California International Business University

Úvod

Read the Official Description

California International Business University (CIBU) byla založena v roce 1995 jako International School of Management (ISM), Kalifornie neziskové společnosti. V roce 2002, ke snížení záměně s podobně-jmenoval institucí, ISM změnila svůj název na The California School of International Management (CSIM). V roce 2008, vzhledem k akreditaci a kromě našeho doktorského programu, CSIM byl změněn na California International Business University.

CIBU je jedním z pouhých několika národně akreditovaných, soukromých, zahraničních univerzitách. Hledáme kvalifikované individuální studenty a globální partnerství s uznávanými univerzitami a vysokými školami. CIBU pyšní nabízí osobní pozornost od profesorů v malých třídách, a řadu akademických programů a služeb podpory. CIBU je obchodní škola se skutečně mezinárodní charakter, neboť studenti představující více než 80 zemí se zúčastnilo našich programů. To umožňuje našim studentům možnost zažít rozmanité multi-národní prostředí, protože sledují své vzdělávací cíle, k nimž se připojí současného podnikatelského ducha.

Naše instituce je akreditována Akreditační radou pro nezávislé škol a škol (ACICS), 750 First Street NE, Suite 980, Washington, DC 20002-4241, (202) 336-6780, k udělení bakalářského stupně, magisterských a doktorských titulů. ACICS je uveden jako celostátně uznávanou akreditační agentury Spojených států ministerstvo školství a je uznána Radou pro vysoké školství akreditaci (Chea).

Navíc, tato škola je udělen souhlas přiznat non-přistěhovalců cizích studentů Spojených států Bureau of občanství a imigrační služby.

EducationUSA centra jsou sítě amerického ministerstva zahraničí o více než 400 radí center ve 170 zemích, jejichž cílem je pomoci místním studentům najít vhodnou vysokou školu nebo univerzitu ve Spojených státech. Doporučujeme vám navštívit místní centrum pro informace o výběru americkou vysokou školu nebo univerzitu, která vyhovuje vašim potřebám, pochopení a přípravu na požadovaných zkoušek přijímacích, pomoc při přijímacím řízení, poradenství v oblasti hledání finanční pomoc pro své studium, příprava na studenta vízového procesu, a před odjezdem orientace.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět BSc programy » Vidět DBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Mezinárodním Managementu

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 15 měsíců September 2018 Spojené státy americké San Diego + 1 více

Tento program je určen pro zájemce o vedoucích pozicích v mezinárodních podnicích a organizacích. 100% flexibilní a na míru. [+]

Tento program je určen pro zájemce o vedoucí roli v mezinárodních podnicích a organizacích. Globální problémy jsou integrovány napříč učebními osnovami a jsou zkoumány v kurzu volitelných. Absolventi si osvojí základní nástroje, a aplikovat nejmodernější obchodní strategie, které připravují studenty pro úspěch v různých pracovních prostředích a čelit organizační problémy.

Přijímací Požadavky

Žadatelé musí mít získal bakalářský titul z CIBU, instituce buď akreditované regionální nebo národní asociace uznané americkým ministerstvem školství, nebo zahraniční instituce, licencováno a regulováno vhodným dohledu agentury v zemi původu. Zahraniční tituly budou přezkoumány, zda splňují potřebné požadavky na vzdělání. Úvěry a kurzy od zahraničních institucí a předchozího vzdělání může být převedena po důkladném vyhodnocení způsobilosti v souladu s požadavky CIBU je. Jednotlivci se mohou přenést maximálně 5 čtvrtletí jednotek z předchozího kurzu se souhlasem děkana akademické záležitosti či pověřenou. Minimum znalostí angličtiny pro zahraniční studenty je následující: TOEFL (IBT) -79; IELTS-7.0; nebo TOEIC-750. CIBU nevyžaduje GRE nebo GMAT zkoušky.... [-]