Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na stránkách Ústavu biologie

Každý semestru Oddělení biologie postgraduální studenti uspořádat sérii seminářů, kde pozvaní řečníci z jiných institucí prezentovat výsledky svého výzkumu.

Semináře se konají v pondělí v 11:10 hodin v RM. 215 McCort-Ward. Pizza se podává v 12:00 hodin v RM. 200 v návaznosti na seminář.

Tato akce se koná pod záštitou postgraduální student asociace.

Biologie Club

The ČZU Biology Club je organizace pro všechny zájemce v biologických vědách. V akademickém roce Club pořádá kombinaci sociálních a vzdělávacích aktivit, které poskytuje mnoho příležitostí pro studenty komunikovat s fakulty a mezi sebou navzájem. Sponzoři klubu přednáškové řešení aktuálních problémů a další témata zájmu, a poskytuje svým členům příležitost navázat kontakty s odborníky v oblasti přírodních věd.

Vzorkování posledních klubové činnosti patří: Vítání párty na začátku akademického roku; kariéry mluví; spadnout večeři; přednáškové; medik-orientované programy; Vánoční Večírek; end-of-rok barbecue, a; Fond na balíky díkůvzdání pro přístup k některým (So Ostatní jísti).

Mise

Centrum pro pokročilý výcvik v buněčné a molekulární biologie, jednotka z katedry biologie na Catholic University of America byla založena v roce 1983 jako Mezinárodní centrum pro poskytování odborného vzdělávání vědců, techniků, postgraduálních studentů a post-doktorských kolegy. Zaměřuje se na nových i zavedených koncepcí biomedically související a technologií, které poskytují významný impuls pro současný výzkum, inovativní průmyslové aplikace a sofistikované laboratorní diagnostické techniky.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

The Catholic University of America, Department of Biology

Katolická univerzita Ameriky nabízí jedinečnou MS v biotechnologiích program, který umožňuje biotechnologických stáže není omezen jen na obchodní společnosti, maximální f ... [+]

Proč Získejte MS in Biotechnology Udělen?

Průměrný plat Maryland bioscience zaměstnance je přibližně 80.000 $. (Maryland Biotechnology Center, 2009) Milken Institute předpokládá, že biotechnologie zaměstnanost poroste o 1,6% ročně až do roku 2014, s mnoha pododvětví podle odhadů zaznamenat i rychlejší tempo růstu. (Angelou Ekonomika: Globální ekonomický rozvoj)

Biotechnologie nabízí možnosti v pěti hlavních subsektorů:

Drogy a léčiva: Tradičně, chemie byl prostředky, které byly nové léky izolované nebo syntetizované. Vzestup biotechnologie, ale nyní slibuje léčiv, které jsou vytvořeny pomocí biologických procesů, nalezené v živých organismech. Budoucí pokroky v medicíně je stále více spoléhat na využití biotechnologií a, jako výsledek, úloha biotechnologie ve zdravotnictví se rychle rozšiřuje.... [-]

Spojené státy americké Washington
Září 2020
Angličtina
Denní studium
18 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině