 500 let starého Lutheran tradici, jsme přesvědčeni, že naše chápání účelu jako jednotlivci nám pomůže, aby náš nejlepší možný přínos pro svět.

My přimět studenty, aby následovali jejich vlastní touhu odhalit jejich účel. To je připravuje na život úspěchu, ve kterém vždy nabídnout své nejlepší k ostatním-rodina, komunita, a celý svět.

To se děje v rámci rozmanité, vnímavý, a náročném akademickém prostředí.

Všichni jsou vítáni

Nikdo tady je outsider.

To je jeden z nejvíce hluboce zakořeněné hodnoty v Lutheran tradici. A jeho význam je evidentní na campus-Naši studenti pocházejí z více než 56 zemích a vyjadřují širokou paletu vír.

Na Cal Lutheran, vaše osobní přesvědčení a víry jsou poctěn a respektován. Jsme také poskytnout vám příležitost, aby zvážila a diskutovat o věcech víry a rozumu v otevřeném a přátelském prostředí. To zpochybňuje a posiluje vás s novými intelektuálních a teologických úvah.

Udělej si svůj vlastní rozhodnutí

Vytvořili jsme prostředí, ve kterém budete vzít učení na hlubší úrovni.

Jako student, budeme vás podporovat klást nepříjemné otázky. Nebudete předána jednoduché odpovědi.

Chceme, aby vaše vlastní rozhodnutí. Řešit zásadní problémy s odvahou. Chcete-li zvolit sami, zda jsou informace narazíte splňuje testy poznání a pravdy.

Skrze vaše dotazy, budete objevovat hluboké spojení a význam.

Nabídneme vám strukturu s možnostmi, svobodu s odpovědností, a integrity se soucitem. Tento druh náročném akademickém prostředí vám umožní růst jako nezávislý, promyšlené a soucitného jednotlivce.

Udělej si svůj nejlepší možný příspěvek

Zkušenosti Cal Lutheran je o tom, skutečnou možnost volby pro svůj život.

Je to o získání důvěry ve vaší identity. Je to o objevování účelu ve svém životě a kariéře.

Perspektiva získáte vám umožní vést život naplněný znamenat daleko za práci, budete chtít dělat.

akademické programy

Cal Lutheran nabízí vysokoškoláka, absolventa a profesionální programy přes vysoké školy umění a věd, School of Management, Graduate School of školství, Graduate School of psychologie a Pacific Lutheran Theological Seminary. Třicet šest majorů a 36 nezletilí jsou nabízeny v tradičním bakalářského programu. Bakalářského studijního programu pro profesionály nabízí tituly v osmi velkých společností. Postgraduální programy zahrnují doktoráty z výchovného vedení, vedení vysokého školství, klinické psychologie a teologii; a magisterské tituly v oblasti vzdělávání, psychologie, podnikové ekonomiky, informačních technologií, veřejné politiky a správy, bohosloví a teologických studií. Katalogy jsou k dispozici online.

atletické programy

meziuniverzitní atletické týmy Cal Lutheran soutěží v atletická konference Jižní Kalifornie meziuniverzitní (SCIAC) a NCAA divize III. Pánské týmy soutěžit v baseballu, basketbalu, cross-country, fotbal, golf, fotbal, plavání a potápění, tenis, atletiku, volejbal a vodní pólo. Týmy žen soutěží v košíkové, přespolní, golf, fotbal, softball, plavání a potápění, tenis, atletiku, volejbal a vodní pólo. Junior univerzitní týmy soutěžit v pánského a dámského basketbal, pánského a dámského fotbal, baseball a žen volejbal.

Náš závazek k rozmanitosti

California Lutheran University začal v roce 1959 jako vysoká škola svobodných umění hluboce zakořeněné v tradici Lutheran vysokého školství. I když se univerzita rozrostla exponenciálně v průběhu let, která je klíčovým nájemcem Lutheran filozofie má vytrvale zůstal, aby podporovaly různé názory, sondovat, pochybovat a hledat pravdu.

Tato kultura, založená na vzájemném srovnávání víry a rozumu, je patrný nejen v učebnách, ale i celé akademické půdě.

Pevně ​​věříme, že naše kultura je lepší, když jedinci různých prostředí a zkušenosti se stávají součástí rodiny univerzity a přinést svůj talent a výhled do akademie.

Ve třídě a laboratoře, vidíme, že učení a výzkumu výhodu, když je univerzita je různorodá, a když existuje řada otázek a názorů. Ve správních úřadech, jsme zjistili, že řešení problémů a plánování schopnosti zlepší, když jsou prezentovány různé úhly pohledu. V každém sektoru, univerzitní různorodá směsice studentů, zaměstnanců a fakulty je obrovský zdroj, který prospívá všem.

Na Cal Lutheran jsme se zavázali k začlenění vzdělávání a pracovního prostředí, které oceňuje individuální rozdíly a respektuje důstojnost každého člověka. Snažíme se otevřít naše dveře studentům a zaměstnancům ze všech oblastí života a pomoci jim, jakmile dorazí. Mnozí z našich studentů jsou první v jejich rodinách navštěvovat vysokou školu. Jejich postřehy výrazně přidat k celkové vzdělávací zkušenosti.

Cal Lutheran je také členem Hispánský sdružení vysokých škol a univerzit (HACU) a sdílíme své poslání, kterým je zlepšení dostupnosti a kvality postsecondary vzdělávacích příležitostí pro hispánské studenty. Cal Lutheran byl označen jako hispánský sloužící instituci podle amerického ministerstva školství, znamenat, že Latinos tvoří nejméně 25% vysokoškolských studentů na plný úvazek. Třináct procent amerických vysokých škol v současné době drží označení, což z nich dělá nárok na granty na podporu akademického vzdělání pro Latinos a všemi ostatními studenty.

Není pochyb o tom, že multikulturalismus na Cal Lutheran výrazně zvyšuje učení a pracovní prostředí areálu komunity. To odráží nejen měnící se svět kolem nás, ale také podporuje dialogových a odlišné úhly pohledu-základě Lutheran vysokého školství. A co je nejdůležitější, různorodost nás inspiruje ocenit a dosáhnout našeho poslání vychovávat vůdce pro globální společnosti.

Pevně ​​věříme, že v naší misi, a věříme, že rostoucí rozmanitost nám pomůže k jeho dosažení. Skutečný rozmanitost se však může stát realitou pouze tehdy, když každý z nás, na denní bázi, hledá způsob, jak najít sílu v rozdílech.

Říkáme na pomoc každého. Jako pedagog Adela Allen výstižně napsal: "Měli bychom uznat rozdíly, měli bychom pozdravit rozdíly, dokud rozdíl v tom žádný rozdíl už ne."

Další informace o našich Campus Diversity Initiative.

Místa

Tisíce dubů

Adresa, 1. řádek
California Lutheran University
60 West Olsen Road #1350
Thousand Oaks, CA 91360-2700

91360 Tisíce dubů, Kalifornie, Spojené státy americké

Westlake Village

Adresa, 1. řádek
31416 Agoura Road #109
Westlake Village, CA 91361

91361 Westlake Village, Kalifornie, Spojené státy americké

Oxnard

Adresa, 1. řádek
2201 Outlet Center Drive, Ste. 600
Oxnard, CA 93036

93036 Oxnard, Kalifornie, Spojené státy americké

Los Angeles

Adresa, 1. řádek
De Soto Avenue,5925
Woodland Hills

91367 Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké