Bryant University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Bryantovi

Bryant je soukromá nová anglická univerzita s tradicí inovací a globální vizí úspěchu. Naše akademické programy se vyznačují integrací podnikání a umění a věd s globální perspektivou.

Urychlete svou kariéru

Bryant University uznávané postgraduální studijní programy Bryant University vám nabízejí konkurenční výhodu, o kterou máte zájem.

100% vysoký dotek

Malé velikosti třídy, osobní mentorování, péče a podpora fakulty pomáhají přizpůsobit vaše zážitky vašim profesním ambicím.

34% zvýšení platu

Z kombinovaných postgraduálních titulů nabízených u Bryantu se jedná o průměrný nárůst mezd podle „Ekonomické hodnoty majitelů vysokých škol“.

Učební plán

Naši profesoři jsou renomovanými vůdci ve svých specializacích. Jejich výuka kombinuje nejnovější teorii s praktickými přístupy.

Špičková zařízení

Akademické inovační centrum získalo národní vyznamenání; postgraduální studenti hodnotí zařízení Bryant jako „velmi dobré“ nebo „vynikající“ (průzkum 2018).

Strategické iniciativy

Čtyři strategické cíle

Při pohledu do budoucnosti se Bryant University věnuje dosažení čtyř strategických cílů:

 • Stále větší akademická excelence.
 • Vzdělávání celé osoby pro úspěch na pracovišti založeném na technologii.
 • Budování rozmanité a inkluzivní komunity amerických a zahraničních studentů.
 • Inspirující kolektivní duch a odhodlání našich studentů, fakulty, zaměstnanců, absoloventek a přátel.

Těchto čtyř strategických cílů bude dosaženo prostřednictvím zvláštních iniciativ určených k přípravě dobře oblých světových občanů na produktivní život a kariéru. Tyto iniciativy zahrnují:

 • Zvyšování akademické excelence v postgraduálních programech na College of Business.
 • Budování školy zdravotnických věd s certifikáty a management-orientované postgraduální programy.
 • Začlenění studia a aplikace datových věd, analytiků a dalších předmětů souvisejících s technologiemi do učebních osnov tak, aby vyhovovaly potřebám budoucího pracoviště.
 • Rozšiřování mezinárodního dosahu Bryantu mimo Čínu do dalších zemí a kultur, včetně Latinské a Jižní Ameriky.
 • Vylepšení jednoho z nejdůležitějších aktiv Bryantu - našeho bezpečného a krásného rezidenčního kampusu - s cílem přilákat a udržet ty nejlepší studenty na stále konkurenčnějším trhu.

125843_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Priscilla Du Preez / Unsplash

Partnerství s obchodní komunitou

Od svého prvního otevření v roce 1863 vypracovala Bryant University vysokoškolské, postgraduální a manažerské vzdělávací programy, které udržují krok s měnícími se požadavky podnikání i společnosti. Tento přístup připravuje vysoce kvalifikované absolventy a poskytuje společnostem příležitosti ke spolupráci s fakultou a studenty Bryantu a současným přístupem k odborníkům z oboru a nejnovější generaci začínajících obchodních lídrů.

Bryant s potěšením sdílí s vámi některé ze způsobů, jak podniky spolupracují s univerzitou, a vítá váš zájem a zapojení do našich programů. Možnosti partnerství jsou nekonečné v oblasti poradenských služeb, sponzoringu a charitativních dárkových příležitostí, vysokoškolských a postgraduálních titulů, programů vzdělávání dospělých a programů certifikátů a přístupu k bohatému souboru talentů uchazečů o zaměstnání. Těšíme se na partnerství s vámi v blízké budoucnosti.

Kancelář korporace

 • Koordinuje sponzorské příležitosti pro univerzitní akce.
 • Návrhy návrhů na podporu priorit univerzity.
 • Slouží jako spojení se stovkami veřejných a soukromých organizací, které podporují Bryantovo poslání.
 • Zapojuje Bryant studenty a absoloventky s korporacemi a nadacemi.
Společnosti

Spolupráce s Bryant University nabízí více než jen přístup k talentovaným budoucím zaměstnancům; nabízí vaší společnosti jedinečnou příležitost k partnerství s dynamickým lídrem ve vzdělávání.

Udržitelnost

Udržitelnost v Bryantu podporuje Bryantovu globální vizi, náš závazek v oblasti podnikových inovací a umění a věd.

Udržitelnost v Bryantu vybavuje naše studenty dovednostmi a nástroji potřebnými k soutěži a účasti v této ekonomice a zároveň poskytuje příležitosti pro zapojení komunity a učení.

Udržitelnost v Bryantu spočívá v zapojení zainteresovaných stran napříč kampusem, které zahrnuje Výbor pro udržitelnost, hlavní tým pro udržitelnost a studentskou skupinu SustainUs.

Bryant University získala ocenění STARS Silver za ocenění svých úspěchů v oblasti udržitelnosti od Asociace pro rozvoj udržitelnosti ve vysokém školství (AASHE).

Místa

Smithfield

Bryant University

Adresa, 1. řádek
Douglas Pike,1150
02917 Smithfield, Rhode Island, Spojené státy americké
Telefonní číslo
(401) 232-6000