Brown University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Brown je přední výzkumná univerzita, která se vyznačuje učením zaměřeným na studenty a hlubokým smyslem pro účel. Naši studenti, učitelé a zaměstnanci jsou vedeni myšlenkou, že jejich práce bude mít dopad na svět.

Brown, která byla založena v roce 1764, je přední výzkumnou univerzitou, která je domovem světoznámé fakulty, a také inovativní vzdělávací institucí, kde zvědavost, kreativita a intelektuální radost studentů pohánějí akademickou dokonalost.

Duch vysokoškoláka Otevřeného kurikula vtéká do všech aspektů univerzity. Brown je místem, kde je důsledné stipendium, komplexní řešení problémů a služba veřejnému blahu definována intenzivní spoluprací, intelektuálním objevem a prací způsoby, které překračují tradiční hranice.

Providence, Rhode Island - Brownův domov po více než dvě a půl století - je živým místem k životu, práci a studiu, stimulujícím centrem pro inovace a městem bohatým na kulturní rozmanitost.

Řešení kritických a složitých problémů

Hnědí studenti a učitelé se potýkají s krizí opiátů v zemi. Plánování dalšího místa přistání na Marsu. Odhalování míst starověkých civilizací. Poradenství světovým lídrům v oblasti nových politických modelů. Objevování nových hranic v multimediálním umění. V každém ze svých intelektuálních snah jsou naši vědci a vědci neobvykle poháněni vírou, že jejich práce musí - a bude - mít dopad na jejich komunity, společnost a svět.

Jsme učící se komunita založená na závazku respektovat rozmanitost názorů, která je zásadně důležitá pro intelektuální objevování. Podporujeme právo všech jednotlivců na vyjádření myšlenek a perspektiv - a využíváme hodnoty energické debaty při hledání znalostí.

Místa

College Hill

Adresa, 1. řádek
02912 College Hill, Rhode Island, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium